Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Песента на Кейти и Зед нещо съвсем зацикли. Очаква се да дебютира в Hot 100 на 60 място... Какво направи потенциалната кралица на попа с кариерата си...

Радвам се, че с този проект поне спечели някакви точки, повечето хора го харесват. Но взех да се замислям, че Кейти може действително да не планува да се завръща и да е пуснала 365 с такава цел- колкото да поднесе нещо идейно на публиката преди съвсем да се оттегли. Жалко би било, но е възможност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изслушах албума на Аврил, някоя от тези веднага искам да е следващ сингъл!

Точно тия са фаворитите и на широката публика хихи. И си мисля, че Аврил ще им направи клипове, като отговаряше на въпроси в Туитър беше подметнала, че не се знае дали няма всички песни от албума да са с видеореализация. Което ме кара да си мисля, че тази ера реално няма да има други истински сингли освен "Head Above Water", а някои като "Tell Me It's Over" и "Dumb Blonde" са просто като за промото

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно тия са фаворитите и на широката публика хихи. И си мисля, че Аврил ще им направи клипове, като отговаряше на въпроси в Туитър беше подметнала, че не се знае дали няма всички песни от албума да са с видеореализация. Което ме кара да си мисля, че тази ера реално няма да има други истински сингли освен "Head Above Water", а някои като "Tell Me It's Over" и "Dumb Blonde" са просто като за промото

 

Сингли, несингли, важно е клипове да има. :3fdb8960598fa63e: "Goddess", "Bigger Wow" и "Love Me Insane" са адските пълнежи. Тъкмо ми харесваше напълно албума и като се изсипаха тие трите една след друга - ужас. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сингли, несингли, важно е клипове да има. :3fdb8960598fa63e: "Goddess", "Bigger Wow" и "Love Me Insane" са адските пълнежи. Тъкмо ми харесваше напълно албума и като се изсипаха тие трите една след друга - ужас. :mf_surrender:

Мен и тези ме радват, но действително другите посочени са по-силни. Да не забравяме и Crush и Warrior, че и Souvenir.

Засега албумът ще дебютира в Топ 10 в повечето страни, което е добре като за Аврил, даже е по-добре от предния албум. Америка, разбира се, пак се дърпа и там ще е 13.

Интересни са ми световните продажби, дано скоро да ги обявят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариана няма ли да пуска нова песен, нещо много дълго се изгуби? А и топ 5 в Билборд все още никой не е завоювал, нито пък топ 3 на класацията за албуми, има нови рекорди, по които да работи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариана няма ли да пуска нова песен, нещо много дълго се изгуби? А и топ 5 в Билборд все още никой не е завоювал, нито пък топ 3 на класацията за албуми, има нови рекорди, по които да работи.

 

В момента подготвят цял дуетен албум с Анелия за да наваксат. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариана няма ли да пуска нова песен, нещо много дълго се изгуби? А и топ 5 в Билборд все още никой не е завоювал, нито пък топ 3 на класацията за албуми, има нови рекорди, по които да работи.

 

Следващият сингъл ще е "bloodline", който ще е ремикс с Nicki Minaj, излиза март-май.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариана няма ли да пуска нова песен, нещо много дълго се изгуби? А и топ 5 в Билборд все още никой не е завоювал, нито пък топ 3 на класацията за албуми, има нови рекорди, по които да работи.

Всъщност, Топ 5 е бил завоюван. :3fdb8960598fa63e: Ариана постигна само 3/5 от рекорда на Бийтълс от 1964, което пак си е уникално, особено за жена.

 

Иначе не виждам смисъл да включва Ники в ремикс, само може да си навлече негативи, имайки в предвид имиджа на въпросната в момента. Но явно Ариана е една от тези, които все още са с добри отношения с нея и й прави услуга. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност, Топ 5 е бил завоюван. :3fdb8960598fa63e: Ариана постигна само 3/5 от рекорда на Бийтълс от 1964, което пак си е уникално, особено за жена.

 

Иначе не виждам смисъл да включва Ники в ремикс, само може да си навлече негативи, имайки в предвид имиджа на въпросната в момента. Но явно Ариана е една от тези, които все още са с добри отношения с нея и й прави услуга. :1000 (29):

 

Какво ѝ е на Минаж в момента? Нещо съм изпуснал май.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ѝ е на Минаж в момента? Нещо съм изпуснал май.

Нейния имидж поначало е кофти от доста време. :1000 (29): Актуалното е, че е отменила някакъв концерт и е излъгала за причината, но са я разкрили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обсъжда се, че Тейлър може би тийзва новата ера с тази снимка.

https://www.instagram.com/p/BuRqXqqlshV/?utm_source=ig_embed

 

След като Аврил отдавна е аут от играта, а Кейти доброволно се сгромоляса, предполагам, че е време да стискам палци поне третата ми любимка да успее да се задържи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакаме Тейлър да смаже както само тя го може!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би за първи път ще издаде албум в различен сезон от есента. Интересно ми е да видя как ще се справи. Имам опасения, че първият сингъл може да е нейната Applause/CTTR. За радост надали това ще я накара да откачи като Катя. :D

 

Тия палми ме карат да очаквам нещо екзотично, добра нова насока.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би за първи път ще издаде албум в различен сезон от есента. Интересно ми е да видя как ще се справи. Имам опасения, че първият сингъл може да е нейната Applause/CTTR. За радост надали това ще я накара да откачи като Катя. :D

 

Тия палми ме карат да очаквам нещо екзотично, добра нова насока.

 

И интересното е че палмите са 7, а това ще бъде седмият ѝ албум, така че със сигурност загатва, че ИДВА!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...