Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

А открихте ли линк за гледане на живо? Тук сме се събрали 4-5 човека и искаме да гледаме, но не знаем откъде. :1000 (29):

След 1 час почва, не знам дали ще излъчват и церемонията (а би трябвало, 2019 сме!), но засега гледам от този линк: https://www.grammy.com/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Dua Lipa е спечелила Best Dance Recording за "Electricity" и Best New Artist, а Cardi B Best Rap Album за "Invasion of Piracy" . Много съм доволен от резултатите, но по-голяма част от изпълненията бяха скучни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики колко е готин бил снощи нацЧервения килим със сина си, после и на откриването. Махнал е брадата, най-после.

Синът му издокаран като баща си. Къде е бил Джоан, взел сина си на Грами.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алиша Кийс и тя обича Рики писала. Кой не го обича. 😊

 

И Рики и той я обича. Рики и Матео много готини.

Само тоя мустак хич не му отива на Рики както смятам аз и останалите фенове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде, пак "Хавана". Камила така осъзнава ли, че се бетонира като One hit wonder?

Заспах още в началото, но хванах перформънса, за който стоях будна - Майли и Шон. Звучи супер така:)

Много ми е нелепо, че са поканили родителите на Мак Милър, за да гледат как Карди Би му взима наградата... добре, че тя поне има малко акъл и е казала, че я споделя с него.

Доста са ми странни тия награди - в големите категории печелят или жени, или цветнокожи, а най-добре цветнокожи жени. Не видях един бял мъж победител в основна категория, wtf? Освен Крис Корнел, нали...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде, пак "Хавана". Камила така осъзнава ли, че се бетонира като One hit wonder?

Заспах още в началото, но хванах перформънса, за който стоях будна - Майли и Шон. Звучи супер така:)

Много ми е нелепо, че са поканили родителите на Мак Милър, за да гледат как Карди Би му взима наградата... добре, че тя поне има малко акъл и е казала, че я споделя с него.

Доста са ми странни тия награди - в големите категории печелят или жени, или цветнокожи, а най-добре цветнокожи жени. Не видях един бял мъж победител в основна категория, wtf? Освен Крис Корнел, нали...

Тя Камила е осъзнала, че е точно такава. Изобщо не я виждам като голямата звезда, която искат да я направят. Дуа и Ариана я мачкат.

Иначе това за чернокожите отдавна го говоря. В днешно време негрите и особено жените си връщат за миналия век. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво мислите за Били Айлиш? Много интересен артист е според мен и повечето ѝ песни са много приятни и зарибяващи! Чакаме с трепет 29-ти март, когато излиза дебютният ѝ албум!

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това все пак е Аврил, след 2007 няма как да не набута поне по едно копие на Girlfriend във всеки албум. :1000 (29):

Като изключим факта, че изобщо няма да пасва на цялостното настроение на албума, парчето е жестоко, поне за мен. Ще се слуша доста.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отвратителен трак, не бих си го пуснал втори път, а първия не го чух целия.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това все пак е Аврил, след 2007 няма как да не набута поне по едно копие на Girlfriend във всеки албум. :1000 (29):

Като изключим факта, че изобщо няма да пасва на цялостното настроение на албума, парчето е жестоко, поне за мен. Ще се слуша доста.

 

Дано другите песни не са като тази, че зле положението иначе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано другите песни не са като тази, че зле положението иначе.

Няма да са, тя вече постна откъсчета в социалните мрежи, също и описание на песните. По всичко личи, че този път албумът й ще е наистина personal и на база личните й преживявания в различни аспекти. Тя и Dumb Blonde е на база нейно преживяване, де, поне в това отношение ще си пасне с концепцията на албума. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да са, тя вече постна откъсчета в социалните мрежи, също и описание на песните. По всичко личи, че този път албумът й ще е наистина personal и на база личните й преживявания в различни аспекти. Тя и Dumb Blonde е на база нейно преживяване, де, поне в това отношение ще си пасне с концепцията на албума. :D

 

Можеше да ни я спести Dumb Blonde. :3fdb8960598fa63e:

 

Новия трак на Ари май прави по-бавно гледания от предните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариана отново е на 1-во в Billboard :Vishenka_05:

 

С толкива тъп нов албум. Не знам за какво взе Грами и за миналия си албум.

 

Новият албум на Фонси влиза на номер 18 в Билборд 200, а за латино и латино поп албуми в Билборд директно на номер 1.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С толкива тъп нов албум. Не знам за какво взе Грами и за миналия си албум.

 

Новият албум на Фонси влиза на номер 18 в Билборд 200, а за латино и латино поп албуми в Билборд директно на номер 1.

Е на теб щеше да ти хареса само ако беше в стил bubblegum поп, или регетон. :1000 (29):

 

Музикалните критици го обожават. 88 точки в Metacritic от 19 ревюта. Най-добре оценения и албум до момента. Засега се води #1 албум на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е на теб щеше да ти хареса само ако беше в стил bubblegum поп, или регетон. :1000 (29):

 

Музикалните критици го обожават. 88 точки в Metacritic от 19 ревюта. Най-добре оценения и албум до момента. Засега се води #1 албум на годината.

 

Не е това. Просто не ми харесва. Dangerous woman албума много ми харесва. Новия и предишния й не. Регетона ми омръзна.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде, пак "Хавана". Камила така осъзнава ли, че се бетонира като One hit wonder?

Заспах още в началото, но хванах перформънса, за който стоях будна - Майли и Шон. Звучи супер така:)

Много ми е нелепо, че са поканили родителите на Мак Милър, за да гледат как Карди Би му взима наградата... добре, че тя поне има малко акъл и е казала, че я споделя с него.

Доста са ми странни тия награди - в големите категории печелят или жени, или цветнокожи, а най-добре цветнокожи жени. Не видях един бял мъж победител в основна категория, wtf? Освен Крис Корнел, нали...

Шон е ебаси прекрасника. Още се чудя защо не му дадоха и на него една награда.

Много се радвам, че и него успях да слушам на живо през изминалата година. Напълно си заслужава емоцията, а само какво чувство влага в изпълненията си. :1000 (33): :1000 (19):

 

Avril Lavigne ft. Nicki Minaj - Dumb Blonde - Днес

 

Ауч. Въобще не ми хареса! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...