Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Не знам какво чакат, вече сме април а никой не пуска албуми. :mf_surrender:

Мислите ли че Майли може да направи нов хайлайт в кариерата си с албума за които много говори или сигурен флоп ще е? :scratch:

 

Тази година стават 10 години от този евергрин. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво чакат, вече сме април а никой не пуска албуми. :mf_surrender:

Мислите ли че Майли може да направи нов хайлайт в кариерата си с албума за които много говори или сигурен флоп ще е? :scratch:

 

Тази година стават 10 години от този евергрин. :Vishenka_05:

 

 

Е как, Мат Покора ще пусне албум на 12 април и нов албум в същия ден от Ема Бънтън, както и още много други ще пуснат албуми.

Рики пуска сингъл през април.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е как, Мат Покора ще пусне албум на 12 април и нов албум в същия ден от Ема Бънтън, както и още много други ще пуснат албуми.

Рики пуска сингъл през април.

 

Е Танче, аз не очаквам и не знам за този Мат Покора.

Генерално мислех на изпълнителите от А листата в музиката през последните години. И есента мина без велик албум, сега и зимата, освен Грандето Ари. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Официално: Джъстин Бийбър се отказва от музиката

 

rs_600x600-180831100358-600-hailey-baldwin-justin-bieber-selena-gomez-fashion.jpg

„Не искам да се сривам. Желая да запазя брака си и да бъда бащата, който искам да стана. Музиката е важна, но за мен на първо място са семейството и здравето ми“. Това написа Джъстин Бийбър в Instagram. Певецът се извини на феновете си, че заради психичните си проблеми е спрял участията си.

 

Изпълнителят посочва, че в момента за него по-важно е да се фокусира върху разрешаването на своите дълбоко вкоренени проблеми и да запази брака си, който е само на няколко месеца.

Бийбър обещава да зарадва феновете си с нов албум, но не може да се ангажира с краен срок.

 

„Прочетох доста съобщения, в които се казва, че искате албум. Ходих на турнета през целия си тийнейджърски живот, както и след като прехвърлих 20-те. Осъзнах, а и вие вероятно сте забелязали, че бях нещастен по време на последното турне, а вие не заслужавате това. Вие давате парите си, за да се забавлявате, а в края на концертната ми обиколка аз бях емоционално неспособен да ви дам това, което очаквате. Сега търся, оглеждам се, изпробвам, греша, както се случва с всички нас“, продължава Бийбър.

Наскоро певецът сподели, че е депресиран и ще се оттегли за известно време от сцената. Той сключи граждански брак с Хейли Болдуин през лятото на 2018 г. Двамата плануваха да вдигнат сватба в началото на март, но я отложиха. Най-вероятно една от причините е разклатеното емоционално състояние на 25-годишния изпълнител, който се сблъсква със славата твърде малък и в момента си плаща за това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е Танче, аз не очаквам и не знам за този Мат Покора.

Генерално мислех на изпълнителите от А листата в музиката през последните години. И есента мина без велик албум, сега и зимата, освен Грандето Ари. :3fdb8960598fa63e:

 

Е как, той пусна пилотен сингъл от предстоящия си албум. Участва и в една песен на Рики:

 

Новият му клип:

 

 

 

 

Участваше и в Dancing With The Stars Мат Покора. Френски певец е.

 

У нас много са го въртяли с това:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е как, той пусна пилотен сингъл от предстоящия си албум. Участва и в една песен на Рики:

 

Новият му клип:

 

 

Участваше и в Dancing With The Stars Мат Покора. Френски певец е.

 

У нас много са го въртяли с това:

 

Този никой някой го знае кой е, нито ни интересува. Стига си побърквала кречетало. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този никой някой го знае кой е, нито ни интересува. Стига си побърквала кречетало. :mf_surrender:

 

Това, че ти не го знаеш не значи, че никой не го знае. И не се меси в чужди разговори. Никой не те е питал, че да се обаждаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че ти не го знаеш не значи, че никой не го знае. И не се меси в чужди разговори. Никой не те е питал, че да се обаждаш.

 

Не, абсолютно никой тук не го знае. И ще се меся където си искам след като чета едно и също от теб по 17 пъти на ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че ти не го знаеш не значи, че никой не го знае. И не се меси в чужди разговори. Никой не те е питал, че да се обаждаш.

Права си аз го знам

поздрав

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя имаше един хит и потъна вдън земя. :1000 (29):

Спомням си го по татуса на врата :1000 (29):

иначе поп и ар енд би песните му стават

френския Джъстин Тимбърлейк

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя имаше един хит и потъна вдън земя. :1000 (29):

 

Не е потънал. Пуска си албуми, участва в Dancing Stars, пуска си сингли, клиповe, имаше турнета. Просто си взе почивка малко 2-3 години и сега се завърна с пилотен сингъл с клип и нов албум през април.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой друг тук чу ли вече новия претендент/победител за Албум на годината?

 

 

Не спирам да го слушам откакто е излязъл, буквално. Е това вече е интересен и перфектен, смея да кажа албум! Музика на ново ниво, Били ги пръсна просто. Има също така прогнози, че bad guy ще дебютира под номер 1 в Билборд!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам Топ 2 за песента е сигурен. А албума със сигурност е номер 1 с цифра от порядъка на 250k-300k или повече. Не знам от кога не сме имали такава за дебютен албум, със сигурност от години.

А за това колко добър ми идва албума сочи и факта, че още не мога да си избера фаворит за следващ сингъл. Почти всички песни ми харесват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам Топ 2 за песента е сигурен. А албума със сигурност е номер 1 с цифра от порядъка на 250k-300k или повече. Не знам от кога не сме имали такава за дебютен албум, със сигурност от години.

А за това колко добър ми идва албума сочи и факта, че още не мога да си избера фаворит за следващ сингъл. Почти всички песни ми харесват.

 

Аз на първо слушане си казах, че сингъл ще е или bad guy или all the good girls go to hell, а може би и my strange addiction.. Но ако иска да изкърти с нещо бавно, то перфектен избор биха били xanny/listen before i go или i love you. Трепач е албума, отдавна не ми беше харесвал така някой цялостно. И не мога да не отбележа факта колко гениално е събирането на целия албум в goodbye!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...