Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Наливат яко пари в нея, защото искат да я правят следващата Beyonce. Налагат я по радиата, купуват и награди но ефектът е нулев. Аудиторията не я иска, а синглите и флопват. Тези евтини номерца от миналото десетилетие не минават вече. Сега записва втори албум. Ще ми е интересно как ще се развие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наливат яко пари в нея, защото искат да я правят следващата Beyonce. Налагат я по радиата, купуват и награди но ефектът е нулев. Аудиторията не я иска, а синглите и флопват. Тези евтини номерца от миналото десетилетие не минават вече. Сега записва втори албум. Ще ми е интересно как ще се развие.

Сега им разгледах каталога - та те почти нямат млади изгряващи жени в каталога си! Зара и Камила само. Ужас, дано се откажат по-бързо от тая евтинджоска.

 

Как съм пропуснала, че и Кейти ще пее на Грамитата, брей. Лейди Гага също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега им разгледах каталога - та те почти нямат млади изгряващи жени в каталога си! Зара и Камила само. Ужас, дано се откажат по-бързо от тая евтинджоска.

 

Как съм пропуснала, че и Кейти ще пее на Грамитата, брей. Лейди Гага също.

 

Какво й има на Камила, много си е готина. И Рики я харесва, и Камила и тя харесва Рики. Отдавна исках двамата заедно на една сцена.

Дано направят заедно песен, феновете много искат.

 

Камила е любимка и на моя Ники и той освен, че много я харесва, любима му е и Havana.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама много ясно, че щом Ники, Рики и Фики харесват Камила, и ние я харесваме.

 

Уникална, нямам търпение да я видя на една сцена с Рики, другите ще са просто статисти. Рики ще пее на Грами.... Иглесиааааааас, къде си? :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама много ясно, че щом Ники, Рики и Фики харесват Камила, и ние я харесваме.

 

Уникална, нямам търпение да я видя на една сцена с Рики, другите ще са просто статисти. Рики ще пее на Грами.... Иглесиааааааас, къде си? :P

 

Камила я харесвам преди моят Ники да разбере за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Epic нещо доста влиятелни се оказват по отношение на дебютантки като Камила и преди време Мегън (и двете от които ги харесвам). Бях останал с друго впечатление, когато Аврил отиде при тях и вече тотално я доведоха до крах.

И като споменах Аврил… една от новите й песни Dumb Blonde се оказа feat. Nicki Minaj. :o

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Epic нещо доста влиятелни се оказват по отношение на дебютантки като Камила и преди време Мегън (и двете от които ги харесвам). Бях останал с друго впечатление, когато Аврил отиде при тях и вече тотално я доведоха до крах.

И като споменах Аврил… една от новите й песни Dumb Blonde се оказа feat. Nicki Minaj. :o

Коментирай, че Кейти ще пее на Грамитата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай, че Кейти ще пее на Грамитата!

Доволен съм, че още я канят, макар и за трибут. Бих предпочел песента със Зед, но като се има в предвид, че Катя може да реши да не сложи перука, по-добре да не съсипват потенциала на парчето още в началото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариана проговори за Грамитата, превеждам набързо.

Продуцентът на Грамитата е казал, че тя се е отказала, защото е твърде късно да подготви перформънс. Тя пише: "Държах устата си затворена, но в момента лъжеш. Мога да подготвя перформънс за една нощ и ти знаеш това, Кен. Когато креативността и себеизразяването ми бяха задушени от теб, реших да не участвам. Надявам се шоуто да бъде всичко, което искаш да бъде и повече. Предложих 3 различни песни. Става дума за съвместна работа. Става дума за подкрепа. Става дума за изкуство и честност. Не политика. Не да правиш услуги или да играеш игрички. Това е просто игра, хора... и съжалявам, но музиката не е това за мен."

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много съм доволен от thank u, next. По-качествен е от Sweetener по всички параграфи.

 

Моят топ 5:

1. bloodline

2. 7 rings

3. thank u, next

4. bad idea

5. break up with your girlfriend, i’m bored

 

Bloodline трябва да е задължителен сингъл!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариана проговори за Грамитата, превеждам набързо.

Продуцентът на Грамитата е казал, че тя се е отказала, защото е твърде късно да подготви перформънс. Тя пише: "Държах устата си затворена, но в момента лъжеш. Мога да подготвя перформънс за една нощ и ти знаеш това, Кен. Когато креативността и себеизразяването ми бяха задушени от теб, реших да не участвам. Надявам се шоуто да бъде всичко, което искаш да бъде и повече. Предложих 3 различни песни. Става дума за съвместна работа. Става дума за подкрепа. Става дума за изкуство и честност. Не политика. Не да правиш услуги или да играеш игрички. Това е просто игра, хора... и съжалявам, но музиката не е това за мен."

 

Всъщност драмата с две думи е, че организаторите са настояли да пее божествената imagine, а не отвратителната 7 rings. И нашата малка курволетка се е фръцнала. Цялата ситуация е един излишен фасон.

 

Много съм доволен от звученето на албумчето.

"break up with your girlfriend, i'm bored" ; "fake smile"; "nasa"; "imagine"; "in my head" са моите песни. ❤

 

bloodline също е яка ... чалгичка. :3fdb8960598fa63e:

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност драмата с две думи е, че организаторите са настояли да пее божествената imagine, а не отвратителната 7 rings. И нашата малка курволетка се е фръцнала. Цялата ситуация е един излишен фасон.

 

Много съм доволен от звученето на албумчето.

"break up with your girlfriend, i'm bored" ; "fake smile"; "nasa"; "imagine"; "in my head" са моите песни. ❤

 

bloodline също е яка ... чалгичка. :3fdb8960598fa63e:

Значи тя е искала thank u, next + 7 rings + break up... , а те са искали да замени 7-те пръстена с imagine. Принципно сто пъти бих предпочела втората, но първата й е актуалният хит, да беше шътнала thank u... Но тя си знае. Малко се надявам на изненада честно казано.

Албумът е фантазия, колко ревах на ghostin, не е истина - само на imagine съм проляла повече сълзи :D . Може би ще ми стане любимият й неин албум, въпреки слабите (за мен) сингли освен buwygib.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реакцията на Кейти е безценна

https://twitter.com/bchartsbc/status/1094097187041099777

Защо я пази тази песен още, толкова е яка! А и Zedd има стабилни хитове, дори около нея да няма хайп, около него има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реакцията на Кейти е безценна

https://twitter.com/bchartsbc/status/1094097187041099777

Не мога да повярвам, че го казвам, но... голяма сладурана. Знае си тя, че феновете искат нова музика от предишната Кейти и напук не им пуска нищо официално, но накрая осъзнава, че те и без нейна помощ са достигнали до музиката й. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...