Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Като пее Сладжа Алегро - стария крал умрял, дълго да живее кралицата :1000 (19):

 

А Бионсе няма какво да пречи на Кристина, защото Liberation ерата вече клони към приключила. :1000 (29): В Деми ми е надеждата от по-гласовитите изпълнителки, но и тя трябва да си изгради стратегия.

 

Мислех на влизане на Кики в топ 10 в чарта за албумите първата седмица (поне с 50k продадени албуми :3fdb8960598fa63e: )

За друго класиране не ни помислям. :3fdb8960598fa63e:

От кралицата не очаквам по-малко от 200k първата седмица, още ако сервират продължение - Crazy/Drunk/_______ in Love, нищо чудно да влезе в топ 10 на хот 100. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че трябва да се отписва. Тя доказа, че след милион провали все още има хора които я подкрепят и купуват песните и албумите. Нека ти припомня, че всички нейни тракове достигнаха върха в itunes ww както и албума се продаваше доста. Успеха с траковете ги постигна преди superbowl. Казвам това защото със сигурност помогна за популяризирането на парчетата, но не е като преди това да са били тотален крах както се случи с втория и третия сингъл на Пери. 'The cure' е комерсиално парче което без почти никакво промо (броя само Коачела защото АМАС бяха близо 12 месеца след премиерата на трака) си постигна добри успехи.

В никакъв случай няма да доминира както беше през 2008-2012, но може да върне позиции.

 

Гага е флоп още от Артпоп, където да речем, че Applause беше последния й истински хит, макар и да не можеше да се мери с двата мега хита на Кейти от същия период. Също както Кейти е флоп след CTTR. Както и да го въртим и сучем, и двете вече не са конкурентноспособни по истинския начин. И някакви мини успехи като тези, които си изредил, няма да променят това. Попа като цяло се срива и е изместван от рапа, а какво остава за залязла бивша скандална звезда като Гага и прогонила феновете си бивша бонбонена кралица като Кейти.

 

Като пее Сладжа Алегро - стария крал умрял, дълго да живее кралицата :1000 (19):

Мислех на влизане на Кики в топ 10 в чарта за албумите първата седмица (поне с 50k продадени албуми :3fdb8960598fa63e: )

За друго класиране не ни помислям. :3fdb8960598fa63e:

От кралицата не очаквам по-малко от 200k първата седмица, още ако сервират продължение - Crazy/Drunk/_______ in Love, нищо чудно да влезе в топ 10 на хот 100. :3fdb8960598fa63e:

50k е много, дори и Аврил имаше по-малко в предната ера, въпреки че беше с Топ 20 мини хит. Кристина според мен вече е в отбора на онези, които дебютират макс с 20-30k, където си е и Аврил, де. Дано да греша и да скандализират с повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

50k е много, дори и Аврил имаше по-малко в предната ера, въпреки че беше с Топ 20 мини хит. Кристина според мен вече е в отбора на онези, които дебютират макс с 20-30k, където си е и Аврил, де. Дано да греша и да скандализират с повече.

 

Кики отново ще се разочарова и до септември (когато почва турнето) може да и' хрумне да го откаже. :1000 (29):

 

Ако беше решила все пак да ходи на турне през 2010 така ще изглеждаше :1000 (29):

 

tumblr_m4ymok9T9G1qkcb03.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага е флоп още от Артпоп, където да речем, че Applause беше последния й истински хит, макар и да не можеше да се мери с двата мега хита на Кейти от същия период. Също както Кейти е флоп след CTTR. Както и да го въртим и сучем, и двете вече не са конкурентноспособни по истинския начин. И някакви мини успехи като тези, които си изредил, няма да променят това. Попа като цяло се срива и е изместван от рапа, а какво остава за залязла бивша скандална звезда като Гага и прогонила феновете си бивша бонбонена кралица като Кейти.

50k е много, дори и Аврил имаше по-малко в предната ера, въпреки че беше с Топ 20 мини хит. Кристина според мен вече е в отбора на онези, които дебютират макс с 20-30k, където си е и Аврил, де. Дано да греша и да скандализират с повече.

Разликата е, че Гага пее като звяр и за разлика от Кейти, може да се reinvent-не. Но не говоря като визия, а като музикален стил. Кейти я бива само в попа. Гага може да пее поп, рок, джаз, РнБ и т.н. Плюс, че съвсем скоро започва промото на A star is born, а според на практика ВСИЧКИ, които вече са гледали preview, материалът е Oscar worthy. В тази връзка, все тая дали ще има номер 1 хит в Билборд, ако получи или дори спечели награда Оскар догодина. Сигурен съм, че за саундтрака не ѝ мърдат и награди Грами. Академията обожава подобни колаборации (Гага - Купър).

