Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

 

Това е много добро! :1000 (33):

Невероятна песен... Какви гласища! :helpsmilie:

Дори номер 1 в американския iTunes стигнаха, а Кристина не беше стъпвала там от не знам си колко години. Както му се вика- Demi's power... :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятна песен... Какви гласища! :helpsmilie:

Дори номер 1 в американския iTunes стигнаха, а Кристина не беше стъпвала там от не знам си колко години. Както му се вика- Demi's power... :Vishenka_05:

Какво мислиш за хита на Селена ?

Селин Дион също смаза с трак! За две седмици над 20 милиона - тотален успех за нея.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво мислиш за хита на Селена ?

Селин Дион също смаза с трак! За две седмици над 20 милиона - тотален успех за нея.

Сладка е песента на Селена, като повечето нейни. Но да пуска сингъл от албум вече, че все някакви странични песни реализира.

На Селин парчето е жестоко, днес дори гледах Дедпул и много се накефих като го пуснаха. :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кристина Агилера е качила снимка с Деми сред природата. Колко лине щастлива Деми до Кристина и че сбъдна мечтата си за песен с нея. А на наградите на Билборд ще напишат история в неделя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сладка е песента на Селена, като повечето нейни. Но да пуска сингъл от албум вече, че все някакви странични песни реализира.

На Селин парчето е жестоко, днес дори гледах Дедпул и много се накефих като го пуснаха. :roll1:

Скоро ще пусне. Даде едно интервю и заяви, че вече е готова да атакува. Заяви, че се извинява за чакането, но е искала да има най-добрите песни (според нея) защото това е най-важния и албум. Работила е предимно с Julia. Според мен ще го пусне септ. месец.

След премиерата на филма, трака на Селин бавно, но славно се връща в топ 20 на най-продаваните песни. Нещо което нито Мадона, нито Марая са постигнали през последните години. Ако БТС не бяха пуснали песен щеше да дебютира в билборд, но сега не е много сигурно. Все пак го заслужава - глътка свеж въздух. Нейния албум също е готов. Няколко песни са на Сиа. Спекулира се за дует с Адел, но нищо не е потвръдено.

Между другото, много е смешно защото феновете на Деметра като Селена смаза с колаборации постоянно я плюеха и казваха, че Селена самостоятелно нищо не може. Тази година се очертава Деметра да има цели 5 такива колаборации. :1000 (29):

Нека сме искрени - от албума изкара един хит, всичко друго е благодарение на колаборациите които са успешни, но дует с Фонси би ме изненадало да е флоп. ''Соло'' няма как да не стане хит - всичко на тях им е хит.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен не ме радва това, че Деми заряза албума само с два сингъла, за да залага на колаборациите. Но от друга страна се кефя на самите колаборации, не само защото стават хитове или най-малкото успешни парчета, а и защото показват една добра стратегия при нея (а и са яки и стилово различни песни, де). Името й все повече се утвърждава по един или друг начин, преоткриват я доста хора на различни възрасти. А и реализира някои от мечтите си като това да направи дует с предишната вокална кралица на Дисни, да не говорим че главно благодарение на Деми песента за кратко стана номер 1 в iTunes. Доста добре върви след толкова много години без Дисни, някои не вярваха че ще се задържи дълго, защото по онова време беше под Майли и Селена. Сега вече е над Майли и само със Селена са си конкуренция- кой би го очаквал преди едни 7-8 години, наистина?

А Селена щом е работила с Джулия очаквам с нетърпение, дано да пуска песни като Твоя бях и Бръммм. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Ами пускала е чалгички и преди- за тази съм абсолютно сигуренл че се е вдъхновила именно от престоя си в България. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Я кажи какво мислиш за опита на Катя да си върне стария имидж, ще успее ли? Защо изкукурига така тази жена, вече нищо няма да е същото... :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен не ме радва това, че Деми заряза албума само с два сингъла, за да залага на колаборациите. Но от друга страна се кефя на самите колаборации, не само защото стават хитове или най-малкото успешни парчета, а и защото показват една добра стратегия при нея (а и са яки и стилово различни песни, де). Името й все повече се утвърждава по един или друг начин, преоткриват я доста хора на различни възрасти. А и реализира някои от мечтите си като това да направи дует с предишната вокална кралица на Дисни, да не говорим че главно благодарение на Деми песента за кратко стана номер 1 в iTunes. Доста добре върви след толкова много години без Дисни, някои не вярваха че ще се задържи дълго, защото по онова време беше под Майли и Селена. Сега вече е над Майли и само със Селена са си конкуренция- кой би го очаквал преди едни 7-8 години, наистина?

