Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Официалната песен за Световното тази година ще се изпълнява от Уил Смит заедно с Ники Джем и Ера Естрефи. Песента излиза в петък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво нещо- къде е Майкъл сега да види как сестра му получава наградата за Икона от Билборд и пее на наградите.

Няма по-подходящ от Бруно Марс да представи Джанет Джаксън и да й даде наградата за Икона. И как коленичи пред нея като й дава наградата.

Публиката е на крака и викат името й. Колко много я обичат, все едно гледаш Майкъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли съм шокиран от мега флопа на ерата на Кристина Агилера? Прави гледания на ниво голям чалга хит, с Accelerate е в Bubbling Under, с Twice пък никъде я няма, а Fall In Line се очертава да влезе на 98-мо място в Hot 100, и то заради Деми. :helpsmilie: Какво се случи с тази жена, преди беше толкова голяма...

Надявам се любимката ми Аврил да не претърпи чак такива неуспехи като се завърне и тя след нейната си ненужно дълга пауза. Какви звезди бяха и двете в първите години след 2000, а сега не се знае дали ще влязат по класациите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли съм шокиран от мега флопа на ерата на Кристина Агилера? Прави гледания на ниво голям чалга хит, с Accelerate е в Bubbling Under, с Twice пък никъде я няма, а Fall In Line се очертава да влезе на 98-мо място в Hot 100, и то заради Деми. :helpsmilie: Какво се случи с тази жена, преди беше толкова голяма...

 

В сравнение с предните две катастрофални ери, и това е добре, поне досега и като качество ми харесва. Никой и не е очаквал от Кики хитове и класации. :3fdb8960598fa63e:

И с Аврил ще е също завърщането и' като и на Кики, Нели, Гуен, Фърги...

Грами колаборация на годината ? :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В сравнение с предните две катастрофални ери, и това е добре, поне досега и като качество ми харесва. Никой и не е очаквал от Кики хитове и класации. :3fdb8960598fa63e:

И с Аврил ще е също завърщането и' като и на Кики, Нели, Гуен, Фърги...

Грами колаборация на годината ? :scratch:

В предните ери поне с единия от синглите се получаваше нещо, а в тази не. Не ми се мисли албума как ще се продава...

Иначе като качество разби. Трябваше дуета с Деми да е първия сингъл, щяха да смажат мощно. Все още не е късно, де, за мен лично това парче наистина има потенциала да спечели дори Грами, видеото също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За огромно съжаление Гуен няма да се завръща. :( Мисли си че е твърде стара, а изгележда по-млада от много нейни колежки. Нелепо е. Тъпия реднек Блейк Шелтън и е промил мозъка.

https://etcanada.com/news/330123/gwen-stefa...ing-a-musician/

Link to comment
Сподели в други сайтове

За огромно съжаление Гуен няма да се завръща. :( Мисли си че е твърде стара, а изгележда по-млада от много нейни колежки. Нелепо е. Тъпия реднек Блейк Шелтън и е промил мозъка.

https://etcanada.com/news/330123/gwen-stefa...ing-a-musician/

 

Мн правилно прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Класациите изобщо не са от значение, когато хората те обичат. Само положителни коментари за дуета на Кристина с Деми.

 

Backstreet boys пък са много добри в новия си клип и сингъл

 

 

Напълно заслужено имат една от най-добрите и бързо продавани резиденции във Вегас.

 

 

Утре излиза Официалната песен за Световното с Уил Смит.

 

Днес излиза и новия клип на Джей Ло на Dinero.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В предните ери поне с единия от синглите се получаваше нещо, а в тази не. Не ми се мисли албума как ще се продава...

Иначе като качество разби. Трябваше дуета с Деми да е първия сингъл, щяха да смажат мощно. Все още не е късно, де, за мен лично това парче наистина има потенциала да спечели дори Грами, видеото също.

 

Предните ери са главно запомнени по една клипирана и реализирана песен. С тази има добра стратегия засега. Плус турне ще прави след 9 години, амбицирана изглежда. Нали се говореше че и с Бионик било планувано турне ама заради провала не се осмелила да го прави.

Back to Basics е едно от бижутата на 2000s. :Vishenka_05:

Иначе на Гуен последния албум ми е много любим, жалко че не реализира правилните сингли макар за малко повече медиен простор.

Джей Ло не знам какво прави последните години с това бълване но хич не е интересна.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предните ери са главно запомнени по една клипирана и реализирана песен. С тази има добра стратегия засега. Плус турне ще прави след 9 години, амбицирана изглежда. Нали се говореше че и с Бионик било планувано турне ама заради провала не се осмелила да го прави.

Back to Basics е едно от бижутата на 2000s. :Vishenka_05:

Иначе на Гуен последния албум ми е много любим, жалко че не реализира правилните сингли макар за малко повече медиен простор.

Джей Ло не знам какво прави последните години с това бълване но хич не е интересна.

