Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Кейти трябва да измисли нещо за да убие тази. Кефят ме и двете, ама някак си ще ми е яко ако Кейти я смачка. Трудно, ама не е невъзможно.

Кейти и клизма да си направи на сцената вече няма да предизвика интерес.

Демонично слаби продажби на сингли и албум. Турнето също флопва жестоко. Една от последните новини е: ''Билетите за концерта на Кейти на цената на женските тампони''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Taylor Swift - Reputation (ALBUM) 24 sept.

 

DH7UQJeXoAA7lRT.jpg

 

Мале отново ще имаме Taylor vs Kendrick за албум на годината на Грами наградите, да го пуснеше през октомври щеше да остане за Грами 2019г. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 10 ноември ще е. Lead сингъла излиза утре (в други ден БГ време) .

 

Да, това излезе по-късно. Явно тази дата е била за сингъла.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И докато някои отчаяно се опитват да си спасят кариерата, отменят концерти и продават за 9 долара...други, уж много пропаднали, много неуспешни и забравени се радват на небивал концертен успех.

Първите 10 концерта от Joanne World Tour завършиха и резултатът е над 20 млн. долара приходи и 100% продадени билети.

Плюс днес кравата пусна някакви тийзъри, за които не се знае какви са...Най-вероятно за документалния филм на HBO.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И докато някои отчаяно се опитват да си спасят кариерата, отменят концерти и продават за 9 долара...други, уж много пропаднали, много неуспешни и забравени се радват на небивал концертен успех.

Първите 10 концерта от Joanne World Tour завършиха и резултатът е над 20 млн. долара приходи и 100% продадени билети.

Плюс днес кравата пусна някакви тийзъри, за които не се знае какви са...Най-вероятно за документалния филм на HBO.

 

Какво е Joanne Tour?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е тъпо как Кейти умишлено си срина имиджа и кариерата, и сега на монстърчетата им е удобно да идват и да казват 'Видяхте ли'. Колко по-различно щеше да бъде ако не се беше мотала толкова време и си беше реализирала ерата както трябва...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е тъпо как Кейти умишлено си срина имиджа и кариерата, и сега на монстърчетата им е удобно да идват и да казват 'Видяхте ли'. Колко по-различно щеше да бъде ако не се беше мотала толкова време и си беше реализирала ерата както трябва...

 

:roll1: :roll1: Ехх.. все при Кейти всичко е умишлено, все дори да е флоп е качествено, нз си кво.. Харесвам много албума, даже повече от Присм, ама това, че е провал откъм продажби, стрийм, за синглите да не говоря си е абсолютен факт. И не мисля, че е умишлено, имайки предвид якото промо, което правеше. Просто направи нещо различно и хората не я приеха и я заклеймиха.

 

Не съм фен на Гага, която пък предизвиква 0 интерес за мен (а и явно не само), изчерпана отдавна, дано не прави повече музика, че да не товари останалите.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: Ехх.. все при Кейти всичко е умишлено, все дори да е флоп е качествено, нз си кво.. Харесвам много албума, даже повече от Присм, ама това, че е провал откъм продажби, стрийм, за синглите да не говоря си е абсолютен факт. И не мисля, че е умишлено, имайки предвид якото промо, което правеше. Просто направи нещо различно и хората не я приеха и я заклеймиха.

 

Не съм фен на Гага, която пък предизвиква 0 интерес за мен (а и явно не само), изчерпана отдавна, дано не прави повече музика, че да не товари останалите.

Нали точно с теб веднъж обсъждахме, че Кейти вече не иска да е онази голяма звезда Кейти Пери, а да си е Кейти Хъдсън... Все повече се забелязва как тя сама си саботира кариерата- с промяната във външния вид, с проектите, които идват в повече дори и на феновете й, с огромното забавяне на клипове, омешването на сингли и т.н. Кейти Пери беше едно през февруари 2017 и е друго през август 2017- за няколко месеца имиджа й се сгромоляса основно заради нейните действия. Съмнявам се някога да може отново да има хит като CTTR, който пък от своя страна беше по-слаб от предните й големи хитове заради прекаленото й забавяне от почти четири години без нов албум. Какво от това, което съм казал, не е вярно?

