Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Оф, тъпо... цял живот съм вярвала, че това са лъжи, обаче май има някаква истина, не може толкова много семейства да са се наговорили и да излизат с еднакви версии. Жалко, много жалко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте трейлъра, вижте коментарите... на мен клипът с пожеланието за Уейд Робсън ми изглеждаше фалшиво, а отдолу пишат, че Майкъл е носил това облекло през февруари, а рождения ден на Уейд е през септември. Deepfake отвсякъде.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, тъпо... цял живот съм вярвала, че това са лъжи, обаче май има някаква истина, не може толкова много семейства да са се наговорили и да излизат с еднакви версии. Жалко, много жалко.

 

От друга страна, колко удобно че Джако вече 10 години не е между нас да отговори, както и защо чак сега се сещат да споделят, пък чак и във филм.

 

Сега, не казвам че всичко е истина или всичко е лъжа, ма буквално си е гавра с труп вкрайна сметка, къфто е бил човека, беше вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте трейлъра, вижте коментарите... на мен клипът с пожеланието за Уейд Робсън ми изглеждаше фалшиво, а отдолу пишат, че Майкъл е носил това облекло през февруари, а рождения ден на Уейд е през септември. Deepfake отвсякъде.

 

HBO излъчиха поредицата, въпреки че семейството на Майкъл ги заплашиха със съд за 100 милиона долара, и мненията на критиците са предимно позитивни (97% RT, 85 MT.). Нямам стопроцентово доверие на феновете му в подобен момент и ще и хвърля едно око, за да видя за какво става въпрос. Дано не е загуба на време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Shallow официално е #1 в Hot 100. Поздравления на Lady Gaga.

Честито на Гага!

Също така е и първият артист с награди Оскар,Грами, Златен глобус и Бафта в една година. Невероятно постижение!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли чак сега загрявам от къде е вдъхновена 7 Rings? :roll1:

 

 

И break up...

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И break up...

 

:roll1:

 

Не са вдъхновени, а семплирани. Т.е. авторите на първите песни си получават доволен процент от приходите за съответните парчета на Ариана :-)

При всяко положение е забавно да се разбере, че детска песничка я е вдъхновила за ар енд би комерс. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

HBO излъчиха поредицата, въпреки че семейството на Майкъл ги заплашиха със съд за 100 милиона долара, и мненията на критиците са предимно позитивни (97% RT, 85 MT.). Нямам стопроцентово доверие на феновете му в подобен момент и ще и хвърля едно око, за да видя за какво става въпрос. Дано не е загуба на време.

Честно казано съм на страната на Майкъл. Не го харесвах нито като изпълнител, нито като човек, но ако тези момчета не са Си потърсили правата тогава не виждам защо да го правят сега когато човека го няма така или иначе. Ако хипотетично са били насилвани под някаква форма и на времето родителите им са взели пари за да си мълчат е по-редно сега да се разправят с тях, а не да участват във филми в които да говорят небивалици

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...