Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

И интересното е че палмите са 7, а това ще бъде седмият ѝ албум, така че със сигурност загатва, че ИДВА!

Точно загатване си е, да. В другия форум има и още по-интересни теории- че четирите палми вляво са кънтри албумите й, двете вдясно са поп албумите й, а централната е новата насока. Реге? :D

 

Миналия път не се забави много след тийзването на LWYMMD, дано и сега така.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно загатване си е, да. В другия форум има и още по-интересни теории- че четирите палми вляво са кънтри албумите й, двете вдясно са поп албумите й, а централната е новата насока. Реге? :D

 

Миналия път не се забави много след тийзването на LWYMMD, дано и сега така.

 

Даа, качи змията за няколко дни и до седмица-две пусна сингъла, дано вярно и този път е така!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото смаза последния път... една хубава песен с убийствен клип и това беше.

 

Клетичката имаше ужасна реализация на албума, иначе по мое мнение беше най-силният ѝ! Нещо като Starboy, който също имаше ужасна реализация, а имаше много потенциални топ хитове.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви Тейлири,Гаги,Ариани,Аврили ??

 

 

ВРЕМЕ Е РИРИ ДА ПРАЩА АРИАНА НА 10-ТА ГЛУХА !Всеки месец нова псен ще ми пуска тука. Коя си ти ма ! Да не си Риана ?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото смаза последния път... една хубава песен с убийствен клип и това беше.

Предния път просто не й се получи с ар енд би-рап опитите и това уби ерата (въпреки което Delicate се представи прилично). End Game изглеждаше като обещаващ сингъл, но може би не трябваше да слуша мненията на феновете и да не го реализира след като видя, че преди това Ready For It не се разви съвсем Ок. А как си изпусна мега хитовете в лицето на Don't Blame Me и I Did Something Bad няма да коментирам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

и тука защо изкарвате провал Witness ??

 

Кейти успя да извади 3 брутални мегахита

Не е точно провал, но е не достатъчно успешна и неразбрана от масовата публика ера, която й срина имиджа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ВРЕМЕ Е РИРИ ДА ПРАЩА АРИАНА НА 10-ТА ГЛУХА !Всеки месец нова песен ще ми пуска тука. Коя си ти ма ! Да не си Риана ?

 

В 10-та глуха, друг път.. Ако иска и всяка седмица ще пуска.

Мачка ли всички в момента, мачка ги.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз очаквам Тaylor да избухне по-рано тази година и да видиме дали наистина Ariana runs the pop. :3fdb8960598fa63e:

Относно Reputation, тя беше казала че това не е точно тя и би искала да се върне към корените на кариерата си (дали това означава повече кантри или 1989 - не знам). Сега е с нова продуцентска компания интересно е какво ще е по-различно от начина на водене на кариерата и' в следващия период.

Възможно е Рира да флопне, а Мiley подготвя албум, много говори за него. И Пинк с албум тази година. Лана трябваше да пуска албум в началото на годината, не знам какво стана.

Дано и кралицата Би сурпризира и обере догодина и Грамитата и Оскарите. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нейния имидж поначало е кофти от доста време. :1000 (29): Актуалното е, че е отменила някакъв концерт и е излъгала за причината, но са я разкрили.

Каква е реалната причина ? Имаше клипче и изглеждаше доволно пълно.

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз очаквам Тaylor да избухне по-рано тази година и да видиме дали наистина Ariana runs the pop. :3fdb8960598fa63e:

Относно Reputation, тя беше казала че това не е точно тя и би искала да се върне към корените на кариерата си (дали това означава повече кантри или 1989 - не знам). Сега е с нова продуцентска компания интересно е какво ще е по-различно от начина на водене на кариерата и' в следващия период.

Възможно е Рира да флопне, а Мiley подготвя албум, много говори за него. И Пинк с албум тази година. Лана трябваше да пуска албум в началото на годината, не знам какво стана.

Дано и кралицата Би сурпризира и обере догодина и Грамитата и Оскарите. :Vishenka_05:

Ти пък нищо не каза, защо точно Рири да флопне?

 

Не се и съмняваме, че Бионсе ще обере Грамита и Оскари, ако има награди в България и тук ще дойде да взима.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък нищо не каза, защо точно Рири да флопне?

 

Не се и съмняваме, че Бионсе ще обере Грамита и Оскари, ако има награди в България и тук ще дойде да взима.

 

Аз не предвиждам флоп, само казвам че е възможно като и при всеки останал. Но конкретно Рира вече е на 31 година, което може да се окаже като фактор, ще видим какво ще предложи и как ще мине. С продажби не очаквам да разбие, но поне да има силни самостоятелни парчета.

Предполагам че в момента повече печели от бизнеса с козметиката отколко с музиката.

Бионсе ще превземе гласа на Нала в Lion King които излиза през юни, ще е част и от саундтрака, така че очаквам догодина и Оскари, не само Грамита. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

И интересното е че палмите са 7, а това ще бъде седмият ѝ албум, така че със сигурност загатва, че ИДВА!

 

Не знам колко вярна теория е това с палмите. :3fdb8960598fa63e:

 

4 of them - country albums (Taylor Swift,Fearless,Speak now,Red)

2 of them - pop albums (1989,reputation)

the biggest one - 7th new album, something between country and pop

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следващият сингъл ще е "bloodline", който ще е ремикс с Nicki Minaj, излиза март-май.

Аз доколкото разбрах, това е само предложение от Билборд, иначе не е потвърдено официално

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей това е:

 

BACKSTREET BOYS - Festival de Viña del Mar 2019

 

Който си е обичан, обичан. Бекстрийт Бойс са били преди дни част от поканените изпълнители на ежегодния фестивал Vina Del Mar в Чили. Публиката е луда по тях.

 

Жесток концерт от Бекстрийт Бойс преди дни на фестивала Vina Del Mar в Чили. Те закриха фестивала, който се провежда всяка година в Чили и канят всеки ден по няколко изпълнителя. Бекстрийт Бойс обраха от публиката 2 чайки- златна и платинена. Браво. Хората ги обичат.

Не можаха да оберат факлите от публиката. Рики 4 пъти е пял на този фестивал и е обирал и чайки, и факли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...