Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Само че аз вече не съм фен на Катя. Изгони ме не защото смени имиджа си (подкрепях я дори след като представи ужасната прическа и пусна страхотния не-бонбонен албум), а защото на даден етап прекали. Гага навремето беше ексцентрична и арт като се правеше на луда, а не беше като маймуна, търсеща внимание и опитваща се от поп звезда да стане меме кралица.

Мнението ми напоследък е абсолютно на база това, което виждаме и което предполагам, че е възможно. На Гага вече й видяхме две ери след АРТПОП и нито едната не се и доближава до успешна дори и за стандартно актуално име, какво остава за име като Лейди Гага. И моля никой да не ми обяснява защо не търсила комерсиален успех с джаз ерата или с другата ера, каквато и да я определите. Ако ги беше пуснала в апогея си всички щяха да знаят за тях и да останат в историята на музиката. Да не говоря и за имена като Адел и Ейми Уайнхаус.

Та, на Кейти все още не сме видели нито една ера след Witness, затова предлагам още да не я отписваме. За нея тези дни казах следното и в него не виждам нищо фенско:

Тоест не виждам голям шанс и за Кейти, но не отричам, че е възможно да има някаква дребна надежда и не е нужно човек да е фен, за да я види. А на Гага шанса й просто вече не е в музиката, което е повече от очевидно.

Мисля, че за победител трябва да се зачита този, който повече се е задържал по върховете. Бонбонена или не, Кейти води Гага с една ера и това ще си остане факт. Да не говорим, че Гага се срина в стил Майли- преекспонира образа си и затова хората спряха да се интересуват от нея, а после продължиха да не се интересуват, когато си смени имиджа. При Кейти флопа дойде заради много лошите нейни кариерни решения, продиктувани очевидно от нежеланието й вече да е Кейти Пери, а навярно и от изкукуригването й покрай изборите.

И накрая сам го каза- поп музиката е на заден план. Къде да се бутат двете като все по-малко хора ще ги слушат, особено в Америка. Хич не ми харесва тая работа, затова вече ще следя английските класации, които са по-добри.

 

За другите изпълнители няма да отговарям подробно, казвал съм ти мнението си за Деми. За Ариана е подобно, като изключим, че не ми е любимка и че има повече успешни песни и албуми. И двете ги виждам над Селена на даден етап, просто трябва да мине още време.

 

Дори не знаех, че новата битка е била Дуа-Камила. :1000 (29): Ако това е новата борба в стил Кейти-Гага, горко й на поп музиката, наистина. Не че не им се кефя и на двете, но изобщо нямат силата и популярността на другите две. От друга страна се замислям, че аз лично ги харесвам и двете от самото начало, което вече е нещо ново. :D

Ами скоро пак ще видим битка между двете защото Гага каза, че скоро ще излезе lead трака за следващия албум. И ще видим коя ще победи. Аз АРТПОП не я имам за слаба ера а за зле реализирана, но от нея успя да създаде един доста добър хит. И няколко потенциални които прееба. Джас ерата няма как да я сравняваш с попа. Глупаво е. :mf_surrender: Последната беше повече от ясно, че е флоп. Такъв стил вече не се котира и малко хора биха му обърнали внимание. Да видим сега ако предложи generic pop какво ще стане. Така наистина ще може да ги съпоставим двете.

 

Не го казвам, защото съм фен на Ариана, но тя отдавна е над Селена, цифрите и позициите говорят сами защо. Ариана през последните 4 години има стотици милиони повече гледания и много повече топ 5 хитове за цялата си кариера. Всеки албум на Ариана е по-продаван от който и да е на Селена. Новият албум на Ариана също тръгва с голям успех на "No Tears Left to Cry" - дебют на 3-то място в Хот 100 и 5 седмици по-късно още е в топ 10. В тежки времена за поп песните това е постижение. Селена има една преднина откъм образ през годините, но след трагедията в Манчестър Ариана дръпна образа си на друго ниво и стана също толкова влиятелна.