Така, че аз за Гага съм спокоен. Единствената ѝ спирачка е здравословното ѝ състояние, нищо друго.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Разликата е, че Гага пее като звяр и за разлика от Кейти, може да се reinvent-не. Но не говоря като визия, а като музикален стил. Кейти я бива само в попа. Гага може да пее поп, рок, джаз, РнБ и т.н. Плюс, че съвсем скоро започва промото на A star is born, а според на практика ВСИЧКИ, които вече са гледали preview, материалът е Oscar worthy. В тази връзка, все тая дали ще има номер 1 хит в Билборд, ако получи или дори спечели награда Оскар догодина. Сигурен съм, че за саундтрака не ѝ мърдат и награди Грами. Академията обожава подобни колаборации (Гага - Купър).

Така, че аз за Гага съм спокоен. Единствената ѝ спирачка е здравословното ѝ състояние, нищо друго.

За актьорската кариера и аз го казах- очаквам нещо силно от A Star Is Born, а защо не и от други опити след това. Може да стане Холивудска звезда, а защо не и Бродуейска. Но в музиката не я виждам вече. Отдавна опитва да разнообрази, но нищо не й става масово дори и за не чак такава номер 1 звезда, каквато беше тя преди. Публиката вече не я подкрепя в това отношение и може да има единствено някои единични успехчета и опит за налагане с награди, докато други титани по естествен начин си имат много повече.

 

Иначе съм на мнение, че и Кейти може да се re-invent-не. С ужасната настояща ера не успя ли вече да обори твърденията на теб и на много други, че се мъчи с бонбоненост да прави дългогодишна кариера? Та тя отблъсна дори и мен с опитите си да се прави на 'себе си', а знаеш колко я защитавах. И все пак съм обективен- щом веднъж е показала, че може да отскочи към коренно различен имидж, може да го направи пак и този път да направи нещо, което да й отива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но коментарите ти са неадекватни, но просто защото си фен и имаш надежда. Значи според теб Кейти, която смаза с демонично слаба ера изключвайки първия сингъл, който също не постигна желания успех, може пак да мачка и да бъде номер едно. Гага с по-успешна ера и по продаван албум, хвалена от медиите и т.н вече нямала никакви шансове. И точно тази ера доказа, че Катя е бонбонена изпълнителка без силна фенска маса. Гага също изтрещя с втората си ера в която се правеше на чудовище и заложи наистина на различни проекти (не като Катя защото при нея абсолютно винаги я има комерсиалната нотка) като You and I, The edge of glory и все пак успя да ги превърне е топ 10 хитове. После с Артпоп всички знаехме, че можеше да върне позиции, но катарзиса в личен план не и го позволи. А Кейти ако пусне албум като последния на Гага, повярвай ми, ще продаде максимум 200 хиляди бройки. Според мен вече нито едната, нито другата може да мачкат, но определено смятам, че в дългосрочен план Гага победи Пери. Определено 2013-2014 Пери я разби с два жестоки хита, но като малко се отдръпна от старата си визия веднага се отказаха от нея. Тя няма истинската фенска маса, която са я подкрепя. Call me maybe е най-продаваната песен в историята на дигиталната ера, но певицата е никоя.

Друг е въпроса, че в момента просто поп музиката е на заден план. Дори Мама Рири не я виждам толкова силна колкото преди. Трудни времена за попа, дано се съвземат.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Също така искам да коментирам Ариана Гранде - За първи път откакто следя изкъсно световната музика виждам изпълнител толкова отчаян за да стигне до първо място в Хот 100. Пусна трака си мигом на промоция и беше така над две седмици, изпя я в рамките на един месец поне на 5 мероприятия. Пусна вертикално видео в Спотифай. Беше поне 4 дни на върха в най-престижната класация там и пак не се получи работата. Не разбирам защо - трака лично на мен не ми харесва особено, но виждам, че хората го харесват. Трябва да похвалим Ариана и хората които стоят зад нея - така се прави промо и една друга трябва да се учи от нея. Не само да пуска вертикални видеа защото има сделка със Спотифай и да си рекламира с 2-3 поста трака в социалните мрежи.

