Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

От 23.08.2019 г. от 9:16, zai4eto82 каза:

Нов албум от CNCO на 10 октомври и днес преди час пуснаха нов сингъл от него:

 

Кой от групата ти харесва най-много? На мен изрусения. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, VulkoIsTheBest каза:

Кой от групата ти харесва най-много? На мен изрусения. 

Joel. Аз ги с;ледя още от създаването им La Banda като ги избираха. Много далече стигнаха, и много се промениха визуално. Ричард с червената коса има дете. Най- много феновете харесват Joel с лентата на главата- умират за него, както и Кристофър и Ричард. Кристофър си го беше харесала Лаура Паузини като беше тя жури в La Banda заедно с Рики и Алехандро Санз и беше казала,че щяла да си го вземе за гадже, ако била по-млада. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Joel. Аз ги с;ледя още от създаването им La Banda като ги избираха. Много далече стигнаха, и много се промениха визуално. Ричард с червената коса има дете. Най- много феновете харесват Joel с лентата на главата- умират за него, както и Кристофър и Ричард. Кристофър си го беше харесала Лаура Паузини като беше тя жури в La Banda заедно с Рики и Алехандро Санз и беше казала,че щяла да си го вземе за гадже, ако била по-млада. 

Е, само аз ли харесвам Забдиел Де Хесус бе мамка му? :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Lover е приятен албум и доста в стил старата Тейлър, може би затова се харесва толкова. Тази ера като цяло е добър завършек на етапа от кариерата й преди 30. Да видим дали и тя ще попадне на гилотината сега. При всяко положение си остава най-добре задържалата се звезда от въпросното поколение.

Кейти не ми е любимка вече. Въпреки това ми е приятно да виждам, че и към днешна дата може да има успехи като NRO, която все пак си е хит.  А косата реално никога не е била единствената причина за срива й. Тя отблъсна хората и по много други начини, понякога все още си мисля, че може да е било умишлено, защото й е омръзнало от славата на потенциална нова кралица на попа.

От Гага не знам какво да очаквам. Добре й се получи с ASIB, но не съм много сигурен дали е способна да задържи този интерес със самостоятелна ера, която да не е подкрепена от хитов филмов римейк.

От ex-ките имам най-големи очаквания за Деми. Дано да не й дойде нанагорно наистина.

.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , -A. каза:

Във twitter всички са луди по албума. Не мога да си го обясня. Доста по-слаб е от последните два. И аз подкрепям, че само тези три песни стават за сингъл. И наистина мисля, че Miss Americana най-много би се задържала нищо, че в момента върви по-зле от другите две. Изненадва ме колко много ме зариби Lover. Не знам дали това не е скритата лимонка в албума. Като стрийминг и продажби върви супер. Дори по-добре от предните два трака. Не знам защо YNTCD не стана някакъв жесток хит. За близо два месеца няма 200 милиона стрийминг, което е много слабо като за такова име.

Ариана се изложи. След толкова разбити рекорди, два тотални хита и един стабилен такъв очаквах пак да избухне а песента върви по-зле и от breathin. Не знам дали не прекали с толкова много тракове и медийно присъствие. Иначе Скутер продължава да инвестира в нея като луд. Особено в радиото е нещо страшно.

Деми за пореден път мачка с грешни решения. Сама знае, че не е много стабилна и пак се е захванала с триста неща. Мачка с амбиция, но не си ли даде сметка, че не става ? Филм, нова музика, сериал. Пак да не предруса. 

Интересно ми е Майли какво ще представи с новите 2 EP. 'Mother's Daughter' категорично заслужаваше много повече.

Не се обиждай, но твоята любимка мачка. Small talk се прие на ниво Fergie. Вече не може да се обвини нито визия нито нищо. Плачевно е там. Да вземе една дълга почивка ала Адел и да се завърне след някоя година.

Гага се спекулира, че този петък ще пусне surpriese release. И за такъв албум се говори през септ. Нищо не се знае. Загадка.

За моята любимка предпочитам да не говоря. Омръзна ми от нея. Тоя албум е готов от 3 месеца и нито lead single нито изгледи да се занимава с музика. Ходи ми на Дисниленд и снима фотосесии за Пума. 

Lover е приятен албум и доста в стил старата Тейлър, може би затова се харесва толкова. Тази ера като цяло е добър завършек на етапа от кариерата й преди 30. Да видим дали и тя ще попадне на гилотината сега. При всяко положение си остава най-добре задържалата се звезда от въпросното поколение.

Кейти не ми е любимка вече. Въпреки това ми е приятно да виждам, че и към днешна дата може да има успехи като NRO, която все пак си е хит.  А косата реално никога не е била единствената причина за срива й. Тя отблъсна хората и по много други начини, понякога все още си мисля, че може да е било умишлено, защото й е омръзнало от славата на потенциална нова кралица на попа.

От Гага не знам какво да очаквам. Добре й се получи с ASIB, но не съм много сигурен дали е способна да задържи този интерес със самостоятелна ера, която да не е подкрепена от хитов филмов римейк.

