Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Това не е официалното видео, то ще е другата седмица. Не разбирам какво се случва, но е някакво желание на продуцентите.

Оффффффф!!! Тая песен трябваше да излезе директно с видеото. :gun_bandana: За кво пуснаха аудиото толкова рано? После тийзър, ся тва подобие на клип... :gun_bandana: преебаха песента. То мина един месец....ОФИЦИАЛЕН КЛИП КОГА?

Като ми писне песента. :gun_bandana:

 

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деми Ловато стана ft. певица. До края на лятото ще излиза колаборация с Давид Гета и още една с Маршмело. Припадам от кеф как lovatics се подиграваха на Селена за две колаборации за 2 години. Деметрия само тази година има 5. И миналата година две. :roll1:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не е официалното видео, то ще е другата седмица. Не разбирам какво се случва, но е някакво желание на продуцентите.

 

В описанието на клипа, пише че е официално.. Вероятно ще има две официалнии :DТози клип не ми хареса.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деми Ловато стана ft. певица. До края на лятото ще излиза колаборация с Давид Гета и още една с Маршмело. Припадам от кеф как lovatics се подиграваха на Селена за две колаборации за 2 години. Деметрия само тази година има 5. И миналата година две. :roll1:

 

Селена отдавна няма хубави песни ,за разлика от Деми. Деми ще е с Джей Балвин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деметрия е брутално страхотна. Това е то след 10 години кариера да имаш втори връх. И ми се струва, че въпреки всичките песни от тази и миналата година още не се е преекспонирала. Все още има хора, които да я преоткриват като изпълнител.

Говори се и за колаборация с Imagine Dragons. Това би било също толкова яко, колкото с Кристина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деметрия се отърка в Чистия бандит, там така или иначе 9 от 10 песни са мегахитове. Преди това Фонсито, този, онзи, само колаборации, майна, бетер от Анелия е на всяка манджа мерудия. Ама пък има хит в момента, не мога да ѝ отрека. Сега гледам пък с Джей Балвин и Гета. А солов хит - КОГА?

 

Гледайте същевременно какви прави новата лидерка:

https://www.instagram.com/p/Bk8T3hqFIa2/?taken-by=dualipa

Link to comment
Сподели в други сайтове

Sober е самостоятелния й хит (напоследък), но тя пък не го разви, явно го приема за прекалено personal, за да го прави комерсиален хит. Въпреки това си остава най-добре стартиралата й соло песен.

Дуа и мен ме кефи все повече. Втората ера ако й я оформят както трябва ще прави чудеса. Искам нещо като Teenage Dream.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деметрия се отърка в Чистия бандит, там така или иначе 9 от 10 песни са мегахитове. Преди това Фонсито, този, онзи, само колаборации, майна, бетер от Анелия е на всяка манджа мерудия. Ама пък има хит в момента, не мога да ѝ отрека. Сега гледам пък с Джей Балвин и Гета. А солов хит - КОГА?

 

Гледайте същевременно какви прави новата лидерка:

https://www.instagram.com/p/Bk8T3hqFIa2/?taken-by=dualipa

Последните и два соло проекти са тотален провал.

Последната балада тръгна много силно (най-вероятно заради ПР за който говорих в началото), но вече е в дъното на продажбите и спотифай. Преслава го изпя: ''Както блесна така и угасна''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Drake

 

No. 1, "Nice for What" (eighth week at No. 1)

No. 2, "Nonstop" (debut this week)

No. 4, "God's Plan" (previously spent 11 weeks at No. 1)

No. 6, "In My Feelings" (debut this week) - фаворита ми от Скорпион

No. 7, "I'm Upset" (previously reached No. 15)

No. 8, "Emotionless" (debut this week)

No. 9, "Don't Matter to Me," featuring Michael Jackson (debut this week)

 

History record: 7 songs in top 10

All 25 songs entered hot 100

 

Top 10 all time:

1. Madonna - 38

2. The Beatles - 34

3. Drake/Rihanna - 31

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам какво се случи с Дуа. Тя наистина в момента мачка всички поп певачки. Останлите са в някакви дупки и се чудят как да се измъкнат, а тя с една усмивка и страхотен глас стана мега звезда. Когато я слушах преди 2 години изобщо не съм очаквал че ще гръмне толкова.

 

Другата ми любимка, която залезе е гръмнала брутално!

Най-добрия й проект от последните. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се случва с Rihanna, Gaga и Adele ? Нещо ново няма ли да има?

В момента приоритет на Rihanna е правенето на гримове, но се говори че подготвя двоен албум с реге и поп/рнб песни.

 

Gaga работи върху новия си албум.

 

Adele ще пусне коледен албум през 2019.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая луда ли е? Как ще забременее точно сега :@ циганка

 

Изостанал си, бременна е отдавна. Даже бременна пя на едни награди.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...