Аз доста често я критикувам- още преди да започне ерата не ми харесваше, че се бави толкова и знаех, че това ще значи само едно- спад. Не очаквах обаче тя самата доброволно да се довърши по време на самата ера. И все пак, както казах и в темата за клипа на SS- явно феновете й трябва да се примирим, че тя самата вече ще е такава, каквато понякога и ние самите да не я разбираме. Това наистина е основна причина за спада й- тя просто реши напълно да се откъсне от имиджа си на 'бонбонена' и да покаже нещо много по-задълбочено. И все пак си мисля, че имаше как този страхотен албум да бъде реализиран и по по-достъпен и приятен за публиката начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали точно с теб веднъж обсъждахме, че Кейти вече не иска да е онази голяма звезда Кейти Пери, а да си е Кейти Хъдсън... Все повече се забелязва как тя сама си саботира кариерата- с промяната във външния вид, с проектите, които идват в повече дори и на феновете й, с огромното забавяне на клипове и т.н. Кейти Пери беше едно през февруари 2017 и е друго през август 2017- за няколко месеца имиджа й се сгромоляса основно заради нейните действия. Съмнявам се някога да може отново да има хит като CTTR, който пък от своя страна беше по-слаб от предните й големи хитове заради прекаленото й забавяне от почти четири години без нов албум. Какво от това, което съм казал, не е вярно?

Аз доста често я критикувам- още преди да започне ерата не ми харесваше, че се бави толкова и знаех, че това ще значи само едно- спад. Не очаквах обаче тя самата доброволно да се довърши по време на самата ера. И все пак, както казах и в темата за клипа на SS- явно феновете й трябва да се примирим, че тя самата вече ще е такава, каквато понякога и ние самите да не я разбираме. Това наистина е основна причина за спада й- тя просто реши напълно да се откъсне от имиджа си на 'бонбонена' и да покаже нещо много по-задълбочено. И все пак си мисля, че имаше как този страхотен албум да бъде реализиран и по по-достъпен и приятен за публиката начин.

 

В началото не ми изглеждаше, че иска да се саботира, с 4те дни лайф, с промотирането по другите места си личеше, че иска да има успеха, който имаше с предишните албуми. Но според мен най-големият проблем е подбора на сингли. Ако беше подходила с друг тип песни, нещата можеха да са много различни, много рязко направи всичко, което доведе до недобри резултати. Иначе мисля, че не си прав - как да не може да изкара хит на нивото на CTTR повече? Че тя да не е one hit wonder? Разбира се, има вероятност да стане като Гага и да пропада все повече, но не мисля. Ще видим все пак, какво ще стане.

 

Иначе точно днес ли намери да пусне клипа на SS, който не е и хубав даже? Точно когато Тейлър пуска сингъла си, направо с клип.. ще бъде унижена публично!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В началото не ми изглеждаше, че иска да се саботира, с 4те дни лайф, с промотирането по другите места си личеше, че иска да има успеха, който имаше с предишните албуми. Но според мен най-големият проблем е подбора на сингли. Ако беше подходила с друг тип песни, нещата можеха да са много различни, много рязко направи всичко, което доведе до недобри резултати. Иначе мисля, че не си прав - как да не може да изкара хит на нивото на CTTR повече? Че тя да не е one hit wonder? Разбира се, има вероятност да стане като Гага и да пропада все повече, но не мисля. Ще видим все пак, какво ще стане.

 

Иначе точно днес ли намери да пусне клипа на SS, който не е и хубав даже? Точно когато Тейлър пуска сингъла си, направо с клип.. ще бъде унижена публично!

