Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Ау тази емотиконка. :3fdb8960598fa63e:

Това, че последния сингъл на Деми е най-хитов не означава, че таланта винаги печели.

Селена тази година има 'It ain't me'' която видя топ 10 на билборд хот 100 без абсолютно никаква реклама. Деми пя последния си хит на наградите и се изкачва само една позиция заемайки 17 място. За стрийминга изобщо няма смисъл да говорим. Селена ще направи 600 милиона с този сингъл което може би е 2/3 от целия стрийминг на Деми.

Годината не е започнала преди 1-2 месеца.

 

пс Честито на Селена. След като 'Убий ги с доброта'' достигна 300 милиона в спофитай - тя и Ариана се превърнаха изпълнителките с най-много песни +300 милиона там. Става въпрос за цели 6 песни! :Vishenka_05:

Затова казах 'в последно време'... :3fdb8960598fa63e: Наясно съм, че това може да не е така завинаги, но поне ще знаем, че е имало момент, в който е била над тях- не мисля, че това се е случвало преди.

На Деми сингъла радиото в US й го прецаква и затова не напредва много откъм позиции, иначе откъм продажби и Спотифай си е ТОП 10. В YouTube също върви доста добре и прави по 2-3 милиона на ден. Да не говорим, че тя с един промо сингъл постигна повече от който и да е свой не-първи сингъл от предишни ери, с изключение може би на GYHAB. Сила си е Деми, но да видим дали ще си задържи инерцията и дали ще я засили...

Link to comment
Сподели в други сайтове

It ain't me си е песен на Кайго, на която тя пее вокалите. Реално можеше да е всяка, особено като се има предвид, че изобщо не са сложни. Кайго има няколко песни с над 500 милиона и макар и успехът на тази да е най-голям откъм стрийм, продажби и класации, това не е заслуга на Селюли.

 

Ники Минаж не си приписва успехите за песните, в които е featured, дори и тя да "прави" песента. Но разбирам защо Селя трябва да го прави - тя реално друг успех трудно да постигне.

Ами видяхме, че не е така защото малко след този сингъл Кайго пусна друг с Ели и потъна в забрава.

Кайго може да има няколко песни с добър стрийминг, но през живота си не беше виждал негова песен в хот 100 (да не говорим топ 10) и такива продажби.

Така че да ми казваш, че Селена няма заслуга е смешно.

Нека да я беше изпяла някоя дето никой не я знаеше и да видим дали щеше да постигне 1/5 от успеха които постигна със Селена.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

It ain't me си е песен на Кайго, на която тя пее вокалите. Реално можеше да е всяка, особено като се има предвид, че изобщо не са сложни. Кайго има няколко песни с над 500 милиона и макар и успехът на тази да е най-голям откъм стрийм, продажби и класации, това не е заслуга на Селюли.

 

Ники Минаж не си приписва успехите за песните, в които е featured, дори и тя да "прави" песента. Но разбирам защо Селя трябва да го прави - тя реално друг успех трудно да постигне.

Ау, право в сърцето!!! Смаза!!! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова казах 'в последно време'... :3fdb8960598fa63e: Наясно съм, че това може да не е така завинаги, но поне ще знаем, че е имало момент, в който е била над тях- не мисля, че това се е случвало преди.

На Деми сингъла радиото в US й го прецаква и затова не напредва много откъм позиции, иначе откъм продажби и Спотифай си е ТОП 10. В YouTube също върви доста добре и прави по 2-3 милиона на ден. Да не говорим, че тя с един промо сингъл постигна повече от който и да е свой не-първи сингъл от предишни ери, с изключение може би на GYHAB. Сила си е Деми, но да видим дали ще си задържи инерцията и дали ще я засили...

Момичето много се трудеше. Толкова години сингли, клипове, албуми, пърформанс и накрая нищо не се получаваше. Най-накрая видя хит и се радвам за нея.

