Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Лана я довършиха лошите кариерни ходове, иначе спокойно можеше да е като Адел. В Born To Die трябваше да направи за сингли Dark Paradise и Diet Mountain Dew. После в Ultraviolence също изпусна някои потенциални хита, а някои реализирани като West Coast сякаш не ги разви пълноценно. ОТ Honeymoon натам вече съвсем сдаде багажа и останахме да й се кефим само шепа хора, които сме й се кефили преди. :1000 (29):

Пак поне успя да си изгради един особен вид кариера, в който позициите в класации не са толкова важни. И не се е самосаботирала умишлено като едни бонбонени бивши кандидат-кралици на попа. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си слушал каквото трябва :) В албумите й има много по-яки песни от тези с клиповете, добре, че Problem ме зариби навремето, че да й обърна внимание.

Ами аз съм си селянин и си падам по чалгиите. :1000 (29): Не слушам често световна музика и знам само най-големите хитове и горе долу кой къде е в музикалната йерархия там.Например в момента ме е зарибила новата на Минаж и то защото само я пуснах от любопитство,че не спря да я рекламира в инстаграма си. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами аз съм си селянин и си падам по чалгиите. :1000 (29): Не слушам често световна музика и знам само най-големите хитове и горе долу кой къде е в музикалната йерархия там.Например в момента ме е зарибила новата на Минаж и то защото само я пуснах от любопитство,че не спря да я рекламира в инстаграма си. :1000 (29):

Chung-Li ли, тя пусна две едновременно? Много е яка :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Chung-Li ли, тя пусна две едновременно? Много е яка :Vishenka_05:

Да,тази.Но слабо върви,явно и там има криза в музиката.

Това много го мразя,а беше голям хит:

Искам и нова песен от Риана вече. :girl_cry2: Последната й е изключително малоумна

Link to comment
Сподели в други сайтове

2.5 милиарда, скоро ще е най-гледания женски клип, както е тръгнало.

 

 

Не мога да повярвам колко голяма беше и каква истерия предизвика с Roar...

А с тази какво стана? Клиповете й бяха на страшно високо ниво,а също и песните й се получаваха..

Link to comment
Сподели в други сайтове

А с тази какво стана? Клиповете й бяха на страшно високо ниво,а също и песните й се получаваха..

Изкукурига и понеже от 4-ти километър не пожелаха да я приберат отиде да се излага и по националната телевизия на Америка.

 

Виждам, че на нея дори и някои от хитовете й от Teenage Dream вече имат милиарди... за разлика от онези на главната й конкурентка от същия период. Поне си знаем коя победи в двубоя им, само да си беше останала победителка...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изкукурига и понеже от 4-ти километър не пожелаха да я приберат отиде да се излага и по националната телевизия на Америка.

 

Виждам, че на нея дори и някои от хитовете й от Teenage Dream вече имат милиарди... за разлика от онези на главната й конкурентка от същия период. Поне си знаем коя победи в двубоя им, само да си беше останала победителка...

 

Това ще да е от много летене в Космоса или са й смачкали мозъка като са я точили за хляб в един от последните й клипове..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ще да е от много летене в Космоса или са й смачкали мозъка като са я точили за хляб в един от последните й клипове..

По-скоро й дойде в повече загубата на Клинтън и победата на Тръмп на изборите, а в последствие и не достатъчно големия успех на завръщането й с Chained to the Rhythm (за който сама си беше виновна след като се мота няколко години вместо да издава песни). Реши да се прави на 'истинската себе си', но не осъзна кога надмина границата и започна да става пародия.

 

Поне дори и в този ужасно отблъскващ свой период прави много повече гледания с не-синглите си от много други, които и гледанията на Азис и Андреа не могат да минат. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро й дойде в повече загубата на Клинтън и победата на Тръмп на изборите, а в последствие и не достатъчно големия успех на завръщането й с Chained to the Rhythm (за който сама си беше виновна след като се мота няколко години вместо да издава песни). Реши да се прави на 'истинската себе си', но не осъзна кога надмина границата и започна да става пародия.