На мен ми е много странна с поведението си и наистина не знам какво иска... Личи си й, че още иска да е голяма звезда и да има успехи, но същевременно сякаш наистина прави всичките тези объркани работи, за да се сгромоляса умишлено и да си стане отново Кейти Хъдсън... Дали тя самата знае какво точно цели? Не е изключено да е в някаква психическа криза, заради прецакването на косата или заради раздялата с поредния мъж, например. Четох, че се е събрала с Орландо- дано това поне малко да я промени към добро.

Аз не виждам друг хит като CTTR, за съжаление. Позициите й спадат главоломно, а на нея не й личи да се старае да промени нещо. Действително, можеше поне синглите да подбере по друг начин, но... тя избра този. За да изкара хит като Ритъма трябва да е една много по-различна Кейти Пери, да не говорим за хитове като най-големите й...

А SS всъщност го пуска в най-подходящия момент. Целият клип е олицетворение на тази объркана ера и на нейното падение по време на нея- виж я как в началото стои на върха на пирамидата, а после се сгромолясва. Съответно може съвсем идейно да е решила олицетворението да стане още по-голямо като пусне клипа с огромно закъснение, точно преди този, за който си е ясно, че ще я отвее...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да вметна, че провалената Гага с 'The cure''е по-продавана и стриймвана от ''Бон апетит'' и ''Swish, swish''.

Не е по-стриймвана.

The Cure - 12М+29М в YouTube + 140M в Spotify = 181М

Bon Appetit - 17М+256М в YouTube + 80М в Spotify = 353М

Swish Swish - 45М+50M в YouTube + 95М в Spotify = 190М

 

При продажбите не знам как са, но нека все пак да вметнем, че песните на Кейти близо 300-400 хиляди човека са си ги купили заедно с албума, с или без пакета от турнето.

Не че има смисъл от подобен тип сравнение- двата единствени големи провала в кариерата на Кейти срещу поредната не особено успешна песен в кариерата на Гага.

 

Гага обаче много ме радва с това видео с фолкорната песен. Според мен си е харесала тази музика още откакто беше тук. Яко би било да пробва да експериментира с подобно звучене в нейна песен, ще бъде страхотна реклама за нашия фолклор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че кой помни, че имало песен The Cure? И Bon Appetit и Swish Swish са по-големи хитове от това нещо.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деми пусна поредна яка песен, май се очертава силен албум!

Така е, страшно ѝ се радвам. Грами номинацията ѝ даде нови сили да покаже коя е.

Албума излиза в същия ден като тези на Майли и Шаная, което показва, че Деми не се интересува от успех в класации. Тя явно вече гони одобрението на критиците.

Но ако ще следим и позиции... Sorry Not Sorry все още е в ТОП 5 на US в iTunes, а новата промо песен вече е в ТОП 20. Освен това ще пее на VMAs, което означава добра реклама. Браво, тя и екипът ѝ са много добри тази ера!

 

Че кой помни, че имало песен The Cure? И Bon Appetit и Swish Swish са по-големи хитове от това нещо.

The Cure можеше да бъде по-запомнена ако Гага ѝ беше пуснала клипа. Не знам защо си позволи Do What You Want 2.0, имаше сигурен хит, а завърши като стандартен нейн слаб сингъл. Просто му трябваше клип и повече промо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смешни сте понякога в denial-а си относно Гага.