Дали ще задържи инерцията ? Не мисля поради простия факт, че Тейлър сега ще доминира музикалната индустрия дълго време.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова казах 'в последно време'... :3fdb8960598fa63e: Наясно съм, че това може да не е така завинаги, но поне ще знаем, че е имало момент, в който е била над тях- не мисля, че това се е случвало преди.

На Деми сингъла радиото в US й го прецаква и затова не напредва много откъм позиции, иначе откъм продажби и Спотифай си е ТОП 10. В YouTube също върви доста добре и прави по 2-3 милиона на ден. Да не говорим, че тя с един промо сингъл постигна повече от който и да е свой не-първи сингъл от предишни ери, с изключение може би на GYHAB. Сила си е Деми, но да видим дали ще си задържи инерцията и дали ще я засили...

Мисля, че е време да се даде Грами и на Кейти, какво мислиш?

Гледах някакъв пост във фейса, че било потвърдено, че Милион причини ще получи Грами номинация!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че Тейлър доминира, не отписва успехите на другите. Като Гага мачкаше, само тя ли имаше хитове и продажби?

Селена има заслуга, но това не е изцяло неин успех. Все едно за Bang Bang да казваме, че заслугата е само на Джеси, или само на Ариана, или само на Ники. И трите са lead artists, никоя не е featured.

 

Рано е да се говори за Грамита, още дори не е свършил периода, който обхващат. Но Million Reasons си е точно със звученето на Грами фаворит, нищо чудно да я включат някъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че Тейлър доминира, не отписва успехите на другите. Като Гага мачкаше, само тя ли имаше хитове и продажби?

Селена има заслуга, но това не е изцяло неин успех. Все едно за Bang Bang да казваме, че заслугата е само на Джеси, или само на Ариана, или само на Ники. И трите са lead artists, никоя не е featured.

 

Рано е да се говори за Грамита, още дори не е свършил периода, който обхващат. Но Million Reasons си е точно със звученето на Грами фаворит, нищо чудно да я включат някъде.

Разбира се, че няма само Тейлър да има успехи, но последния сингъл на Деми излезе в период в който нямаше никаква женска конкуренция. Беше свеж въздух и народа реши да го консумира. Деми няма такъв статут какъвто имат други изпълнители (Гага, Рияна, Кейти ...) за да си осигури първоначален интерес и лесно да превърне песента си в хит. От тази гледна точка мисля, че ще и е трудно, но може да се справи.

 

Ами разбира се, че не е изцяло неин успех, но ти сама използва неин успех. Важното е, че навсякъде където се спомене тази песен присъства и името Селена Гомез. Кайго направи жесток саунд и има голяма заслуга, но най-вероятно гласа на Селена или самото име (това бе първата песен която пусна след СУПЕР УСПЕШНАТА ера) допринесе народа да хареса песента и да стане тотален хит. Кайго направи хит за нея а тя му отвори врати в най-важния и голям пазар - САЩ.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че е време да се даде Грами и на Кейти, какво мислиш?

Гледах някакъв пост във фейса, че било потвърдено, че Милион причини ще получи Грами номинация!

Преди две-три години бих ти отговорил 'Въпрос на време е Кейти да получи Грами', но към днешна дата мога да ти отговоря само 'Кейти вече няма шанс някога да получи Грами'. Тя изгуби тежестта си в музикалните среди, а феновете си отблъсна. Медиите и критиците вече я разкъсват и за най-малката тъпотия. Имаше потенциал, но го пропиля- трябва да се примирим.

А Гага отдавна е типът артист, който е заливан от номинации и награди за подобни церемонии, така че няма нищо изненадващо. Пожелавам й успех, Million Reasons е една от най-хубавите й песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предполагам че Ед Ширан ще е звездата на Грами наградите. Гага може да е номинирана но да спечели не ми се вярва.

Аз пък смятам, че ще и дадат 1 награда за невероятната песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предполагам че Ед Ширан ще е звездата на Грами наградите. Гага може да е номинирана но да спечели не ми се вярва.