От ex-ките имам най-големи очаквания за Деми. Дано да не й дойде нанагорно наистина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , SG каза:

Lover е приятен албум и доста в стил старата Тейлър, може би затова се харесва толкова. Тази ера като цяло е добър завършек на етапа от кариерата й преди 30. Да видим дали и тя ще попадне на гилотината сега. При всяко положение си остава най-добре задържалата се звезда от въпросното поколение.

Кейти не ми е любимка вече. Въпреки това ми е приятно да виждам, че и към днешна дата може да има успехи като NRO, която все пак си е хит.  А косата реално никога не е била единствената причина за срива й. Тя отблъсна хората и по много други начини, понякога все още си мисля, че може да е било умишлено, защото й е омръзнало от славата на потенциална нова кралица на попа.

От Гага не знам какво да очаквам. Добре й се получи с ASIB, но не съм много сигурен дали е способна да задържи този интерес със самостоятелна ера, която да не е подкрепена от хитов филмов римейк.

От ex-ките имам най-големи очаквания за Деми. Дано да не й дойде нанагорно наистина.

Да, това е проблема на албума. Тя се завърна малко към корените си а народа очакваше нещо като 1989. И все пак тя е доста умна така че очваквам да наложи още един-два трака и да си има четири топ 10 хита, което никак не е зле. Реално първите два сингъла щяха да дебютират на първо място ако не беше песента на Лил.

Да, NRO е популярна песен. Не мога да я нарека хит защото е със слаб стрийминг, позиции в класации и т.н. но поне се прие по-добре от старите проекти. 

От Гага няма как да се очаква пак песен като Shallow. Малко са изпълнителите с поне една такава песен в дискографията си, какво остава Гага едва ли не да повтори успеха. И все пак нещо като Applause, която имаше завиден успех може и да пусне. Има си инерция жената. Всичко зависи от песента и как я промотира. Shallow към днешна дата прави повече стрийминг от топ хитове като Thank you, next, Without me и други. Песен, която ще се задържи във времето.

От Деми хитове ще видиш. Скутър няма да я остави така, но и друго е ясно, явно и очевидно - ще я довърши психически. Видяхме Бийбър в какво се превърна. Ариана също изглежда супер уморена и изцедена. Деми си е по-лабилна. Според мен направи грешка. Не трябваше да подписва с него. По-добре едно средно ниво, но да си окей със здравето вместо да подпишеш договор с тоя дявол.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз много харесвам старата Тейлър. Red е един от най-любимите ми нейни албуми, може би е директно след 1989. Нямам против да продължи в тази насока и със следващите албуми, даже доста ще й отива и може и да я слушат.

NRO е някакъв приличен хит в Америка, а в Европа и други части от света не съм гледал много как са нещата.

Гага има и по-големи хитове от Shallow в първите си години, когато всичко живо я слушаше. Но признавам, че с тази песен и въпросния филм надмина очакванията ми за кариерата й след Artpop. Но все още не знам дали би могла самата тя да се задържи още години и десетилетия като популярен артист. Ще видим.

За Деми се надявам да не си прав. Както бях казал и преди- идва ми много опърничава, дано тя да води Скутър за носа хаха.🤪

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако у нас медиите пишат за новия клип с Рики Мартин предимно заради Малума, то по света не е така. По света медиите пишат заради Рики и част от статията по света:

Слушането на песента не може да не се забележи как тембърът на Рики Мартин е по-интересен и завладяващ от този на Малума:

https://www.periodicodaily.com/maluma-ricky-martin-no-se-me-quita-singolo-video/

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , SG каза:

Аз много харесвам старата Тейлър. Red е един от най-любимите ми нейни албуми, може би е директно след 1989. Нямам против да продължи в тази насока и със следващите албуми, даже доста ще й отива и може и да я слушат.

NRO е някакъв приличен хит в Америка, а в Европа и други части от света не съм гледал много как са нещата.

Гага има и по-големи хитове от Shallow в първите си години, когато всичко живо я слушаше. Но признавам, че с тази песен и въпросния филм надмина очакванията ми за кариерата й след Artpop. Но все още не знам дали би могла самата тя да се задържи още години и десетилетия като популярен артист. Ще видим.

За Деми се надявам да не си прав. Както бях казал и преди- идва ми много опърничава, дано тя да води Скутър за носа хаха.🤪

 

Перфектно знаеш, че никой не води Скутър за носа. 

Между другото какво мислиш за скандалната информация, която изтече преди няколко дни а именно, че ШАКИРА ще пее тази година на Super Bowl? Преди месеци плъзна някаква информация, че погдотвя двоен албум - един латино и един за американския пазар. Във втория се очаквално да има яко колаборации със супер актуални имена за да възвърне и там позиции. Идва ми доста адекватно наистина да прави такъв албум и да се възползва от Боул-а за да го промотира. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked this Тема
  • Fast unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...