Само да кажа, че песен без промоция, без видео, пусната просто ей така достигна 39-то място в Хот 100, за разлика от 46-тото за Swish Swish и 59-тото за Bon Appétit. Интересно и как "пропадналата" Гага е в разгара на супер успешно турне със 100% продадени билети и по-висок среден приход от концерт от когато и да е било друг път за нея. 10 концерта - над 20 млн. долара.. Пропаднала, казвате? Същевременно звездата Кейти отлага, променя и какво ли не по турнето, а билетите ѝ се продават за по 9 долара...и пак са празни залите/стадионите... :mf_surrender:

 

Но разбира се, то сигурно е умишлено. Кейти просто не иска да е звезда, иска да се провали....Well guess what REDUCTIVEEE, хубаво е да си спомните началото на АРТПОП. :lol:

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Според теб Гага е успешна колкото с The Fame/Monster ли?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спомняме си началото на Артпоп, нали тогава Гага и Кейти се изправиха директно една срещу друга и втората показа, че ѝ е писано да има по-дълготрайна кариера на върха. Само с един албум по-дълготрайна, но я има. Можеше и още ама...

Днес и двете са флоп, но Кейти като цяло все още предизвиква по-голям интерес, за жалост предимно негативен. Докато Гага вече няма кой знае какви позиции като актуално име. Билетите ѝ се продават главно заради старите лаври, а донякъде и заради това, че напомни за себе си на Супер Боул. А Кейти за жалост ще си остане само с Prismatic турнето, но не просто защото започна да губи интереса на публиката, а защото направо я отблъсна. Не всички биха я разбрали в желанието ѝ с тази визия да си е отново Кейти Хъдсън, то и на мен все още ми е трудно да я възприема. Това и още някои грешни кариери стъпки я свалиха от трона.

А нали позициите в Билборд не бяха важни, когато Кейти мачкаше с PRISM? Как така изведнъж едната седмица на Гага на някакво си флопаджийско 39 място стана толкова ценна?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смешни сте понякога в denial-а си относно Гага.

Само да кажа, че песен без промоция, без видео, пусната просто ей така достигна 39-то място в Хот 100, за разлика от 46-тото за Swish Swish и 59-тото за Bon Appétit. Интересно и как "пропадналата" Гага е в разгара на супер успешно турне със 100% продадени билети и по-висок среден приход от концерт от когато и да е било друг път за нея. 10 концерта - над 20 млн. долара.. Пропаднала, казвате? Същевременно звездата Кейти отлага, променя и какво ли не по турнето, а билетите ѝ се продават за по 9 долара...и пак са празни залите/стадионите... :mf_surrender:

 

Но разбира се, то сигурно е умишлено. Кейти просто не иска да е звезда, иска да се провали....Well guess what REDUCTIVEEE, хубаво е да си спомните началото на АРТПОП. :lol:

Аз съм фен на Гага и в никакъв случай не съм доволен от тази ера.

Донякъде я спаси Супер боул - нищо, че и преди нея пак беше достигнала ww n1 с двата си сингъла.

Тя и върлите фенове казват, че Джоан е изкуство, но реално там има 4 песни които стават и всичко друго е за коша. Двата сингъла + ''Кръговете''и ''Диаманта''. Губи фенска маса - продава като луда турнета, но пее предимно старите си хитове.

Видяхме, че комерс песните се одобряват защото в спотифай ''Лечението'' е по-стриймвана от всичко нейно в последните години като ЕДИНСТВЕНОТО промо което е имала е концерт на Коачела.

Време е да се стегне и да представи няколко комерсиални проекта. Не ми важи това, че тя е артист и може да прави каквото си поиска. Тя днес е това което е благодарение на ''Лошия романс'' и други песни а не на ''Джоан''.

Спекулира се, че имала записани нови 6 песни + 8-те с Ред Оне. Да ги пуска - феновете които са и фенове още от първите проекти заслужават това.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Селена пуска два нови сингъла септ. месец.

И двете песни няма да са част от албума защото са песни записани преди да се наложи да влезе в болницата заради лупуса. След това концепцията на албума е била променена.

Песните излезнали досега също не са част от #SG2. Първоначално са били, но след това е записала много нови песни и са отпаднали защото не може да пусне албум с 30 песни.

Няма намерение да промотира засега защото все още има проблеми и ходи на лекар.

Албума към днешна дата е напълно завършен.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...