 

 

Джей Ло ще пуска испански албум.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че тя АгУилера хит не е имала от 2008, добре, че бяха Maroon 5, Pitbull и онази страхотна балада, която презаписа с оригиналните изпълнители, че хората да си припомнят, че още е жива. Самият факт, че тя албум дори не е имала от 6 години, е показателен. Имаше потенциал в нея, но отдавна-отдавна го няма. Fall in Line си е страхотна песен, де, звучи като класика от Stripped, а гласовете им с Деми си подхождат страшно много. Но поп музиката в днешно време не се котира, особено в Америка, която се е побъркала по тези гнусни рап отрепки. Виждаме, че лидерката в момента Ариана едва докрета до топ 3 и оттогава поддържа позиции в долните части на топ 10, а това е реално поп хита на годината. Камо ли 40-годишна певачка, завръщаща се след 6 години (10 от последен що-годе хит), която реално дори не се помни особено и с най-големите си хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ФИФА и медиите как заблудиха всички, че песента за Световното ще се пее уж от Уил Смит, а тя песента си е главно на Ники Джем, ама кой го знае Ники Джем извън Латинска Америка:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предните ери са главно запомнени по една клипирана и реализирана песен. С тази има добра стратегия засега. Плус турне ще прави след 9 години, амбицирана изглежда. Нали се говореше че и с Бионик било планувано турне ама заради провала не се осмелила да го прави.

Back to Basics е едно от бижутата на 2000s. :Vishenka_05:

Иначе на Гуен последния албум ми е много любим, жалко че не реализира правилните сингли макар за малко повече медиен простор.

Джей Ло не знам какво прави последните години с това бълване но хич не е интересна.

 

Стратегия има, но тя самата като име явно вече не е това, което беше. За сравнение- вечната й конкурентка Бритни, която макар и също да е тотално изпаднала зад борда всъщност си е доста по-интересна на публиката, а в предния й албум няма и една песен, която да се доближава до нивото на Fall In Line.

Поне феновете на Кики ще се радвате на продукцията и концертите, както тези на Аврил ще се радваме на нея. :1000 (29): Аз отдавна се подготвям за мега флоп и може би точно защото не бях подготвен за чак такъв флоп при Кристина, затова се изненадах.

 

Че тя АгУилера хит не е имала от 2008, добре, че бяха Maroon 5, Pitbull и онази страхотна балада, която презаписа с оригиналните изпълнители, че хората да си припомнят, че още е жива. Самият факт, че тя албум дори не е имала от 6 години, е показателен. Имаше потенциал в нея, но отдавна-отдавна го няма. Fall in Line си е страхотна песен, де, звучи като класика от Stripped, а гласовете им с Деми си подхождат страшно много. Но поп музиката в днешно време не се котира, особено в Америка, която се е побъркала по тези гнусни рап отрепки. Виждаме, че лидерката в момента Ариана едва докрета до топ 3 и оттогава поддържа позиции в долните части на топ 10, а това е реално поп хита на годината. Камо ли 40-годишна певачка, завръщаща се след 6 години (10 от последен що-годе хит), която реално дори не се помни особено и с най-големите си хитове.

Трябва наистина да се направи нещо с тези рап песни. Някои от тях са много яки, но те вече взеха тотално да заливат Hot 100, прекалено е. Ще взема да започна да следя повече английските класации, те излизат най-обективните след като американците взеха да свалят толкова нивото, а доскоро бяха лидери.

 

Деми ще издава нов албум. :o

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля? Зарязва 10-11 готови хита и пуска нов албум? Нямам думи.

Ами... както е казала- по-добре ще е нов сингъл от нов албум. :1000 (29):

Очевидно здраво се е амбицирала да затвърди името си, това ме радва. Мисля, че вече е ясна и причината за всичките колаборации- създава хайп около себе си. Но е добре да е наясно, че нейните сингли доста често й се получават по-бавно, пак ще си трябва доста промо, особено в настоящото положение на музиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами... както е казала- по-добре ще е нов сингъл от нов албум. :1000 (29):

Очевидно здраво се е амбицирала да затвърди името си, това ме радва. Мисля, че вече е ясна и причината за всичките колаборации- създава хайп около себе си. Но е добре да е наясно, че нейните сингли доста често й се получават по-бавно, пак ще си трябва доста промо, особено в настоящото положение на музиката.

 

SNS малко промо ли имаше? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това имам в предвид- дори и със създадения хайп около колаборациите навярно пак ще й е нужно и промо, за да постига успехи.

 

Е тя със сигурност ще обиколи пак всички предавания. Не мога да си обясня обаче защо "TMYLM" флопна толкова здраво, песента е мега яка. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне феновете на Кики ще се радвате на продукцията и концертите, както тези на Аврил ще се радваме на нея. :1000 (29): Аз отдавна се подготвям за мега флоп и може би точно защото не бях подготвен за чак такъв флоп при Кристина, затова се изненадах.

 

Аз я харесвах но Бритни ми беше винаги поинтересна и тогава повече харесвах Бритни.

Сега като ме питаш сигурно би избрал Кики, просто нейното творчество е класи над това на Бритни.

 

По-малка Кики малко ми прилича на Аврил в лицето (и на Андреа) :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е тя със сигурност ще обиколи пак всички предавания. Не мога да си обясня обаче защо "TMYLM" флопна толкова здраво, песента е мега яка. :mf_surrender:

Чак пък да е флопнала здраво - клипът, макар че песента почва след втората минута, има над 100 милиона, песента пък има платинен статус в САЩ. Да, не се котира добре в Билборд, но това не означава, че е флоп, камо ли "здрав".

Сто пъти предпочитам такива песни, независимо как са се представили в класациите, пред еднодневки от топ 10.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...