Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Обявиха официално името и постера на Вегас шоута на Лейди Гага

Казва се Enigma и ще съдържа 2 типа концерти - поп и джаз.

 

park-mgm-entertainment-park-theater-artist-lady-gaga-tile.jpg

Нещо за албума издавала ли е скоро ?

 

Billboard ranked Selena Gomez as the yougest top female pop songs artists of all time!

 

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Елън е поканила Деми да живее при нея след свръхдозата.

 

Нашите медии спряха да пишат за Деми след като тя вече напусна болницата, в чужбина продължават да пишат. Поредното доказателство, че нашите медии пишат избирателно и търсят сензация.

 

Според нова статия Уилмър е готов да предложи брак на Деми. Той много я обича и тя него, и Деми казва, че никога не e обичала някой така както него и в болницата са се сближили отново.

 

Всички световни медии пишат, че Уилмър е готов да предложи брак на Деми след като тя се възстанови. Явно се е уплашил да не я загуби пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деми отмени оставащите концерти от турнето й.

 

 

Уилмър ще посети Деми и в рехабилитацията. Тя все още е лудо влюбена в него. Деми е в рехабилитация в Аризона, но това няма да спре Уилмър да не бъде при нея. Той планира да лети и да отиде при Деми този уикенд. Уилмър знае, че тя е все още лудо влюбена в него и той също е много влюбен в нея

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деми ще остане в рехабилитация поне 3 месеца, а може и повече. Тя не иска да се знае къде е настанена, лично тя е поискала отдалечен рехабилатационен център, който никой не го знае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преиздават последния албум на Деми с още 3 песни вътре: Echame la culpa, Solo и Sober.

 

Деми е напуснала временно рехабилитацията, за да замине с найка си за Чикаго, където да се срещне с друг лекар за нейното лечение. Там ще остане няколко дена. После лети обратно и се връща в рехабилитацията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшен е албума на Ники, по моя вкус е най-добрия ѝ. Дано само го реализира правилно и да извади потенциалните хитове от него, има нужда.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшен е албума на Ники, по моя вкус е най-добрия ѝ. Дано само го реализира правилно и да извади потенциалните хитове от него, има нужда.

И за мен е най-добрия й. Кои песни са ти фаворити?

Аз въртя най-много Majesty, Ganja burns, Come see about me, Sir, Good form, Coco Chanel и Thought I knew you.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

И за мен е най-добрия й. Кои песни са ти фаворити?

Аз въртя най-много Majesty, Ganja burns, Come see about me, Sir, Good form, Coco Chanel и Thought I knew you.

 

Същите + Chun Swae и Hard White, много яки песни!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.nytimes.com/interactive/2018/08...day-impact.html

 

Нека си припомним малка част от причините да имаме каквито и да е жени в поп музиката. Постиженията на тази жена са просто неописуеми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Арета Франклин е починала, научих сега от Рики иначе знаех, че е тежко болна от рак. Не съм й фен, но все пак още едно голямо име в музиката си отиде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...