Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Кейти ако иска да спаси кариерата си трябва да смени визията си, защото изглежда като клонинг на старата Майли. Това според мен й е наложено от продуцентите, защото двете по едно и също време си смениха образите. Във "Chained to the rhythm" е старата Кейти г/д и пее как ни управляват и т.н и изведнъж във следващия клип тя изглежда перверзна кучка със къса коса тип Майли? Аз поне така си обяснявам нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен много ми харесва кънтри музиката. Все на първо слушане ме грабват песните, когато погледнеш колко сериозни песни има Miley през детството си па какви има сега, не че сега не ми харесват но преди години по времето на Хана и' бяха по-сериозни. И слушах си Taylor и през кънтри кариерата и'. Но Speak now и Red не ме толкова впечатлиха с песни, обаче с 1989 се оправда. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кейти ако иска да спаси кариерата си трябва да смени визията си, защото изглежда като клонинг на старата Майли. Това според мен й е наложено от продуцентите, защото двете по едно и също време си смениха образите. Във "Chained to the rhythm" е старата Кейти г/д и пее как ни управляват и т.н и изведнъж във следващия клип тя изглежда перверзна кучка със къса коса тип Майли? Аз поне така си обяснявам нещата.

В последният си клип изглежда супер и в предният също. Лошото е, че вече не виждам с какво би била оригинална по отношение на прическа - с всякакви дължини и цветове е била.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кейти ако иска да спаси кариерата си трябва да смени визията си, защото изглежда като клонинг на старата Майли. Това според мен й е наложено от продуцентите, защото двете по едно и също време си смениха образите. Във "Chained to the rhythm" е старата Кейти г/д и пее как ни управляват и т.н и изведнъж във следващия клип тя изглежда перверзна кучка със къса коса тип Майли? Аз поне така си обяснявам нещата.

Именно, визията е един от най-основните проблеми. Но тя си се харесва така и очевидно възнамерява така да си остане. Поне виждаме, че сама се усеща колко е комична и дори се пародира за това в клипа на Swish Swish, наричайки се 'Miley Cyrus Impersonator'... :roll1:

Но спад при нея щеше при всяко положение да си има с тази ера, дори и да се беше завърнала с проекти като от Teenage Dream. Няма как да се мотаеш толкова много време и да искаш публиката да те очаква с отворени обятия. След върховата ера в кариерата си чака само 1 година, а след следващата, която беше една степен по-слаба- цели 2 години и половина. :helpsmilie: Същото се получи и с Майли, между другото. Ако изключим наркоманския албум, тя няма сериозна продукция от същото време като Кейти и виждаме какво е положението- един хит на 10 място в Билборд, а след това- флоп. За разни новобранки като Lorde да не говорим, не знам за каква голяма звезда се помисли тя, че си реши да прави такава пауза. Видяхме, че вече почти никой не я отразява, макар и да пуска хубава музика.

В световната музика се изисква усет и концепция. При Тейлър те се забелязват в завидно количество и именно затова тя ще е тази, която ще продължи да мачка още дълги години и като нищо някой ден ще можем да я наричаме кралица на попа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В последният си клип изглежда супер и в предният също. Лошото е, че вече не виждам с какво би била оригинална по отношение на прическа - с всякакви дължини и цветове е била.

Ами то всичките й големи хитове са с визията черна права коса и акцент върху очите. Мен така супер много ме кефи и винаги съм се радвал, че беше от малкото които не си показваха гъза, циците и не бяха "скандални".

 

Тая песен е брутална. Не знам защо не й обърна внимание никой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да те питам, понеже си по-запознат. Какво е масово мнението на хората за Дуа Липа? Ще стане ли звезда от нея или изобщо не знаят коя е?

Тя ми е най на сърце от всички поп певици и много се надявам да й се получи. Брутална императрица! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да те питам, понеже си по-запознат. Какво е масово мнението на хората за Дуа Липа? Ще стане ли звезда от нея или изобщо не знаят коя е?

Тя ми е най на сърце от всички поп певици и много се надявам да й се получи. Брутална императрица! :Vishenka_05:

Наблюденията ми са, че има интерес на публиката към нея, но за жалост този интерес няма нищо общо с онзи към предишните големи лидерки в началните им години- Гага, Кейти, Тейлър, Адел...