 

Поне дори и в този ужасно отблъскващ свой период прави много повече гледания с не-синглите си от много други, които и гледанията на Азис и Андреа не могат да минат. :1000 (29):

 

А коя й е основната конкурентка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рира се излага отново с дълга пауза. Вместо да пусне за лятото реге албума, тя прави куп модни колекции. Регето си носи точно лятно настроение и много ще се прецака, ако го остави за зимата. Егати мързела е станала тази жена. А едно време всяка година издаваше албуми.Добре, че компенсира с топ песни, че иначе на кукуво лято ще стане следващата Кралица на поп-а. Много й станаха прегрешенията към феновете й. Някак преглътнах слабите клипове от последната ера, зарязаните топ песни, за които имаше зверския късмет да станат хитове и без тя да се вълнува от тях. Сега с това забавяне на албума вече много прекали. На Ocean's 8 също не прави промо, а той ще излезе след 10 дни. За сметка на това прави промо по учебник на бюти колекциите си.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко,преди беше доста модерно да слушаш Лана.Някак си другите те приемаха за извисен :mf_surrender:

Сега е модерно да слушаш Адел. Пробвай и ще те смятат за извисен духовно, интелигентен млад мъж, който разбира от музика. :3fdb8960598fa63e:

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега е модерно да слушаш Адел. Пробвай и ще те смятат за извисен духовно, интелигентен млад мъж, който разбира от музика. :3fdb8960598fa63e:

 

Тц,всички песни на Адел са ми страшно противни.Предпочитам да си стоя при простолюдието

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бийбър ще пуска ли нещо ?

 

Нямам думи, с които да опиша колко много обичам тази стара песен!

 

 

До колкото чух тази година ще пуска нов албум, но пък май беше казал миналата година, че няма да издава вече нищо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

До колкото чух тази година ще пуска нов албум, но пък май беше казал миналата година, че няма да издава вече нищо?

ДА :( :crybaby:

 

НАЗАДДжъстин Бийбър си взе почивка

Публикувано на 26 юли 2017 / 07:45 в категория: Музика

 

В края на миналата седмица Джъстин Бийбър съобщи, че прекратява световното си турне.

 

Това разочарова феновете му в Азия и Северна Америка, закупили билети за оставащите от обиколката Purpose 14 дати.

 

Канадецът първоначално не сподели нищо за причините, поради които няма да осъществи турнето си до край, но на 24 юли негов говорител направи изявление в което се казва:

 

„Поради непредвидени обстоятелства Джъстин Бийбър ще отмени оставащите концерти от Purpose World Tour. Джъстин обича феновете си и мрази да ги разочарова. Той благодари на почитателите си за невероятните преживявания по време на турнето в последните 18 месеца. Той е признателен и към хората от екипа си за 150-те успешни шоута по време на тази обиколка. Въпреки това, след внимателно обмисляне, той взе решение да прекрати турнето“.

 

Пред фотографи на сайта TMZ в Санта Моника, Бийбър разкри, че има нужда от почивка.

 

„Всичко е наред. Бях на път две години. Искам просто да си почина и да релаксирам, да покарам малко велосипед...“

 

На въпроса дали има послание към феновете си, 23-годишният канадец отговори:

 

„Обичам ви, хора, вие сте страхотни! Извинявам се на всеки, който се чувства разочарован или предаден, не съм целял това. Имайте благословен ден!“

 

По повод гневните реакции на феновете, които няма да успеят да видят на живо любимеца си, мениджърът му Скутър Браун заяви:

 

"Джъстин, аз и екипа съжаляваме. Не сме имали такива планове. Но здравето на всеки човек е преди всичко и всички трябва да уважаме това. Джъстин ще се върне и ще пее за вас и с вас. Затваряме една глава, за да отворим нова". .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Около Грамитата писаха че JB няма да се появява никъде докато не завърши новият албум. То сигурно инфо за никои от тези няма но очаква се. От Бионсе всеки момент се очаква да пусне дали съвмесен с Jay Z (повече се очаква такъв) или самостоятелен, тя испусна достатъчно събития може да избухне всеки момент. Не мисля че Гага ще пуска тази година, повече очаквам oт Кейти да действа с нещо ново към края на годината. Рира зависи, ако някои и' понуди готов албум тя само да изпее ще го имаме тази есен ако не сигурно ще пусне някоя колаборация. :3fdb8960598fa63e:

