Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Чак пък да е флопнала здраво - клипът, макар че песента почва след втората минута, има над 100 милиона, песента пък има платинен статус в САЩ. Да, не се котира добре в Билборд, но това не означава, че е флоп, камо ли "здрав".

Сто пъти предпочитам такива песни, независимо как са се представили в класациите, пред еднодневки от топ 10.

 

Аз също я предпочитам, една от любимите ми песни на Деми. Тя като цяло май изпусна момента да реализира и без това албума, нека прави нов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз обожавам TMYLM, ненормално добра е, да не кажа най-яката на Деметрия. Тия тромпети (някой да ме поправи, ако греша) в началото са оргазмично добри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво мислите предното ли десетилетие (2000-2009) бе по-добре или сега (от 2010 насам) е по-добро когато става дума за световната музика? :3fdb8960598fa63e:

2000-2009 е най-доброто десетилетие в музиката евър, но след години ще го оценим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И в двете десетилетия има големи попадения, като това от 2000 до 2009 може би печели, защото беше супер силно и в първите няколко години, и в последните. Стартира с мега сензации като Бритни, Кристина, Джъстин, Аврил, Бионсе и т.н, а и кралица Мадж още си беше на трона. После имаше лека пауза, в която сякаш се наблюдаваше зацикляне, но от 2008 натам изригнаха Гага, Кейти, Адел, Тейлър, Бийбър, също и Дисни звездите и т.н. които продължиха да мачкат и в първите няколко години на следващото, заедно с още няколко нови. В момента пак сме в период на зацикляне, който е дори по-силен от предния, дано като за края на десетилетието да има промяна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И в двете десетилетия има големи попадения, като това от 2000 до 2009 може би печели, защото беше супер силно и в първите няколко години, и в последните. Стартира с мега сензации като Бритни, Кристина, Джъстин, Аврил, Бионсе и т.н, а и кралица Мадж още си беше на трона. После имаше лека пауза, в която сякаш се наблюдаваше зацикляне, но от 2008 натам изригнаха Гага, Кейти, Адел, Тейлър, Бийбър, също и Дисни звездите и т.н. които продължиха да мачкат и в първите няколко години на следващото, заедно с още няколко нови. В момента пак сме в период на зацикляне, който е дори по-силен от предния, дано като за края на десетилетието да има промяна.

Кое определяш като зацикляне и защо? Аз пък мисля, че точно 2004-2007 беше най-силната част от десетилетието, тъй като тогава сред хитовете имаше най-голямо разнообразие и нямаше един доминиращ изпълнител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи тази година се очакват нови албуми от Риана, Деми, Селена, Ариана, Гага, Бионсе, Мадона, Селион Дион и други. Определено се очертава интересна година.

Виждам, че последния сингъл на Тейлър почна да се развива и скоро ще се превърне във втория най-успешен такъв от последната ера.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи тази година се очакват нови албуми от Риана, Деми, Селена, Ариана, Гага, Бионсе, Мадона, Селион Дион и други. Определено се очертава интересна година.

Виждам, че последния сингъл на Тейлър почна да се развива и скоро ще се превърне във втория най-успешен такъв от последната ера.

 

И Justin Bieber ще ги мачка по продажби и класаии с албум тази година. :3fdb8960598fa63e:

Taylor има импект от турнето което може би ще помогне тази ера да не се води като флоп.

2000-2009 е най-доброто десетилетие в музиката евър, но след години ще го оценим.

 

След години може би ще се говори че е, 1980-те все още царуват на пиадестала. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое определяш като зацикляне и защо? Аз пък мисля, че точно 2004-2007 беше най-силната част от десетилетието, тъй като тогава сред хитовете имаше най-голямо разнообразие и нямаше един доминиращ изпълнител.

Не точно зацикляне, но не можах да намеря друга дума. Беше период, който лично по мое мнение не беше на нивото на годините преди това. То точно същите изпълнители продължиха да са по върховете тогава, но не с най-силните си ери в кариерите, с някое и друго изключение. И Риана изригна точно тогава, тя дори е най-открояващото се от този период ако днес погледнем към него.

Но това ми е личното мнение, иначе че имаше много, много песни и хитове-имаше, със сигурност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не точно зацикляне, но не можах да намеря друга дума. Беше период, който лично по мое мнение не беше на нивото на годините преди това. То точно същите изпълнители продължиха да са по върховете тогава, но не с най-силните си ери в кариерите, с някое и друго изключение. И Риана изригна точно тогава, тя дори е най-открояващото се от този период ако днес погледнем към него.

Но това ми е личното мнение, иначе че имаше много, много песни и хитове-имаше, със сигурност.

Да, аз не се заяждах, просто ми стана интересно, защото цялото десетилетие беше пълно и с хитове, и със звезди.

90-те са най-слаби, там добре, че са иконите наложени през 80-те, RnB-то и бойбандите + Марая, но е пълно с еднодневки и бози.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво мислите предното ли десетилетие (2000-2009) бе по-добре или сега (от 2010 насам) е по-добро когато става дума за световната музика? :3fdb8960598fa63e:

Би следвало да са 2001-10 и 2011+. Първото беше леко по-добре.

 

2000-2009 е най-доброто десетилетие в музиката евър, но след години ще го оценим.

 

80те и 90те остро не са съгласни с теб.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Би следвало да са 2001-10 и 2011+. Първото беше леко по-добре.

80те и 90те остро не са съгласни с теб.

80-те да, но 00 са като ъпгрейд :Vishenka_05:

Между другото и аз спирам да следя американските класации, британските и европейските са къде-къде по-интересни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой знае ли защо кралица Lana del Rey залезе толкова бързо? :girl_cry2:

Не е залязла, просто не прави нищо комерсиално и не промотира, та затова не я виждаш по телевизии и класации. Последният й албум е супер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Не е залязла, просто не прави нищо комерсиално и не промотира, та затова не я виждаш по телевизии и класации. Последният й албум е супер.

Ами не знам,последната й успешна песен беше "Summertime sadness",а след това последната й песен,която чух беше "путката ми има вкус на Пепси" или нещо такова. :1000 (29):

Слава богу,двете ми останали любимки -Риана и Ники Минаж още мачкат. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не знам,последната й успешна песен беше "Summertime sadness",а след това последната й песен,която чух беше "путката ми има вкус на Пепси" или нещо такова. :1000 (29):

Слава богу,двете ми останали любимки -Риана и Ники Минаж още мачкат. :Vishenka_05:

Те са даже от един албум. И High by the beach се радваше на приличен успех, също и Lust for life. Но на нея изглежда не й се занимава и просто си доизпълнява договора към продуцентите.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те са даже от един албум. И High by the beach се радваше на приличен успех, също и Lust for life. Но на нея изглежда не й се занимава и просто си доизпълнява договора към продуцентите.

Жалко,преди беше доста модерно да слушаш Лана.Някак си другите те приемаха за извисен :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

Сега е модерно да слушаш Ариана Гранде :1000 (19):

На Ариана харесвах детските филмчета с нейно участие.А от песните само тази:

И то предимно заради частите на Ники,усещам енергия в тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Ариана харесвах детските филмчета с нейно участие.А от песните само тази:

И то предимно заради частите на Ники,усещам енергия в тях.

Не си слушал каквото трябва :) В албумите й има много по-яки песни от тези с клиповете, добре, че Problem ме зариби навремето, че да й обърна внимание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...