А Селена щом е работила с Джулия очаквам с нетърпение, дано да пуска песни като Твоя бях и Бръммм. :1000 (29):

Ами точно. Един изпълнител трябва да реализира албума си. А не да залага предимно на колаборации. Говорим вече за 5-ти такива а скоро ще излизат още. Ако нямаше пресен албум не виждам нищо лошо - всеки го прави, но реално тъй харесвания албум от феновете ще си остане с два сингъла като един от тях в никакъв случай не стана популярен колкото и да го хвалят. Да видим дали ще реализиза още тракове от албума, но при положение, че сега излезнаха два трака и след един месец излиза другия не виждам смисъл от пренасищане.

О, аз очаквам топ хитове и тупалки като 'Good for you', 'Sober', 'Same old love' и други!

 

Ами пускала е чалгички и преди- за тази съм абсолютно сигуренл че се е вдъхновила именно от престоя си в България. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Я кажи какво мислиш за опита на Катя да си върне стария имидж, ще успее ли? Защо изкукурига така тази жена, вече нищо няма да е същото... :girl_cry2:

Невероятен хит! Това лято и беше много силно. Клипа също е перфектен. Дано пак заложи на подобен саунд. Вчера е била гост звезда на турнето на Тейлър (което е супер успешно) и са пяли 'Hands to myself'

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами точно. Един изпълнител трябва да реализира албума си. А не да залага предимно на колаборации. Говорим вече за 5-ти такива а скоро ще излизат още. Ако нямаше пресен албум не виждам нищо лошо - всеки го прави, но реално тъй харесвания албум от феновете ще си остане с два сингъла като един от тях в никакъв случай не стана популярен колкото и да го хвалят. Да видим дали ще реализиза още тракове от албума, но при положение, че сега излезнаха два трака и след един месец излиза другия не виждам смисъл от пренасищане.

О, аз очаквам топ хитове и тупалки като 'Good for you', 'Sober', 'Same old love' и други!

Невероятен хит! Това лято и беше много силно. Клипа също е перфектен. Дано пак заложи на подобен саунд. Вчера е била гост звезда на турнето на Тейлър (което е супер успешно) и са пяли 'Hands to myself'

Нямаше да са проблем многото колаборации ако междувременно с тях реализираше и албума. Според мен Деми остана недоволна от липсата на номинация за Грами, въпреки че заслужаваше. Там секнаха нещата при нея като че ли- рекламира тук-там вече пуснатия втори сингъл и заряза албума.

 

На Тейлър турнето й е наистина силно, чак не мога да повярвам. Има още хляб в нея, нищо че взе да пуска флоп след флоп. Поне следващият сингъл I Did Something Bad може и да стане успешен, все пак е един от фаворитите на публиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямаше да са проблем многото колаборации ако междувременно с тях реализираше и албума. Според мен Деми остана недоволна от липсата на номинация за Грами, въпреки че заслужаваше. Там секнаха нещата при нея като че ли- рекламира тук-там вече пуснатия втори сингъл и заряза албума.

 

На Тейлър турнето й е наистина силно, чак не мога да повярвам. Има още хляб в нея, нищо че взе да пуска флоп след флоп. Поне следващият сингъл I Did Something Bad може и да стане успешен, все пак е един от фаворитите на публиката.

Не мисля, че това е адекватна причина. Селена също не получи за 'Revival', но изключвайки 'Sober' го реализира супер. Деми очакваше след хита и втория сингъл да бъде такъв а той флопна доста силно и това я отчая и промени начина на работа.

