Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Leaving Neverland напълно промени преспективата ми за Майкъл. Горещо препоръчвам да гледате поредицата. Ако не разбирате английски, качена е в Замунда с превод. Разказите на двамата какво им е направил са болезнено детайлни и трудни за асимилиране. Изглеждаха искрени и видимо съсипани от случилото се, най-вече Джеймс. Докато показваше халките от символичната им сватба, ръцете му трепереха. :helpsmilie:

Никой не е толкова добър актьор. Голяма вина имат и родителите им, които не са предотвратили всичко това навреме, въпреки всичките червени сигнали. Жалко че diehard феновете му отказват да проумеят истината, и ги атакуват и заплашват с убийства в социалните мрежи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Leaving Neverland напълно промени преспективата ми за Майкъл. Горещо препоръчвам да гледате поредицата. Ако не разбирате английски, качена е в Замунда с превод. Разказите на двамата какво им е направил са болезнено детайлни и трудни за асимилиране. Изглеждаха искрени и видимо съсипани от случилото се, най-вече Джеймс. Докато показваше халките от символичната им сватба, ръцете му трепереха. :helpsmilie:

Никой не е толкова добър актьор. Голяма вина имат и родителите им, които не са предотвратили всичко това навреме, въпреки всичките червени сигнали. Жалко че diehard феновете му отказват да проумеят истината, и ги атакуват и заплашват с убийства в социалните мрежи.

Това са глупости искат да извлекат дивиденти :gun_bandana:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма беше Фийби хихи. И в пеенето беше голяма. :roll1:

 

Страхотен нов сингъл от Ейва!

Тази се опитва да го играе новата Гага, но няма да и се получи. Иначе песните и ми харесват

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм много шокирана от филма и първоначалната ми реакция беше "Майкъл е чудовище!!!!!!!!", но сега се запознавам с фактите от другата страна и разказите на близки до Майкъл и/или Уейд и на доста места теорията на хореографа се разклаща... ще се информирам по-добре, преди да заема позиция.

Срещу Джеймс Сейфчък няма компромати, поне не съм попадала засега.

 

Най-скандалното, на което попаднах, не е свързано с Майкъл, но се посочва като пример за това колко кръвожаден за слава е Уейд. В началото на миналото десетилетие, той е бил хореограф и на Бритни Спиърс, и на Нсинк, а половинка в живота му била Бранди Джаксън - племенница на Майкъл, от когото я познава. Уейд е изневерил на Бранди с БРИТНИ, която по това време била с ДЖЪСТИН, с когото Уейд също работел. Песента "Cry me a river" е не просто за Бритни, а за изневярата й с Уейд: You don't have to say what you did, I already know, I found out from him.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм много шокирана от филма и първоначалната ми реакция беше "Майкъл е чудовище!!!!!!!!", но сега се запознавам с фактите от другата страна и разказите на близки до Майкъл и/или Уейд и на доста места теорията на хореографа се разклаща... ще се информирам по-добре, преди да заема позиция.

Срещу Джеймс Сейфчък няма компромати, поне не съм попадала засега.

 

Най-скандалното, на което попаднах, не е свързано с Майкъл, но се посочва като пример за това колко кръвожаден за слава е Уейд. В началото на миналото десетилетие, той е бил хореограф и на Бритни Спиърс, и на Нсинк, а половинка в живота му била Бранди Джаксън - племенница на Майкъл, от когото я познава. Уейд е изневерил на Бранди с БРИТНИ, която по това време била с ДЖЪСТИН, с когото Уейд също работел. Песента "Cry me a river" е не просто за Бритни, а за изневярата й с Уейд: You don't have to say what you did, I already know, I found out from him.

 

Цялото тва нещо е гавра с паметта на Майкъл.

Как ще коментираш, че и двамата обвинители са защитавали Майкъл в съда преди години, а ся бълват тая помия? Как така си променят мнението и то по едно и също време?

