Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Кейти е дала интервю, че спира да се занимава с музика защото иска да учи а вие на ера се надявате. :3fdb8960598fa63e:

 

Кейти нещо верно е мръднала, вместо да си развива кариерата и да бъде на върха, тя щяла да учи. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кейти е дала интервю, че спира да се занимава с музика защото иска да учи а вие на ера се надявате. :3fdb8960598fa63e:

Тя не спира да ги приказва разни такива, а в следващия момент пуска жестока колаборация с вървежен ди джей и убийствен клип към нея. :3fdb8960598fa63e: Катя сама не знае какво иска или може би знае и само баламосва хората.

На нея иначе и колекцията й от обуща явно й е вървежна щом даже е номинирана за някакви награди. :1000 (29):

На мен всъщност ми е безразлично дали чак ера ще има, защото истината е, че още не съм съвсем сигурен дали може да си реанимира кариерата. Но ако пуска чат-пат някой сингъл с клип пак ще е ОК.

 

Да й честитим все пак и събитието в личния живот- годежа с Орландо. Дано да роди бебе по някое време, да е щастлива поне в семеен план.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко че Dangerous Woman се появи в погрешно време. В този пик с този албум да мачкаше Гранде доволен ще бях. Добре че върна малко позициите на поп-а, но винаги знаех че пика и' тепърва предстои.

 

Струва ми се че по-radio-friendly песен Miley не е имала от Wrecking Ball, макар че песента не е толкова голям хит. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

365 много ме е зарибила.Отдавна не ми се е случвало с песен на Кейти.

И мен. Припевът е един път. Дано стане голям хит, те най-често песните на Зед стават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

itunes отдавна не е голям измерител, и въпреки това е показателно, че след толкова месеци пак Гагата е на първо място ww и скоро пак ще стане на първо в US...Shallow doesn't want to die yet!

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

itunes отдавна не е голям измерител, и въпреки това е показателно, че след толкова месеци пак Гагата е на първо място ww и скоро пак ще стане на първо в US...Shallow doesn't want to die yet!

 

Еми то itunes е единственото място, където тая песен е на върха, което наистина показва, че не е голям измерител. Нито има силен стрийм, нито гледания.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Selena Gomez x J Balvin - "I Can't Get Enough"

Тая пък стана бетер чалгаджийка - сингли на килограм вече трета година, никаква стратегия, никаква концерция, само колкото да има. А, и да не забравяме яко напомпаните цифри в инста. Язък, че изкарва силни песни. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая пък стана бетер чалгаджийка - сингли на килограм вече трета година, никаква стратегия, никаква концерция, само колкото да има. А, и да не забравяме яко напомпаните цифри в инста. Язък, че изкарва силни песни. :mf_surrender:

Наистина мачка. Но да не забравяме, че последните три години над четири пъти влизаше в болница и отлагаше. Знае, че ако иска хитовост трябва да рекламира силно а досега не беше в кондиция.

Това май вече наистина е lead single към албума.

А за инстаграм всъщност има и по-напомпани от нея. Имаше там статии с fake последователи и други водеха. Трябва да я намеря.

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариана направи дори това, което рапърите не могат в Америка - 1, 2 и 3 място в Hot 100 - не се е било случвало от 1964 г. с Бийтълс. Едновременно това албумът стана номер 1 в Billboard 200 с 360K SPS - ненормално висок резултат и пак десетки счупени стрийминг рекорди за поп жанра. И на всичкото отгоре същата седмица получи и първото си Грами за Sweetener. Общо взето превъртя играта последните месеци и окончателно се нареди сред големите - вече няма achievement, който да не й е в биографията. :3fdb8960598fa63e: Не че с първите си 4 албума пак не беше непрекъснато в топ 3 по класациите, но thank u, next е върхът, който задмина всичко досега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариана направи дори това, което рапърите не могат в Америка - 1, 2 и 3 място в Hot 100 - не се е било случвало от 1964 г. с Бийтълс. Едновременно това албумът стана номер 1 в Billboard 200 с 360K SPS - ненормално висок резултат и пак десетки счупени стрийминг рекорди за поп жанра. И на всичкото отгоре същата седмица получи и първото си Грами за Sweetener. Общо взето превъртя играта последните месеци и окончателно се нареди сред големите - вече няма achievement, който да не й е в биографията. :3fdb8960598fa63e: Не че с първите си 4 албума пак не беше непрекъснато в топ 3 по класациите, но thank u, next е върхът, който задмина всичко досега.

Още нещо - всички песни от албума са топ 50 в Hot 100.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...