 

За Деметра Ловато - разочарование. Дори Риана 2009-2011 не бълваше по-толкова груб начин. Според мен това ще и изиграе лоша шега. Да не говорим, че хубавия дует с Агилера върви супер зле в класациите. Деми видя, че последния и сингъл беше абсолютен флоп и се отказа от албума. Феновете се подиграваха много на ''Фетиш'' и факта, че флопна. Но и като peak и като streaming я бие. Да припомня, че и този трак бе изпълнен на няколко места, докато на Селена не. Като цяло нищо не очаквам от Деми. Щом след първия и истински топ хит ''СНС'' не успя да разбие ме съмнява сега да успее след като дуета с Фонси вече издъхна, ''СНС'' е забравена, дуета с Агилера флопна и така.

 

Битката между Дуа и Камила вече свърши и Дуа я победи силно. Накрая се оказа, че към днешна дата Камила имаше жесток късмет с ''Хавана''. Виждаме, че втория трак само в САЩ горе-долу се котира и то със силно бутане. Мнооого далеч от успеха на предната песен. А ''Сангрия'' към момента е абсолютен флоп. На Дуа последния самостоятелен трак вече гони 500 милиона в спотифай а 'One kiss' също мачка. Лично на мен нито една от песните и ми харесват особено, но на народа да.

 

За ветеранките има надежна и виждам, че скоро ще атакуват и трите. Песента на Селин се развива много добре и това доказва, че все още има хора които харесват качествена музика. Определено очаквам албума. Мадона да видим какво ще представи.

 

До няколко дни 'Wolves' ще мине 'SNS' в спотифай. Това доказва, че към днешна дата силните са Ариана и Селена. Да видим какво ще направят Деми и Майли.

 

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Албумът на Пинк в Билборд 200 от номер 82 на номер 2.Толкова ли са му добри продажбите.

 

Ариана Гранде с новата си песен номер 1 в Airplay chart top 30 на Дъ Войс Тв, а по света изобщо не стигна номер 1 в Билборд и Великобритания.

Чудя се на вкусовете у нас и на публиката по света. Някои песни при нас ги скъсват от въртене и ги правят хитове у нас, а са провал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но коментарите ти са неадекватни, но просто защото си фен и имаш надежда. Значи според теб Кейти, която смаза с демонично слаба ера изключвайки първия сингъл, който също не постигна желания успех, може пак да мачка и да бъде номер едно. Гага с по-успешна ера и по продаван албум, хвалена от медиите и т.н вече нямала никакви шансове. И точно тази ера доказа, че Катя е бонбонена изпълнителка без силна фенска маса. Гага също изтрещя с втората си ера в която се правеше на чудовище и заложи наистина на различни проекти (не като Катя защото при нея абсолютно винаги я има комерсиалната нотка) като You and I, The edge of glory и все пак успя да ги превърне е топ 10 хитове. После с Артпоп всички знаехме, че можеше да върне позиции, но катарзиса в личен план не и го позволи. А Кейти ако пусне албум като последния на Гага, повярвай ми, ще продаде максимум 200 хиляди бройки. Според мен вече нито едната, нито другата може да мачкат, но определено смятам, че в дългосрочен план Гага победи Пери. Определено 2013-2014 Пери я разби с два жестоки хита, но като малко се отдръпна от старата си визия веднага се отказаха от нея. Тя няма истинската фенска маса, която са я подкрепя. Call me maybe е най-продаваната песен в историята на дигиталната ера, но певицата е никоя.

Друг е въпроса, че в момента просто поп музиката е на заден план. Дори Мама Рири не я виждам толкова силна колкото преди. Трудни времена за попа, дано се съвземат.

Само че аз вече не съм фен на Катя. Изгони ме не защото смени имиджа си (подкрепях я дори след като представи ужасната прическа и пусна страхотния не-бонбонен албум), а защото на даден етап прекали. Гага навремето беше ексцентрична и арт като се правеше на луда, а не беше като маймуна, търсеща внимание и опитваща се от поп звезда да стане меме кралица.

Мнението ми напоследък е абсолютно на база това, което виждаме и което предполагам, че е възможно. На Гага вече й видяхме две ери след АРТПОП и нито едната не се и доближава до успешна дори и за стандартно актуално име, какво остава за име като Лейди Гага. И моля никой да не ми обяснява защо не търсила комерсиален успех с джаз ерата или с другата ера, каквато и да я определите. Ако ги беше пуснала в апогея си всички щяха да знаят за тях и да останат в историята на музиката. Да не говоря и за имена като Адел и Ейми Уайнхаус.

