Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Деми съобщи сега, че отменя днес концерта си на O2 арена заради зравословни проблеми с гласовите й връзки. Деми казва, че със сълзи на очи отменя концерта и се извинява на всички фенове, които са пътували с кола, самолет, за рожден ден и че ако не отмени концерта, трябва да отмени цялото си турне. Тя затова пя с големи проблеми вчера на Summertime Ball на радио Capital FM, усещаше се, че има нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми поне това не ли е успех? :1000 (29):

Други с 10 години без хитове правят турнета в казината в родните им страни а кралицата само на стадиони на други континенти :Vishenka_05:

 

Защо изобщо им се обясняваш? Всичко е нагласено и платено, илюминати, нов световен ред, рептили...Бионсе сама плаща на хората да ходят по стадионите...много ми е интересно ако другите, набедени за велики поп-кралици от нейното време Бритни, Кристина, Джей Ло обявят турнета на стадиони в Европа какъв капацитет ще запълнят?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубав е бил Летния бал на Capital вчера на стадион "Уембли". Всички са пяли на живо, а Чарли докато пее, завалял и дъжд.

Хората коментират защо канят Луиса Джонсън за 3-та поредна година една и съща песен да пее.

Преди Зейн беше също поканен да пее, той отказа в последния момент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това пък дали ще напълниш даден стадион или не, не говори за успехът на концерта или турнето ти. Не е празен, нали?

 

Така ли? А кой е признакът за успех на едно турне?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бионсе е феномен в шоубизнеса днес, пригответе се и Тейлър лека полека става новата Би в тази посока. :Vishenka_05:

 

 

Не ме кефи Суифт-скучна и безлична е.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Шакира, Иглесиас са най-скучните изпълнниители в момента на турнетата си. Даже Фонси в момента е по-интересен на турнето си, както и Blue и Backstreet Boys.

И Малума също е скучен на сцена.

 

Шакира никаква класа не показва в момента на турнето си, ужасен глас и хората коментират, че нищо интересно не предлага нищо, че днес ще пее в О2 Арена.

 

Гледам сегашните концерти на Рики, Джей Ло, Бекстриийт бойс- да ти е драго да ги гледаш- всичко изпипано до край- сцената му сцена, хореография, балет, дрехи- красота- при другите изброени само дето си даваш парите- никакво качество, никаква идея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

This one's for you всъщност е песента за Европейското по футбол 2016, Ариана я е записала, но в последствие я е отказала и официално беше изпълнена от Зара Ларсон.

Това, което El Gato е пуснал, мисля, че е някакъв кавър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариана обаче е страхотна- с Bang Bang преди няколко години се опита да спаси кариерата на Джеси Джей, а понастоящем се опитва да направи същото и за Ники. Само нейната кариера няма нужда от спасение. :3fdb8960598fa63e:

Макар и да не я харесвам особено като човек определено се кефя, че такъв талант като нея се оформя като една потенциална легенда. Поне една поп звезда да отсрамва жанра насред рап инвазията.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариана обаче е страхотна- с Bang Bang преди няколко години се опита да спаси кариерата на Джеси Джей, а понастоящем се опитва да направи същото и за Ники. Само нейната кариера няма нужда от спасение. :3fdb8960598fa63e:

Макар и да не я харесвам особено като човек определено се кефя, че такъв талант като нея се оформя като една потенциална легенда. Поне една поп звезда да отсрамва жанра насред рап инвазията.

Абсолютно! :Vishenka_05:

Сега се надявам тази и другата седмица с трите колаборации с Трой и Ники, да разбие.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз за разбиване не знам, доста различни песни стават хитове в момента (не говоря за Билборд, а по-скоро в Европа) и почти никой не слуша поп. Но ми се иска нещо качествено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...