 

Дали през юни Бионсе ще удри шамар на така малките надежди за добро класиране на Кикиният Liberation ? :crybaby:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз имам чувството, че Кейти ще започне нова ера до края на годината, стига да не се окажат верни слуховете, че е бременна. Ако пусне нов албум вариантите са два: 1.Да обяви, че откачените работи са били умишлени и в тон с необичайната ера и съответно да впрегне всичките си сили и да върне онази Кейти, която хората обичаха. 2. Да продължи да се прави на 'истинската себе си' и да подпише категорично залеза си. Не че виждам някаква кой знае каква надежда за нея, според мен края на кариерата й беше през 2017.

А Бионсе няма какво да пречи на Кристина, защото Liberation ерата вече клони към приключила. :1000 (29): В Деми ми е надеждата от по-гласовитите изпълнителки, но и тя трябва да си изгради стратегия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя пък Бульонсе такива шамари удря, затова хит не е виждала от 100 години. Не става само с промиване на мозъците на медии и публика, че си по-велика и от Майкъл Джексън (да, наскоро и това дъно удариха да я величаят), когато музиката ти е повече от посредствена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя пък Бульонсе такива шамари удря, затова хит не е виждала от 100 години. Не става само с промиване на мозъците на медии и публика, че си по-велика и от Майкъл Джексън (да, наскоро и това дъно удариха да я величаят), когато музиката ти е повече от посредствена.

А още по-жалкото е, че Бионсе спокойно можеше да има кариера на нивото на Уитни, Марая и Селин, защото има гласът за това, но тя действително предпочете да гони съвсем друга ниша и да гради кариера в стил Преслава с безумно пробутване на образа й.

 

Лейди-то се завръща. Всеки ден е в студиото, част от нова песен изтече в интернета и скоро излиза филма в която има главна роля.

 

Като певица съм я отписал вече (откъм успехи), но като актриса виждам много потенциал. Много харесвам подобен тип филми, предчувствам че може да стане един от любимите ми за годината ако са го направили както трябва.

 

Много ще ми е кеф истинската кралица на попа да разбие с новата ера навръх 60-тия юбилей. Заглавието на първия сингъл нещо не ми вдъхва надежди, но кака Мадж неведнъж е изненадвала...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бионсе е доста неприятна женица.

 

А за албума на Кристина - все тая дали някой ще го оцени и ще има продажби. И трите излезли дотук песни са мега добри. Просто в момента световната музика е тотален крах, хитове няма, чат-пат от рапа и латиното се появява нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А още по-жалкото е, че Бионсе спокойно можеше да има кариера на нивото на Уитни, Марая и Селин, защото има гласът за това, но тя действително предпочете да гони съвсем друга ниша и да гради кариера в стил Преслава с безумно пробутване на образа й.

Като певица съм я отписал вече (откъм успехи), но като актриса виждам много потенциал. Много харесвам подобен тип филми, предчувствам че може да стане един от любимите ми за годината ако са го направили както трябва.

 

Много ще ми е кеф истинската кралица на попа да разбие с новата ера навръх 60-тия юбилей. Заглавието на първия сингъл нещо не ми вдъхва надежди, но кака Мадж неведнъж е изненадвала...

Не мисля, че трябва да се отписва. Тя доказа, че след милион провали все още има хора които я подкрепят и купуват песните и албумите. Нека ти припомня, че всички нейни тракове достигнаха върха в itunes ww както и албума се продаваше доста. Успеха с траковете ги постигна преди superbowl. Казвам това защото със сигурност помогна за популяризирането на парчетата, но не е като преди това да са били тотален крах както се случи с втория и третия сингъл на Пери. 'The cure' е комерсиално парче което без почти никакво промо (броя само Коачела защото АМАС бяха близо 12 месеца след премиерата на трака) си постигна добри успехи.

В никакъв случай няма да доминира както беше през 2008-2012, но може да върне позиции.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...