Опитаха се да заведат дело за пари - не им се получи и решиха да си направят филмче.

 

Жалко, че в днешно време е пълно с такива помияри, които са способни да представят откровени лъжи като истина. Без съвест и без да се изпитва капчица вина. Повръщам.

Треперели му били ръцете - ми много ясно, нали трябва да има баламурници, които да се вържат. Пример - Фаст. :)

 

 

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Цялото тва нещо е гавра с паметта на Майкъл.

Как ще коментираш, че и двамата обвинители са защитавали Майкъл в съда преди години, а ся бълват тая помия? Как така си променят мнението и то по едно и също време?

Опитаха се да заведат дело за пари - не им се получи и решиха да си направят филмче.

 

Жалко, че в днешно време е пълно с такива помияри, които са способни да представят откровени лъжи като истина. Без съвест и без да се изпитва капчица вина. Повръщам.

Треперели му били ръцете - ми много ясно, нали трябва да има баламурници, които да се вържат. Пример - Фаст. :)

 

+1

 

Абсолютни глупости и гавра с паметта му. Отвратително филмче, на което за щастие не много хора вярват. Най-харесвания коментар с над 3к харесвания под трейлъра:

 

A little research on the 2 people staged in this "doc" can quickly understand that this is a collection of lies to make money on the back of a dead person. Ashamed and creeping!

 

Както и: The FBI investigated him for 10 years and found nothing. If the FBI can’t find anything then case closed he didn’t do shit duh.

Всичко е с цел пари и ПР, много жалък начин...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, за тези неща не се е чуло днес или вчера. Джордан Чандлър и семейството му повдигат обвинения още през 1993 - бащата става подозрителен и детето признава пред него. Делата продължават с ГОДИНИ. При много странни обстоятелства Джордан първо свидетелства, след това отказва да се изправи в съда. Сега е напълно неоткриваем, бил е търсен както от режисьора на "Leaving Neverland", така и от екипа на Уейд Робсън.

 

Широко се афишираше, че след смъртта на Майкъл, Джорди е признал, че баща му го е накарал да направи тези признания, за да изкара пари от Джако - но това не е вярно. Няма официален източник, в който да е публикувано подобно интервю, а само блогове.

 

Фигури като Маколи Кълкин и Шон Ленън (син на Джон Ленън и Йоко Оно) са много удобни в този случай - те са много богати и влиятелни и ако кажат "Майкъл никога не ни е посягал, просто обича да се обгражда с талантливи деца, защото самият той не е имал детство", всички могат да повярват. А те най-вероятно са вярвали точно в това.

 

И това, че ФБР не е открило нищо... какви точно са следите от сексуално посегателство, за което е признато месеци, години по-късно? И почти никога не е имало "акт", че да има физически белези? Извинявайте, ама и О Джей Симпсън е оправдан В СЪДА, но все пак всички доказателства сочат, че той е убил Никол Симпсън. Когато има пари и влияние, особено в такова количество, дори и най-високото ниво на разузнавателните служби може да бъде компрометирано. А делата срещу Майкъл са прекратени и е сключено извънсъдебно споразумение.

 

Би ми било интересно да се направи и филм с другата гледна точка. Пак казвам, още не съм сигурна коя позиция да заема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Открих този документ

http://www.sbscpublicaccess.org/docs/ctdoc...ltreqaseemd.pdf

 

Погледнете какви неща е държал в спалнята си в Neverland. :helpsmilie:

И като се има в предвид че е спал с малки момченца в едно легло, всичко се връзва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Открих този документ

http://www.sbscpublicaccess.org/docs/ctdoc...ltreqaseemd.pdf

 

Погледнете какви неща е държал в спалнята си в Neverland. :helpsmilie:

И като се има в предвид че е спал с малки момченца в едно легло, всичко се връзва.

WTF...