Вероятно той и Кендрик ще оберат много номинации, да. Оттам нататък какво ще стане, не се знае. Утре може някой да изскочи с албум дето да ги разгроми всичките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вероятно той и Кендрик ще оберат много номинации, да. Оттам нататък какво ще стане, не се знае. Утре може някой да изскочи с албум дето да ги разгроми всичките.

 

Кендрик заслужава албум, но нали е черен артист, не се знае дали ще му дадът, или ще прекъсат традицията. Сигурно и албума на Jay Z щe получи номинация. За Моre Life на Drake и 24k Magic не съм сигурен но може би ще намерят място в номинациите но ще е too much black nominations. :3fdb8960598fa63e: Дано и Starboy и Lust for life са номинирани.

То през септември излизат Miley и Fergie, така че няма много да променят нещата eдино ако има surprise drop но не ми се вярва. Срокът е до 30ти Септември. Предполагам че Shape of you има шанси да е песен на годината а за Record не знам, Million Reasons по-добре да е тук номинирана отколко за Песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кендрик заслужава албум, но нали е черен артист, не се знае дали ще му дадът, или ще прекъсат традицията. Сигурно и албума на Jay Z щe получи номинация. За Моre Life на Drake и 24k Magic не съм сигурен но може би ще намерят място в номинациите но ще е too much black nominations. :3fdb8960598fa63e: Дано и Starboy и Lust for life са номинирани.

То през септември излизат Miley и Fergie, така че няма много да променят нещата eдино ако има surprise drop но не ми се вярва. Срокът е до 30ти Септември. Предполагам че Shape of you има шанси да е песен на годината а за Record не знам, Million Reasons по-добре да е тук номинирана отколко за Песен.

А Джоан?! И той заслужава номинация за албум на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Джоан?! И той заслужава номинация за албум на годината.

Не вярвам че Джоан ще е номиниран за албум на годината, но не се знае. Повече има шанс да е номиниран за Best Contemporary Album.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кендрик заслужава албум, но нали е черен артист, не се знае дали ще му дадът, или ще прекъсат традицията. Сигурно и албума на Jay Z щe получи номинация. За Моre Life на Drake и 24k Magic не съм сигурен но може би ще намерят място в номинациите но ще е too much black nominations. :3fdb8960598fa63e: Дано и Starboy и Lust for life са номинирани.

То през септември излизат Miley и Fergie, така че няма много да променят нещата eдино ако има surprise drop но не ми се вярва. Срокът е до 30ти Септември. Предполагам че Shape of you има шанси да е песен на годината а за Record не знам, Million Reasons по-добре да е тук номинирана отколко за Песен.

Е ти пък ги изкара расистки Грамитата, няма нищо такова, просто рапът не е много на почит там, а повечето цветнокожи артисти са в тази сфера. Освен това Бруно не е черен, Дрейк също.

Million Reasons, ако бъде номинирана, я виждам в по-маловажните категории, не забравяйте, че там има супер много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е ти пък ги изкара расистки Грамитата

 

Aми свидетели сме че през последните години все черните артисти са пренебрегвани. Говореше се че точно зaради тази причина Drakе, JB и Kanye не се появиха на тазигодишните Грами. Подобно се случи и с Оскарите миналата година, където нито един черен актиор не беше номиниран, не съм толкова запознат да знам дали са заслужавали да са номинирани. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не са заслужавали много ясно, те тия само пискат. Какъв расизъм, след като кралица Бионсе обира постоянно наградите. Какво Грами да дадат на тия парцали Кание Уест и Дрейк?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aми свидетели сме че през последните години все черните артисти са пренебрегвани. Говореше се че точно зaради тази причина Drakе, JB и Kanye не се появиха на тазигодишните Грами. Подобно се случи и с Оскарите миналата година, където нито един черен актиор не беше номиниран, не съм толкова запознат да знам дали са заслужавали да са номинирани. :)

 

то има ли един добър черен актьор

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...