Тейлър в никакъв случай не пуска флоп след флоп. Определено дуета с Ед е такъв, но другите сингли достигнаха някакъв успех. Първата песен няма смисъл да я коментираме. Друг е въпроса, че имаше кратък живот. Нещата с ''Ready'' бяха много странни и нормално да флопне. За третата песен нямам обяснение. Може би не я реализира правилно и трябваше промоция. Новия сингъл, бавно но славно, се изкачва в радио, продажби и стрийминг. Тази седмица има нов peak в хот 100 и ако продължава така има шанс да се превърне в топ 20 което няма да е лошо. Реално така всички сингли ще са били поне топ 20. Но Тейлър доказа едно - вече промото в поп музиката е задължително. В САЩ вече предимно се котира някакъв смешен и неслушаем рап и за да имаш поп хит трябва да обиколиш сто предавания и мероприятия. Последните примери за това са ''Хавана'' и ''СНС''.

 

Поздравления за Селин Дион която се завърна в itunes top 20. Вчера е била на 14 място по продажби ww а в youtube скоро ще има 30 милиона за по-малко от месец. Последния трак на Марая има под 2 милиона гледания!

 

Селена преди няколко дни се превърна в третия изпълнител заедно с Риана и Сия постигнал над 700 милиона стрийма на две или повече песни в спотифай. Истинска лидерка!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама душа, какво Грами за Revival, чуваш ли се. На Деми албумът си е точно Грами материал, тя няма какво повече да пусне от него, че да постигне комерсиален успех, а и като награди не получи, очевидно се е демотивирала. За сметка на това колаборациите са много готини.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво са BTS, с какво се различават от която и да е друга к-поп група, за да се стига чак до такива истерии? Почти бутнаха рекорда на Тейлър Суифт, а на Билборд наградите имаше пищене през цялата песен.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама душа, какво Грами за Revival, чуваш ли се. На Деми албумът си е точно Грами материал, тя няма какво повече да пусне от него, че да постигне комерсиален успех, а и като награди не получи, очевидно се е демотивирала. За сметка на това колаборациите са много готини.

Съгласен. Албумът на Селена е просто хубав, но чак за Грами- не. Най-много за номинация. Като изключим излагацията на Грамитата от тази година, те търсят нещо съвсем различно за основните си категории и затова толкова години snub-ват и Кейти, досетете се за какво говоря. Деми с нейния глас прави чудеса, неслучайно Кристина си хареса именно нея от новото поколение за дует.

Нормално е да се демотивира като не я номинират след като беше обявила, че този път не се бори за класации, а за Грамита. А и след като прекрасната заглавна песен не постигна желания успех. Все още се говори, че щяла да пуска трети сингъл, но да видим. Според мен все още има няколко парчета с потенциал за комерсиален успех.

 

Какво са BTS, с какво се различават от която и да е друга к-поп група, за да се стига чак до такива истерии? Почти бутнаха рекорда на Тейлър Суифт, а на Билборд наградите имаше пищене през цялата песен.

Предполагам, че след като американците най-накрая официално се 'отвориха' за този тип музика, в момента тя просто изригва именно в лицето на BTS, които първи пробиха на американски концерт. В момента са сензация сред децата и тийнчетата, като One Direction. Съмнявам се да се задържат чак толкова, колкото тях, но времето ще покаже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво са BTS, с какво се различават от която и да е друга к-поп група, за да се стига чак до такива истерии? Почти бутнаха рекорда на Тейлър Суифт, а на Билборд наградите имаше пищене през цялата песен.

Някви корейски джендъри явно, така че е съвсем в реда на нещата да стигнат до Америка чак сега, след 5 години бъхтане в К-Поп гетото. Явно това ще е новата мода тая година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То си е мода от няколко години, явно сега просто стават супер мейнстрийм. Имат много силна фенска маса, защото не е само американска, но и азиатска и по фен вот разбират всеки един, дори 1Д не бяха така в най-силните си години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Селена Гомез бременна ли е ??

 

 

Едва ли. По-скоро от лупуса изглежда тъй, много се промени

Наградите на Билборд са качени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
×
×
  • Create New...