Едно не разбирам - твърди се, че жертвите всъщност са искали пари. Е защо няма такива обвинения срещу Мадона? Пол Макартни? Джон Бон Джоуви? Или някоя друга от десетките звезди с огромно влияние и финанси.

 

Другото, на което попаднах като "конспирация" е, че никое от децата му, освен може би най-малкото (Принц Майкъл II) не прилича на него. Не просто като черти, а като цвят на кожата, нека не забравяме, че Майкъл Джексън все пак е афроамериканец. Казва се във връзка с това, че той си е бил напълно хомосексуален и връзките му с жени са били просто за пред публиката, като дори децата не са негови, а от донори.

 

parisjackson-0.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албума на Тейлър е УНИКАЛЕН. Снощи гледах филма от турнето и осъзнах колко е силен албума, всяка песен заслужава реализация, а тя така го заеба тоя албум. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: А колкото до самото турне, заслужава си да се иде на неин концерт. Шоу, костюми, пеене, контакт с публиката, всичко е на много високо ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

WTF...

Едно не разбирам - твърди се, че жертвите всъщност са искали пари. Е защо няма такива обвинения срещу Мадона? Пол Макартни? Джон Бон Джоуви? Или някоя друга от десетките звезди с огромно влияние и финанси.

 

Другото, на което попаднах като "конспирация" е, че никое от децата му, освен може би най-малкото (Принц Майкъл II) не прилича на него. Не просто като черти, а като цвят на кожата, нека не забравяме, че Майкъл Джексън все пак е афроамериканец. Казва се във връзка с това, че той си е бил напълно хомосексуален и връзките му с жени са били просто за пред публиката, като дори децата не са негови, а от донори.

 

parisjackson-0.jpg

 

Според мен Майкъл просто много е обичал децата и някви алчни тъпанари в определени моменти са злоупотребявали с това, изкарвайки го педофил. Жалки опити за малко внимание и евентуално - пари.

Майкъл се е обграждал с деца първо, защото е бил силно травмиран като малък и е нямал детство.

Второ, защото децата са супер чисти и невинни, и сред тях той се е чувствал като в един малко по-добър свят. ( за тва купува невърленд. за да може да бяга от действителността)

Трето, Майкъл е бил инфантилен като дете . И с децата е бил дете.

Аз даже си мисля, че той въобще не е бил силно сексуален. Камо ли да блудства с деца ... тва са измислици на МНОГО болни и алчни мозъци. Майкъл е бил прекалено добър за този свят, както и много други. За тва е бил и неразбран от много хора ... за тва и сума ти пиявици са се впивали в него, злоупотребявайки с наивността и добротата му.

 

Жалка е тая история ... продължават дори 10 години след смъртта му... дори няма как да се защити. :(

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Майкъл просто много е обичал децата и някви алчни тъпанари в определени моменти са злоупотребявали с това, изкарвайки го педофил. Жалки опити за малко внимание и евентуално - пари.

Майкъл се е обграждал с деца първо, защото е бил силно травмиран като малък и е нямал детство.

Второ, защото децата са супер чисти и невинни, и сред тях той се е чувствал като в един малко по-добър свят. ( за тва купува невърленд. за да може да бяга от действителността)

Трето, Майкъл е бил инфантилен като дете . И с децата е бил дете.

Аз даже си мисля, че той въобще не е бил силно сексуален. Камо ли да блудства с деца ... тва са измислици на МНОГО болни и алчни мозъци. Майкъл е бил прекалено добър за този свят, както и много други. За тва е бил и неразбран от много хора ... за тва и сума ти пиявици са се впивали в него, злоупотребявайки с наивността и добротата му.

 

Жалка е тая история ... продължават дори 10 години след смъртта му... дори няма как да се защити. :(

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не сте отбелязали за новия клип на Селена с Джей Балвин, не че е нещо песента, клипът е интересен сниман само в чаршафите в леглото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...