Та, на Кейти все още не сме видели нито една ера след Witness, затова предлагам още да не я отписваме. За нея тези дни казах следното и в него не виждам нищо фенско:

 

И аз имам чувството, че Кейти ще започне нова ера до края на годината, стига да не се окажат верни слуховете, че е бременна. Ако пусне нов албум вариантите са два: 1.Да обяви, че откачените работи са били умишлени и в тон с необичайната ера и съответно да впрегне всичките си сили и да върне онази Кейти, която хората обичаха. 2. Да продължи да се прави на 'истинската себе си' и да подпише категорично залеза си. Не че виждам някаква кой знае каква надежда за нея, според мен края на кариерата й беше през 2017.

Тоест не виждам голям шанс и за Кейти, но не отричам, че е възможно да има някаква дребна надежда и не е нужно човек да е фен, за да я види. А на Гага шанса й просто вече не е в музиката, което е повече от очевидно.

Мисля, че за победител трябва да се зачита този, който повече се е задържал по върховете. Бонбонена или не, Кейти води Гага с една ера и това ще си остане факт. Да не говорим, че Гага се срина в стил Майли- преекспонира образа си и затова хората спряха да се интересуват от нея, а после продължиха да не се интересуват, когато си смени имиджа. При Кейти флопа дойде заради много лошите нейни кариерни решения, продиктувани очевидно от нежеланието й вече да е Кейти Пери, а навярно и от изкукуригването й покрай изборите.

И накрая сам го каза- поп музиката е на заден план. Къде да се бутат двете като все по-малко хора ще ги слушат, особено в Америка. Хич не ми харесва тая работа, затова вече ще следя английските класации, които са по-добри.

 

За другите изпълнители няма да отговарям подробно, казвал съм ти мнението си за Деми. За Ариана е подобно, като изключим, че не ми е любимка и че има повече успешни песни и албуми. И двете ги виждам над Селена на даден етап, просто трябва да мине още време.

 

Дори не знаех, че новата битка е била Дуа-Камила. :1000 (29): Ако това е новата борба в стил Кейти-Гага, горко й на поп музиката, наистина. Не че не им се кефя и на двете, но изобщо нямат силата и популярността на другите две. От друга страна се замислям, че аз лично ги харесвам и двете от самото начало, което вече е нещо ново. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

За другите изпълнители няма да отговарям подробно, казвал съм ти мнението си за Деми. За Ариана е подобно, като изключим, че не ми е любимка и че има повече успешни песни и албуми. И двете ги виждам над Селена на даден етап, просто трябва да мине още време.

 

Не го казвам, защото съм фен на Ариана, но тя отдавна е над Селена, цифрите и позициите говорят сами защо. Ариана през последните 4 години има стотици милиони повече гледания и много повече топ 5 хитове за цялата си кариера. Всеки албум на Ариана е по-продаван от който и да е на Селена. Новият албум на Ариана също тръгва с голям успех на "No Tears Left to Cry" - дебют на 3-то място в Хот 100 и 5 седмици по-късно още е в топ 10. В тежки времена за поп песните това е постижение. Селена има една преднина откъм образ през годините, но след трагедията в Манчестър Ариана дръпна образа си на друго ниво и стана също толкова влиятелна.

 

Деми и Селена може би са на едно ниво в момента, Деми има силата на "Sorry Not Sorry" от 2017, но нещо албумът след това не сработи, затова явно ще издава нов толкова скоро. С новите им албуми ще проличи коя е по-добрата в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не го казвам, защото съм фен на Ариана, но тя отдавна е над Селена, цифрите и позициите говорят сами защо. Ариана през последните 4 години има стотици милиони повече гледания и много повече топ 5 хитове за цялата си кариера. Всеки албум на Ариана е по-продаван от който и да е на Селена. Новият албум на Ариана също тръгва с голям успех на "No Tears Left to Cry" - дебют на 3-то място в Хот 100 и 5 седмици по-късно още е в топ 10. В тежки времена за поп песните това е постижение. Селена има една преднина откъм образ през годините, но след трагедията в Манчестър Ариана дръпна образа си на друго ниво и стана също толкова влиятелна.

 

Деми и Селена може би са на едно ниво в момента, Деми има силата на "Sorry Not Sorry" от 2017, но нещо албумът след това не сработи, затова явно ще издава нов толкова скоро. С новите им албуми ще проличи коя е по-добрата в момента.

Така е, Ариана е над всички още откакто започна самостоятелна кариера. Само Майли й беше конкуренция всъщност, но тя претърпя огромно сгромолясване и сега е под трите, иронично.

