Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

На мен като комбинация между E.T. и Chained to the Rhythm т.е един от най-любимите ми нейни клипове и последният ми наистина любим нейн клип. Обичам футуристичните тематики, затова очаквам разбивация на 'галактическо' ниво. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен като комбинация между E.T. и Chained to the Rhythm т.е един от най-любимите ми нейни клипове и последният ми наистина любим нейн клип. Обичам футуристичните тематики, затова очаквам разбивация на 'галактическо' ниво. :D

Май теорията ти за дългите почивки е много вярна.

Ариана прави само 5 месеца почивка между двата албума > постига феноменален успех с втория, вече имаме 2 #1 хита и прогнозиран #2 дебют на третия сингъл. Продажбите също са супер като за някоя която не е Тейлър или Адел :D

Кейти пуска албум след дълга пауза - нищожен интерес. Но по-малко от 2 години по-късно пуска нов сингъл, който вече се радва на добър интерес.

 

Да видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май теорията ти за дългите почивки е много вярна.

Ариана прави само 5 месеца почивка между двата албума > постига феноменален успех с втория, вече имаме 2 #1 хита и прогнозиран #2 дебют на третия сингъл. Продажбите също са супер като за някоя която не е Тейлър или Адел :D

Кейти пуска албум след дълга пауза - нищожен интерес. Но по-малко от 2 години по-късно пуска нов сингъл, който вече се радва на добър интерес.

 

Да видим.

То и времето е давало достатъчно примери в подкрепа на тази теория. Максимумът между края на една ера и началото на следваща трябва да е година, година и половина- като между Teenage Dream и Prism. Много малко са примерите на успешни проекти след по-голяма пауза- аз сега се сещам само за Адел, но навярно има и други.

 

Катя след последния сингъл от Prism (This Is How We Do) и Rise (първото завръщане) имаше две години, а между първата и CTTR- две години и половина. :helpsmilie: Сега всичко си е Топ, между Hey Hey Hey и 365- година и малко. А между тях и доста успешен коледен сингъл, между другото.

 

На мен ми се струва, че е на път да се реализира и друга моя теория, а именно- че Кейти си е много голяма хитруша и целият този цирк през 2017 и 2018 го направи, за да събуди отново инак позаспалия интерес към себе си след паузата. Макар и да издразни доста хора и да отблъсна голяма част от феновете си, публиката все още проявява интерес към нея и ако тази година се възползва от този интерес и направи правилни ходове, ще е много добре за кариерата й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започнаха да пускат съвсем нова песен извън албума и то на английски и испански.

Сигурно и у нас ще го завъртят, доста различно и ново:

 

 

 

CNCO у нас много се въртят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутален хит! Тези момичета са уникални, с всеки следващия албум вдигат нивото до космически висоти. Официално любимия ми техен трак.

На мен ми е трудно да определя любимия ми трак, но клипът е жесток.

BTW - не мога да повярвам, че Джейд изглежда най-зле от всички, чак имам чувството, че е умишлено. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутален хит! Тези момичета са уникални, с всеки следващия албум вдигат нивото до космически висоти. Официално любимия ми техен трак.

Много яка песен, слушал съм я по City и The Voice и още преди дни ми грабна вниманието. Сега с клипа направо си я запазвам и ще я слушам :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми е трудно да определя любимия ми трак, но клипът е жесток.

BTW - не мога да повярвам, че Джейд изглежда най-зле от всички, чак имам чувството, че е умишлено. :1000 (29):

 

Новия албум е уникален, постоянно си го пускам и то без да прехвърлям песни, което рядко ми се случва. Дано за следващ сингъл заложат на това:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албумът на Аврил напълно покри високите ми очаквания. Доста силни, изживяни песни. Само Dumb Blonde изобщо не пасва като звучене, както си и очаквах.

Изненадах се да видя, че е номер 1 в световния iTunes, не знаех дали да се надявам и на Топ 3.

 

И песента на Катя и Зед все повече ме зарибява. Тя също е номер 1 по продажби в световен мащаб. Двете ми любимки на върха едновременно, каква наслада...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албумът на Аврил напълно покри високите ми очаквания. Доста силни, изживяни песни. Само Dumb Blonde изобщо не пасва като звучене, както си и очаквах.

Изненадах се да видя, че е номер 1 в световния iTunes, не знаех дали да се надявам и на Топ 3.

 

И песента на Катя и Зед все повече ме зарибява. Тя също е номер 1 по продажби в световен мащаб. Двете ми любимки на върха едновременно, каква наслада...

Къде го видя това за Кейти? В Айтюнс в световен мащаб е 7-ма, в САЩ 4-та, първи са Карди и Бруно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде го видя това за Кейти? В Айтюнс в световен мащаб е 7-ма, в САЩ 4-та, първи са Карди и Бруно.

В kworb вече ъпдейтнаха позициите, номер 1 са. Аз там гледам за WW.

https://kworb.net/ww/

Link to comment
Сподели в други сайтове

В kworb вече ъпдейтнаха позициите, номер 1 са. Аз там гледам за WW.

https://kworb.net/ww/

Лелеее, много се радвам! Песента е супер и я виждам в топ 10 в Билборд. Браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелеее, много се радвам! Песента е супер и я виждам в топ 10 в Билборд. Браво!

И аз съм много доволен. Според мен има потенциала да се развие с течение на времето, както беше The Middle и куп други. Но трябва и да я подбутнат с някакво промо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега е момента Катя да пусне първи сингъл от нов албум до 1-2 месеца. :3fdb8960598fa63e:

Според мен планува схема в стил PRISM- първи сингъл към средата на лятото, промо на VMA и после есента втори сингъл и албум. Дотогава и косата може да е порастнала, на мен ми се струва че е започнала да я пуска. А и символиката на видеото със Зед е идеална като за рестарт на кариерата. Макар че след това видео установявам, че и късата коса може да допадне на хората, стига да се вписва успешно в кариерните ходове, а не като в Witness.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен планува схема в стил PRISM- първи сингъл към средата на лятото, промо на VMA и после есента втори сингъл и албум. Дотогава и косата може да е порастнала, на мен ми се струва че е започнала да я пуска. А и символиката на видеото със Зед е идеална като за рестарт на кариерата. Макар че след това видео установявам, че и късата коса може да допадне на хората, стига да се вписва успешно в кариерните ходове, а не като в Witness.

 

То косата и може да порасне в рамките на 15-20 минути, нали знаеш? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако чакаме истинската коса да порасте, няма да има албум близките 1-2 години. :3fdb8960598fa63e:

Аз бих бил доволен дори и да й е до раменете, като в началото на Witness. Но и късата коса няма да ми пречи особено, стига да си прави хубави прически като тази от Грамитата, а не като някои предишни покъртителни случаи.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен планува схема в стил PRISM- първи сингъл към средата на лятото, промо на VMA и после есента втори сингъл и албум. Дотогава и косата може да е порастнала, на мен ми се струва че е започнала да я пуска. А и символиката на видеото със Зед е идеална като за рестарт на кариерата. Макар че след това видео установявам, че и късата коса може да допадне на хората, стига да се вписва успешно в кариерните ходове, а не като в Witness.

Кейти е дала интервю, че спира да се занимава с музика защото иска да учи а вие на ера се надявате. :3fdb8960598fa63e:

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...