Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Дуетът от близкото минало Мириана и Виктория, които между другото имат доста добри песни...

 

 

Между другото и аз ги харесвам. Качил съм всички видеореализации на техни песни в канала си в тубата, даже и техен сайт имам 1000%20(29).gif Жалко, наистина - бяха успешни за дует..

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Между другото и аз ги харесвам. Качил съм всички видеореализации на техни песни в канала си в тубата, даже и техен сайт имам 1000%20(29).gif Жалко, наистина - бяха успешни за дует..

Защо ме беше поздравил преди време с тази песен в Сигнала, Васе? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо ме беше поздравил преди време с тази песен в Сигнала, Васе? :D

 

Охх, как ти е ника там? 1000%20(29).gif Било е нещо с послание, използвам съм името на песента само като отговор на някоя твоя реплика, не си спомням точно :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е снимала с Bashmotion. Очаква се мегаклип :Vishenka_05:

Да се надяваме първо на мега песен! :1000 (29): Нямам търпение да видя какво ни е подготвила и този път. Почти от началото на кариерата съм й фенка и все още успява да ме изненада всеки път. Пак е заложила на песен, която е тотално различна от последната й.

Ако на Bashmotion му се предоставят повече средства, би направил невероятен клип. Идеите му са много добри, но понякога липсват финанси за по-добрата им реализация.

Btw: Клипът май е сниман на Формула 1 в Монако. Гледам Добри, Баш и Мариян Ташев са били там с Галена. Едва ли са били само на почивка по приятелски.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой знае ли сайт за сваляне за музика? Нямам нерви да пише във всяка тема, само и само да видя линка. Тоя раздел е станал баси бозата. :mf_surrender:

Аз свалям от mp3-33 , но зависи ти в какво качество искаш да сваляш песните. За по-високо качество не знам сайт.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз свалям от mp3-33 , но зависи ти в какво качество искаш да сваляш песните. За по-високо качество не знам сайт.

Видях някаква компилация с последните песни. Поне писах веднъж, а не 30 пъти. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото и аз ги харесвам. Качил съм всички видеореализации на техни песни в канала си в тубата, даже и техен сайт имам 1000%20(29).gif Жалко, наистина - бяха успешни за дует..

Ехеее, много стари ленти си качвал в канала си, някои от които не бях гледал и слушал от години... :)

 

Ебати тъпата съвременна чалга. Вече не плаче вятърът, не гасне пламъкът, няма птици скитници и ангели в нощта, няма я любовта между залеза и зората, никой не иска да се е родил река... Всичко сега е или безумен буквализъм, или някаква какафонийна чалгаро-рапърска "метафора", която просто е "вързана" с ритъма на музиката...

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, никой (от големите имена) не е на оферта в момента да пуска нова песен. Поне в следващия месец, понеже Мотел продължава да седи като 1 - набиращи... и трудно някой ще го мръдне. Предполагам, че Гери-Никол затова нищо не пуска. Жалка ако пусне тези дни ще се види какво е положението.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, никой (от големите имена) не е на оферта в момента да пуска нова песен. Поне в следващия месец, понеже Мотел продължава да седи като 1 - набиращи... и трудно някой ще го мръдне. Предполагам, че Гери-Никол затова нищо не пуска. Жалка ако пусне тези дни ще се види какво е положението.

 

А изпълнителите, които искат просто да зарадват феновете си и не се вълнуват от класации, гледания и т.н., какво да правят?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, никой (от големите имена) не е на оферта в момента да пуска нова песен. Поне в следващия месец, понеже Мотел продължава да седи като 1 - набиращи... и трудно някой ще го мръдне. Предполагам, че Гери-Никол затова нищо не пуска. Жалка ако пусне тези дни ще се види какво е положението.

И с какво тъпата песен на Азис ще попречи на работата на певците, които по правило ще пуснат нещо, за да им вървят участията? Ако са толкова важни гледанията, дори може да им помогне, като излизат като препоръчани клипове отстрани.

Камо ли пък Гери-Никол да се съобразява с циганина...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, никой (от големите имена) не е на оферта в момента да пуска нова песен. Поне в следващия месец, понеже Мотел продължава да седи като 1 - набиращи... и трудно някой ще го мръдне. Предполагам, че Гери-Никол затова нищо не пуска. Жалка ако пусне тези дни ще се види какво е положението.

 

Баш Гери-Никол не пуска нищо заради Азис :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...