На мен тезата ми е, че Ариана и Деми ще се задържат най-дълго във времето. Ариана може би винаги ще е над Деми, но кой знае, ако някой ден и двете са някакви легенди може да се гледа по сходен начин на тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деми обаче колкото и да се опитва, видно не става и не става. Селена с минимални усилия е по-голяма звезда от нея, а е масово оплювана за живите си изпълнения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В следващите години виждам Дуа Липа и Тейлър като топ женски изпълнители. След тях слагам Камила и Ариана.

Скептичен съм Деми и Селена да прогресират нещо много в бъдеще.

 

И струва ми се че Минаж става все повече неинтересна след появата на тази откачотина :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата лидерка обаче на 100% е Дуа. Хит след хит, гледайте какво става тук:

 

Когато накараш футболни запалянковци да се раздават на твоя песен, дето най-малко ги вълнуват поп гърли, значи наистина има нещо.

 

Само дето САЩ както винаги се излагат с потресаващ вкус и Дуа още не е звезда там. Мен вече грам не ме вълнуват американските класации, европейските са класи над тях и поне яките песни се оценяват тук, а не гнусните рап мухъли в Америка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деми обаче колкото и да се опитва, видно не става и не става. Селена с минимални усилия е по-голяма звезда от нея, а е масово оплювана за живите си изпълнения.

 

Някои неща стават по-бавно. Аз у такива като Деми и Ариана виждам потенциал някой ден да са възприемани като легенди в стил Барбра Стрейзънд, но с доста по-лековат имидж, разбира се, все пак са комерсиални звезди. На самата Барбра наскоро й разглеждах дискографията и забелязах, че и при нея най-големите й успехи са дошли след доста години, в които и тя е издавала доста и постепенно е изграждала името си. А онази тотална световна звезда, като каквато я познаваме, става чак през 80-те

Селена е добре, защото все още има детското-тийн си излъчване и е запазила доста от феновете си от Дисни. Честно казано, трудно ми е да си представя прехода й към по-зряла звезда т.е към 30-40-годишна певица. Те Бритни и Кристина нещо не успяха, пък тя ли. Докато Ариана и Деми ги виждам идеално.

 

Новата лидерка обаче на 100% е Дуа. Хит след хит, гледайте какво става тук:

 

Когато накараш футболни запалянковци да се раздават на твоя песен, дето най-малко ги вълнуват поп гърли, значи наистина има нещо.

 

Само дето САЩ както винаги се излагат с потресаващ вкус и Дуа още не е звезда там. Мен вече грам не ме вълнуват американските класации, европейските са класи над тях и поне яките песни се оценяват тук, а не гнусните рап мухъли в Америка.

Определено ако има бъдеща звезда, то това е тя. Все си мислех, че нещо й липсва и може би това нещо е именно световното признание, което очевидно ще постигне по-трудно като се има в предвид колко покъртително е положението в САЩ. Но ако се настроим, че отново Стария свят диктува правилата, тя в момента определено си е най-голяма от жените, за което евала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В следващите години виждам Дуа Липа и Тейлър като топ женски изпълнители. След тях слагам Камила и Ариана.

Скептичен съм Деми и Селена да прогресират нещо много в бъдеще.

 

И струва ми се че Минаж става все повече неинтересна след появата на тази откачотина :3fdb8960598fa63e:

 

брутален албум :Vishenka_05: . Минаж вече има конкуренция

 

rs_1024x554-180408071337-1024-cardi-b-pregnant-snl-040718.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дрейк с 2 последователни песни стигна номер 1 в Хот 100, а албумът му излиза юни. От 16 седмици е окупирал върха на Билборд. Тотална доминация в Америка. Много се радвам за него, заслужава си всички тези успехи. А "Nice for what" ми е любимата песен от доста време.

 

По дискусията ви за Селена/Деми/Ариана - Ариана категорично е над останалите две. Мен и трите не ме радват, като Деми ми е една идея по- симпатична, но Гранде наистина стигна друго ниво след Манчестър. Най-малкото цял свят говореше за нея тогава и успя да стане масово популярна навсякъде. А това в днешно време е най трудно. Аз иначе не ги виждам и трите да станат някакви мега звезди, каквито са Рири, Адел,Тейлър или каквито бяха Кейти и Гага.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се светят имената на Ариана и Деми. Светло им е бъдещето.

Да пребъдат. Да векуват.

Селена Гомез да се изгори на кладата. Най-големите успехи в кариерата й вече минаха. Било квот било. :3fdb8960598fa63e:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...