 

Деми и Селена може би са на едно ниво в момента, Деми има силата на "Sorry Not Sorry" от 2017, но нещо албумът след това не сработи, затова явно ще издава нов толкова скоро. С новите им албуми ще проличи коя е по-добрата в момента.

Определено като музикални успехи е над всички. Ариана има невероятен екип за нея и тя самата е много амбициозна и постига повечето си цели. Друг е въпроса, че тя самата е доста фейк като човек. Прекално фалшива, наистина. Сега излиза албума и мигом анонсира новата си връзка при положение, че се раздели с гаджето си преди две седмици. Дано стратегията помогне, де. Време е жените да мачкат. Само да те поправя, че последния трак на Ариана е първия и самостоятелен такъв. Не, че е много важно, но го казвам като информация. С най-много топ десет самостоятелни трака там са Селена и Майли. А изпълнителката прекарала най-много седмици вътре в класацията е Селена с 390 седмици. Следващата ако не се лъжа е Ариана с 240. Голяма разлика.

Селена като продукт е най-успешна, но в музикален аспект съм напълно съгласен, че е Ариана. Друг е въпроса, че не може да ги сравняваме защото едната си върши добре работата а другата мързелува.

 

Деми обаче колкото и да се опитва, видно не става и не става. Селена с минимални усилия е по-голяма звезда от нея, а е масово оплювана за живите си изпълнения.

Определено. Селена без почти никакви усилия през уж слабата за нея 2017 пусна двата от най-големите си хитове през кариерата. It aint me я превърна в третата жена с песен с над 700 милиона стрийминг в Спотифай. За 2017 е една от най-стриймваните жени. Плюс това 'Лъвовете'' която в САЩ не стана топ 10 или топ 5 хит скоро ще има 500 милиона стрийминг което е супер при положение, че я изпя само на едно място. Деми се наложи да представи СНС на 12 места в САЩ за да стане това което бе и пак до 1 седмица ще бъде мината по стрийминг от трака на Селина. :3fdb8960598fa63e:

 

Да се светят имената на Ариана и Деми. Светло им е бъдещето.

Да пребъдат. Да векуват.

Селена Гомез да се изгори на кладата. Най-големите успехи в кариерата й вече минаха. Било квот било. :3fdb8960598fa63e:

О внимавай какво пожелаваш. Деми и Селена предполагам, че пак ще си пуснат албумите по едно и също време. Деми пак да не разказва в интервюта как ревала след като албума на Селена станал номер едно а нейния не.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами скоро пак ще видим битка между двете защото Гага каза, че скоро ще излезе lead трака за следващия албум. И ще видим коя ще победи. Аз АРТПОП не я имам за слаба ера а за зле реализирана, но от нея успя да създаде един доста добър хит. И няколко потенциални които прееба. Джас ерата няма как да я сравняваш с попа. Глупаво е. :mf_surrender: Последната беше повече от ясно, че е флоп. Такъв стил вече не се котира и малко хора биха му обърнали внимание. Да видим сега ако предложи generic pop какво ще стане. Така наистина ще може да ги съпоставим двете.

Определено като музикални успехи е над всички. Ариана има невероятен екип за нея и тя самата е много амбициозна и постига повечето си цели. Друг е въпроса, че тя самата е доста фейк като човек. Прекално фалшива, наистина. Сега излиза албума и мигом анонсира новата си връзка при положение, че се раздели с гаджето си преди две седмици. Дано стратегията помогне, де. Време е жените да мачкат. Само да те поправя, че последния трак на Ариана е първия и самостоятелен такъв. Не, че е много важно, но го казвам като информация. С най-много топ десет самостоятелни трака там са Селена и Майли. А изпълнителката прекарала най-много седмици вътре в класацията е Селена с 390 седмици. Следващата ако не се лъжа е Ариана с 240. Голяма разлика.

Селена като продукт е най-успешна, но в музикален аспект съм напълно съгласен, че е Ариана. Друг е въпроса, че не може да ги сравняваме защото едната си върши добре работата а другата мързелува.

