Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Шоуто вчера беше доста добро, може би най-доброто в последните няколко години. Победителите в някои категории няма да ги коментирам, но всичко останало си беше на високо ниво. Клипът на Тейлър разби, някои изпълнения бяха супер, речта на Пинк също, да не говорим за трибутите... Fifth Harmony пък брутално се изгавриха с Камила и станаха една от сензациите на вечерта... :1000 (29): А Кейти беше изненадващо добър водещ- макар и на моменти малко да се изсилваше, беше доста забавна. Финалът с нея и Ники беше на ниво, а облеклото на Кейти първоначално ми заприлича на българска носия. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шоуто вчера беше доста добро, може би най-доброто в последните няколко години. Победителите в някои категории няма да ги коментирам, но всичко останало си беше на високо ниво. Клипът на Тейлър разби, някои изпълнения бяха супер, речта на Пинк също, да не говорим за трибутите... Fifth Harmony пък брутално се изгавриха с Камила и станаха една от сензациите на вечерта... :1000 (29): А Кейти беше изненадващо добър водещ- макар и на моменти малко да се изсилваше, беше доста забавна. Финалът с нея и Ники беше на ниво, а облеклото на Кейти първоначално ми заприлича на българска носия. :1000 (29):

 

Да, само тука у нас се харесва всякаква тъпотия. Всички коментари на хората са, че наградите са били ужасни и шоуто, и че спират да гледат MTV и го изтриват канала. А с Деспасито беше най-голямата гавра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, само тука у нас се харесва всякаква тъпотия. Всички коментари на хората са, че наградите са били ужасни и шоуто, и че спират да гледат MTV и го изтриват канала. А с Деспасито беше най-голямата гавра.

С Деспасито наистина се изгавриха като не му дадоха нищо, но самото шоу си беше доста добро като цяло. Имаше си и слабите моменти, но в по-голямата си част нивото беше високо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С Деспасито наистина се изгавриха като не му дадоха нищо, но самото шоу си беше доста добро като цяло. Имаше си и слабите моменти, но в по-голямата си част нивото беше високо.

 

Майната му на шоуто. Истинския победител се знае кой е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От USA Today са възмутени, че Despacito не спечели за Песен на Лятото на МТV както и хората са разочаровани:

 

https://www.usatoday.com/story/life/enterta...vmas/606736001/

 

Песен, която никой не е чувал печели за Песен на лятото, срамота, а Деспасито звучеше навсякъде и все още се пуска.

 

2 септември концерт на MTV в Гибралтар, където Рики е главния изпълнител.

4 септември Рики завладява VH1 с реалити "Зад кулисите на резиденцията му в Лас Вегас" :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм дълбоко потресена и шокирана как снощи Песен на Лятото на Видеомузикалните награди на MTV спечели никому неизвестна песен при все, че беше номинирана Despacito и според вота на хората Despacito водеше. Как ей тази неизвестна песен спечели за Песен на Лятото като Despacito звучеше и продължава да звучи навсякъде. MTV се оказаха мафия и много корумпирана ТВ. Не можаха да преглътнат факта, че една испанска песен им би всички американски изпълнители:

 

 

Despacito дори я слушаме на работа всеки ден в заведението, а вчера слушахме и португалската версия. Мръсна ТВ е MTV, eй. Да си заврат наградите някъде.

 

Поне Зейн е взел нещо.

 

Сега трябва да ги наредя MTV.

 

Напълно заслужена победа, невероятен летен хит, лежерна, ненатоварваща, браво! Много любима моя песен.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напълно заслужена победа, невероятен летен хит, лежерна, ненатоварваща, браво! Много любима моя песен.

 

Шегуваш се. Явно я знаеш само ти. Хората не мислят като теб. Деспасито е истинския победител.

А тая не са в пускали никъде. От януари досега навсякъде се пуска Деспасито. Ама MTV как ще признаят, че латино музиката властва и има по-големи хитове от американците. Затварят си очита, но за тоя боклук да гласували едва 3 процента, а за Деспасито най-много 58 %.

