Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Наистина се вижда че този път се е постарала максимално. Не напразно е събирала песните от 2014 до днес.

Bionic да беше пуснат сега а Liberation през 2010 може би Кики ще имаше по-успешна кариера днес.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия двамата са толкова анти. Изобщо не ме кефят. Песента са се опитали да я впишат във модерния саунд и рап, но не им се получава.

Клипа е добре направен, но твърде много напряга с тея рандъм неща. Сто про пак ще са някакви промивки на мозъци, все пак са масони.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата лидерка обаче на 100% е Дуа. Хит след хит, гледайте какво става тук:

 

Когато накараш футболни запалянковци да се раздават на твоя песен, дето най-малко ги вълнуват поп гърли, значи наистина има нещо.

 

Само дето САЩ както винаги се излагат с потресаващ вкус и Дуа още не е звезда там. Мен вече грам не ме вълнуват американските класации, европейските са класи над тях и поне яките песни се оценяват тук, а не гнусните рап мухъли в Америка.

 

Дуа мачка просто! Изглежда страхотно, вади хит след хит и отделно пее мега добре на живо!

Супер яко ме зареди на концерта си! Ще видя утре какви вълнения ще ми донесе Кейти Пери с концерта си.

Силно се надявам да не бъда разочарован, тъй като това ми е мечта от години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ashley Tisdale е подписала договор с музикална компания и ще издава нов албум.

Истинската кралица на Disney се завръща!

 

Да си припомниме предният и' опит от 2009. :Vishenka_05:

HSM звездите бяха мега популярни но като соло не успяха да се реализират.

 

 

 

Jay Z се чул с Минаж и казал че те ще пускали албум по това време и тя отложила датата на реализиране,

защо никои не е звънал на Кики :1000 (1):

 

giphy.gif

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Ванеса Хъджинс ще се завръща. Аз не вярвам нещо да им се получи на тях двете, прекалено дълго време си позволиха да са извън играта. Децата и тийновете, които им бяха фенове преди 10 години вече имат други любимци или даже са завършили и имат семейства. Само в Зак има потенциал от HSM звездите, и то не в музиката. Или поне той не иска да се развива там.

 

Някои други Дисни звезди обаче не се отказват да разтърсват феновете с музика... :Vishenka_05: Голяма е!

 

 

Доста смело решение да промотира балада посред лято, но съм убеден, че песента ще достигне до хората, които могат да я почувстват, независимо дали е хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Ванеса Хъджинс ще се завръща. Аз не вярвам нещо да им се получи на тях двете, прекалено дълго време си позволиха да са извън играта. Децата и тийновете, които им бяха фенове преди 10 години вече имат други любимци или даже са завършили и имат семейства. Само в Зак има потенциал от HSM звездите, и то не в музиката. Или поне той не иска да се развива там.

 

Някои други Дисни звезди обаче не се отказват да разтърсват феновете с музика... :Vishenka_05: Голяма е!

 

 

Доста смело решение да промотира балада посред лято, но съм убеден, че песента ще достигне до хората, които могат да я почувстват, независимо дали е хит.

+ пиара около проекта защото реално в трака признача, че все още е зависима и последните 3 години го е играла за пред камерите.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

The light is coming е истински потрес, не знам какво си е мислила Ариана. Това парче даже не може да се сложи в албум за пълнеж, а тя даже сингъл с клип го направи. Ако това е най-доброто в албума, не ми се мисли...

Link to comment
Сподели в други сайтове

The light is coming е истински потрес, не знам какво си е мислила Ариана. Това парче даже не може да се сложи в албум за пълнеж, а тя даже сингъл с клип го направи. Ако това е най-доброто в албума, не ми се мисли...

Мен ме зариби след няколко слушания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ме зариби след няколко слушания.

Не можах да й дам шанс за повече от две - едно като излезе и едно с клипа. Ще видим ако я чувам по радиа и телевизии как ще е, но малко ме съмнява да ми допадне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...