Определено. Селена без почти никакви усилия през уж слабата за нея 2017 пусна двата от най-големите си хитове през кариерата. It aint me я превърна в третата жена с песен с над 700 милиона стрийминг в Спотифай. За 2017 е една от най-стриймваните жени. Плюс това 'Лъвовете'' която в САЩ не стана топ 10 или топ 5 хит скоро ще има 500 милиона стрийминг което е супер при положение, че я изпя само на едно място. Деми се наложи да представи СНС на 12 места в САЩ за да стане това което бе и пак до 1 седмица ще бъде мината по стрийминг от трака на Селина. :3fdb8960598fa63e:

О внимавай какво пожелаваш. Деми и Селена предполагам, че пак ще си пуснат албумите по едно и също време. Деми пак да не разказва в интервюта как ревала след като албума на Селена станал номер едно а нейния не.

Както казах, това кой албум на Гага какъв стил бил не е оправдание, защото други са показвали, че може да се мачка с всякакви стилове, стига да си ТОП име.

Иначе ще е добра стратегия да започне поп ера по време на рекламата от филма. Но тя и преди се рекламира чрез какви ли не неща, включително и AHS и накрая Джоан не постигна кой знае какви успехи и мигновенно взе да се води, че този албум не бил за масата. Не знам какво ще направят двете с Катя в новите си ери, но нали се сещаш, че няма да има никакъв смисъл да говорим коя от двете е 'надделяла' ако и двете ще си останат на дъното и там ще се борят за надделяване, съревновавайки се коя ще продаде 5-10 албума повече или коя ще е с 2-3 позиции над другата в ТОП 78. Истинският финал между тях беше през 2013 и тогава Кейти победи категорично, а в последствие и тя самата се оттегли (без достойнство) през 2017. Ако някоя от двете не направи успешна ера или най-малкото успешен сингъл като предишните им типове успехи... няма смисъл от сравнения.

За Деми и Селена- още от сега виждам как втората навярно ще има по-успешен старт на ерата си, но както съм казвал неведнъж тук, това нищо не значи за дългосрочния план. Деми е отписвана още откакто е напуснала Дисни, а ето, че 7-8 години по-късно все още е някаква сила и то доста голяма. Да почакаме и да видим след още 7-8 години как ще е. Почаначало да почакаме и да видим дали Селена въобще ще издаде нещо, защото за момента явно й е кеф да си пуска песен след песен като чалга певица... Деми втора ера ще започне докато приятелката й се мотае. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предвид, че и Side to side харесах чак с клипа, ще си спестя коментара. :3fdb8960598fa63e: Радвам се, че Ариана експериментира.

 

Мисля, че на 20-ти този месец ще я пусне официално.

П.С Някой беше питал кога излиза албума.. - през Август!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че на 20-ти този месец ще я пусне официално.

П.С Някой беше питал кога излиза албума.. - през Август!

 

Тя е луда да го пуска чак тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Охо, Бритни vs. Кристина... Това все още може да е интересно. :1000 (29):

Имам някакви очаквания от песента на първата, защото това заглавие и снимките, които е качила, насочват към нещо забавно. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реших да погледна американския Спотифай за първи път от доста време и останах буквално потресен. От 1 до 23 място само рап песни. :helpsmilie: Чак на 24 Селена и на 25 Ариана. Какво им става на тези американци, защо си сриват така световното влияние над музиката?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откакто забраниха кракнатия Spotify Premium рядко го отварям. Правя си trial акаунти в Apple Music на всеки 3 месеца. Много ми харесва. Единствения недостатък е липсата на качествени плейлисти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре новия клип на Селена.

Очаква се в края на клипа да се обяви lead трака. Албума би трябвало да излезе на 19 окт.

Селена е започнала е да следи Бритни. Втората преди време сподели, че много желае дует с Гомез. Може да има изненада.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това клипче си го пуснах заради Кейти и не можах да го спра... Депресирах се като си припомних какви хитове имаше в световната музика в началото на десетилетието... Какво се случи!? :helpsmilie:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...