Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Адел е най-успешната музикална звезда за последните години- факт. Но тя някак не се причислява към типа имена, които стават 'кралици на попа'. Тя е нещо като Уитни Хюстън и Селин Дион, които сами по себе си също са си били кралици по време на най-ембематичните години на Мадона. Но ми се струва, че скоро надали ще видим и чуем нещо от нея- на концерти навярно повече няма да ходи, а след като видя лекия спад при втория и третия сингъл от 25 като нищо може да реши да не издава и албуми. Шаная Туейн направи така преди години и не знам защо реши сега тепърва да се завръща, колкото да флопне за първи път в кариерата си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адел е най-успешната музикална звезда за последните години- факт. Но тя някак не се причислява към типа имена, които стават 'кралици на попа'. Тя е нещо като Уитни Хюстън и Селин Дион, които сами по себе си също са си били кралици по време на най-ембематичните години на Мадона. Но ми се струва, че скоро надали ще видим и чуем нещо от нея- на концерти навярно повече няма да ходи, а след като видя лекия спад при втория и третия сингъл от 25 като нищо може да реши да не издава и албуми. Шаная Туейн направи така преди години и не знам защо реши сега тепърва да се завръща, колкото да флопне за първи път в кариерата си.

 

Анастейша и тя се завръща с нов албум.

Всичките ми изпълнители от тийнейджърските ми години се завръщат.

 

Шаная е готина:

 

2- ри сингъл от предстоящия й албум

 

И първи сингъл на Анастейша от предстоящия й албум:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адел е най-успешната музикална звезда за последните години- факт. Но тя някак не се причислява към типа имена, които стават 'кралици на попа'. Тя е нещо като Уитни Хюстън и Селин Дион, които сами по себе си също са си били кралици по време на най-ембематичните години на Мадона. Но ми се струва, че скоро надали ще видим и чуем нещо от нея- на концерти навярно повече няма да ходи, а след като видя лекия спад при втория и третия сингъл от 25 като нищо може да реши да не издава и албуми. Шаная Туейн направи така преди години и не знам защо реши сега тепърва да се завръща, колкото да флопне за първи път в кариерата си.

''Send my love'' в никакъв случай не е флоп. Песента си е продала над 3 милиона WW и мисля, че видя top 10 в billboard hot 100. Не може всеки път да си на първо място. Дори Тейлър Суифт със супер успешния ''1989'' не успя да постигне това. Втория сингъл от този албум беше абсолютно недоразумение, но се води нейната любима песен. Като цяло ''25'' беше реализиран много зле. ''Million years ago'' беше потенциален хит от ранга на ''Someone like you'', но тя я заряза. Да не говорим, че аз не се изненадвам на ниските продажби на последните два сингъла след като +20 милиона са си купили ЦЕЛИЯ АЛБУМ. Аз ако си купя ''25'' после защо да си купувам всеки сингъл отделно ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано и аз си помислих за нея, като стана въпрос за нови икони в поп музиката. Също и е рано обаче, плюс тва тя е някаква "I don't give a damn", доколкото знам на един от концертите си е обявила, че скоро едва ли ще я видим на сцена. Жената явно иска да си е средностатистическа дебела британска домакиня. В което няма нищо лошо, разбира се.

Да, абсолютна простакеса от тази гледна точка. Сега ако пусне албум пак ще има със сигурност над 10 милиона продажби. Да не говорим, че ''25'' две години по късно е един от най-продаваните албуми за годината. Истинска дукеса! Сега щяла да си почива десет години и да се завърне. Уви след десет години ще е поредната никаквица. Много исках дует между нея и Сия или песен дето на Сия.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

И както си предполагах... днес няма да има клип, само трейлър... :roll1: Явно подготвя 'сблъсък' с новия сингъл на Тейлър, който ще я премаже като валяк, но тя нека си подготвя...

И все пак, закачката за вълкът в овча кожа си е много забавна... :1000 (29): Голям бъзик с Тейлър ще падне, докато междувременно и самата Кейти ще е за бъзик...

Да го пуска този клип, да минават и VMA и да се приключва вече с този сингъл...

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Toчно видеото показва това което Суифт ще и' направи с лиид сингъл-а :3fdb8960598fa63e:

Надявам се Кеити да намери инспирация за следващ клип/проект/албум в успехите на Суифт през следващите месеци. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Toчно видеото показва това което Суифт ще и' направи с лиид сингъл-а :3fdb8960598fa63e:

Надявам се Кеити да намери инспирация за следващ клип/проект/албум в успехите на Суифт през следващите месеци. :3fdb8960598fa63e:

Съмнявам се Катя да намери инспирация за каквото и да е. Тотално си е загубила усета и надали ще си го върне.

Чакам с нетърпение Тейлър. Крайно време е да се насладим на пълноценна ера на някоя жена, а тя навярно ще ни предложи точно това- разнообразие и редица успехи. Само да внимава какво ще прави след първия сингъл, защото както вече казах тук, за мен това ще е нейната Born This Way/PRISM ера, от която зависи много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър качи видео ка ЗМИЯ, тя идва!!!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хах, много добре се е сетила да отвърне с увереност и самоирония на нападките и теориите за истинската й същност. Много удачен стратегически ход от нея, както винаги.

Кейти ще бъде официално довършена като си пуснат клиповете едновременно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Звучи като ужасна балада! Дано греша.

 

Не е балада.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна се говори, че заглавието на песента ще е обвързано с времето- като поредна закачка с Кейти и един стар нейн туит. :D

Все повече си мисля, че това от тийзъра е опашка на дракон, но умишлено са го направили да бие на змия. Ще е уникално да разбие с видео в стил GoT, но ще видим...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна се говори, че заглавието на песента ще е обвързано с времето- като поредна закачка с Кейти и един стар нейн туит. :D

Все повече си мисля, че това от тийзърае опашка на дракон, но умишлено са го направили да бие на змия. Ще е уникално да разбие с видео в стил GoT, но ще видим...

Динозаврите са безвремни :1000 (29):

1989 was the year of the snake, 2017 is also the year of the snake.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Невероятна! :Vishenka_05:

 

______________________________________

 

Авичи и Биби пуснаха брутални песни!

______________________________________

 

Тейлър ще смазва! Unfollow-на всички в инстаграм, изтри си всичко във фейсбук, туитър, инстаграм, myspace. Сайта й е празен. В тъмблр е качила цялото видео от змия-тийзъра. Очаквам много!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре Деми пуска pre-order-а на албума и нов промо сингъл към него. Чакаме с нетърпение!

 

Междувременно Sorry Not Sorry става все по-утвърден хит. Благодение на намалението се върна на първите позиции в US iTunes и понастоящем това е единствената женска песен в ТОП 10, с изключение на гост участието на Риана в Wild Thoughts. Не съм и очаквал, че Деми ще се завърне толкова силно, а съм сигурен, че може и още.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...