Като цяло на новите имена при жените нещо вече не им се получава. Не само Дуа е такъв пример, ами и Биби, Зара, Алесия... Не знам докога ще продължава това, но на мен определено ми се иска да си имаме ново поколение ТОП сензации.

 

Обаче само Катя е качвала 2008-ма година в тубата и клиповете й са в 720:

Странно, аз имам спомени, че някои от първите й хитове бяха качени в канала на компанията, а сега като гледам всичките са си в нейният VEVO. Дали е възможно някак да са ги преместили?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наблюденията ми са, че има интерес на публиката към нея, но за жалост този интерес няма нищо общо с онзи към предишните големи лидерки в началните им години- Гага, Кейти, Тейлър, Адел...

Като цяло на новите имена при жените нещо вече не им се получава. Не само Дуа е такъв пример, ами и Биби, Зара, Алесия... Не знам докога ще продължава това, но на мен определено ми се иска да си имаме ново поколение ТОП сензации.

След Кейти, Тейлър и Гага има точно две появили се звезди - Адел и Ариана, дори Майли не можа да съхрани успеха си от 2013-та и флопна. И то не заради паузата, а защото:

-прекали с изчанчеността и влезе в руслото на пошлото

-флопването на 3-тия сингъл от албума й

-наркоманския албум

-рязката смяна от поведението й от предните 2 албума към това от предстоящия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

16,3 е имала Swish Swish, Тейлър - 19,5. Официално най-гледаното женско видео за 2017 в първите 24 часа, но това са мнооого уговорки. Sua Cara си остава първенец и на второ място за всички времена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След Кейти, Тейлър и Гага има точно две появили се звезди - Адел и Ариана, дори Майли не можа да съхрани успеха си от 2013-та и флопна. И то не заради паузата, а защото:

-прекали с изчанчеността и влезе в руслото на пошлото

-флопването на 3-тия сингъл от албума й

-наркоманския албум

-рязката смяна от поведението й от предните 2 албума към това от предстоящия.

Адел е от поколението на Кейти, Тейлър и Гага- пee от 2007, първият албум е от 2008.

Ариана също я причислявам към 'старите' звезди, защото тя няколко години беше нашумяла заради Victorious, но действително, откъм музикална кариера е по-скорошна. Може би най-успешната изгряла след 2010.

За Майли съм съгласен, само към последното бих добавил, че не смяната на поведението я прецака, а това, че не направи тази смяна навреме. Трябваше още в края на Bangerz да покаже нещо по-нормално, Adore You беше идеалният сингъл за това.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

#LookWhatYouMadeMeDo by Taylor Swift has broken Spotify's record for the biggest first-day debut OF ALL TIME by a female artist in the US! (8M+ / 24 hrs)

 

With 4000+ spins on the radio, #LookAtWhatYouMadeMeDo by Taylor Swift broke the record that previously belonged to Justin T's "Suit & Tie"!

 

#LookWhatYouMadeMeDo by Taylor is expected to debut at #1 on the Billboard Hot 100.

This makes it the 28th single in history to do this!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, сега гледам, че за Спотифай рекорда досега е бил на Ед Шийран с близо 7 милиона. Как с 8 милиона Тейлър става най-добрата ЖЕНА? Или Деспасито с Бийбър е била с повече от Тейлър, или тя си е абсолютен рекордьор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, сега гледам, че за Спотифай рекорда досега е бил на Ед Шийран с близо 7 милиона. Как с 8 милиона Тейлър става най-добрата ЖЕНА? Или Деспасито с Бийбър е била с повече от Тейлър, или тя си е абсолютен рекордьор.

 

Рекордьорка е, да.

 

DIMJrSbW4AMg6sw.jpg

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я стига сте я сравнили Кейти с Тейлър змията.

Тейлър само може да мечтаи успехите на Кейти

 

Тейлър е звезда само в Америка

Вече не, постига доста големи успехи WW.

Довечера на VMA има слухове за нещо от тях двете, дано е вярно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...