Т.е. Деспасито е хита на лято 2017.

Дори в N-JOY Top 40 хората най-много продължават дс гласуват за Деспасито и продължава да е вече месеци наред номер 1 там. Хората не са слепи като тъпото MTV.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшен хит е, мачкаше и в спотифай и по продажби.. точно пък лятна песен си е и според мен е заслужено. Деспасито си има достатъчно успехи и без това, така че с или без една награда, голям праз.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшен хит е, мачкаше и в спотифай и по продажби.. точно пък лятна песен си е и според мен е заслужено. Деспасито си има достатъчно успехи и без това, така че с или без една награда, голям праз.

 

Въпроса е признание от MTV, a те изобщо не я признаха, а спечели никому неизвестна песен. Никакъв летен хит не е пред почти 4 милиарда на Деспасито.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшен хит е, мачкаше и в спотифай и по продажби.. точно пък лятна песен си е и според мен е заслужено. Деспасито си има достатъчно успехи и без това, така че с или без една награда, голям праз.

Ти луд ли си ? За първи път чувам тази песен

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти луд ли си ? За първи път чувам тази песен

 

Това си е лично твой проблем, не е нужно да ме пълниш с минуси, миличка :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпроса е признание от MTV, a те изобщо не я признаха, а спечели никому неизвестна песен. Никакъв летен хит не е пред почти 4 милиарда на Деспасито.

Нали уточнихме, че Ютюб не е фактор, защото само страните от 3-тия свят без чиста питейна вода като България, го ползват. Всеки гледа продажби и стриим в Спотифай и Епъл мюзик.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майли също се представи на ниво!

 

Лорд.. не знам какво беше това. :baaasmiley:

И аз се очудих като й видях пърформанса, беше скандално!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали уточнихме, че Ютюб не е фактор, защото само страните от 3-тия свят без чиста питейна вода като България, го ползват. Всеки гледа продажби и стриим в Спотифай и Епъл мюзик.

 

Деспасито е номер 1 в цял свят, превзе Вселената дето се вика, а тази никому неизвестна песничка никой не я знае. Спечели тая, защото МТВ не искат да признаят мега хита Деспасито и че по-голям хит от нея тази година няма.

Ама нали е испанска песен си затвориха очите.

Коментарите на хората и медиите говорят обаче съвсем друго.

Деспасито всеки я знае, остава в историята, а тази неизвестната никой не я знае и няма да я помни.

Още веднъж честит фалшив победител за Песен на лятото.

 

Да не споменавам и скандала с МТВ за Деспасито как и радостанции бяха възмутени защо не е номинирана, а едва в лятната категория получи номинация и то ремикса. Оригинала си е хита, тъпо МТВ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майли също се представи на ниво!

 

Лорд.. не знам какво беше това. :baaasmiley:

Дори почна да ме кефи на Майли песента, приятна е. :D

 

Темата нали не беше за латино? Деспасито - къш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори почна да ме кефи на Майли песента, приятна е. :D

 

Темата нали не беше за латино? Деспасито - къш!

 

Няма къш. Това са наградите на МТВ и най-голямата подигравка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма къш. Това са наградите на МТВ и най-голямата подигравка.

Злато, ти не обсъждаш VMA, ти обсъждаш защо Despacito не е спечелила.

 

Какво й пука на Кейти, че Тейлър пуснала такъв клип, след като тя властва в България?! Ако тотално изпадне зад борда ww, винаги може да дойде в България, да се развива като поп-фолк изпълнител и да се състезава с Преси и Галена!

#1 в „Набиращи популярност“

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зайке, психарио безподобна, сега до Нова година ли ще слушаме за отритнатия фонси и рециклираното деспасито? Аз какво ти казвах само преди няколко седмици? Да, деспасито е хита на лято 2017. И отиде в кофата. Фонси никога повече няма да предизвика интереса на шоубизнеса, ако ще да зачене. Заминавай да си доплетеш пончото.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Който спомене Деспасито в тази тема, ще получи тридневен бан!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...