Jump to content



Кой проект ви допада повече и кой е на по високо ниво?


Кой проект е на по-високо ниво и ви допада повече?  

95 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 61
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Преслава, много ясно. Тази простачка Рени не заслужава песните ѝ да виждат бял свят дори.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени.

Най-малкото се е постарала 200 пъти повече от Пресла, която е чакала на готово всичко. За това и крайният резултат е толкова отчайващ.

И се е старала и си е вложила последните спестявания...

 

Самия факт, че сега са равни е показателен колко слабо ниво показва Преслава за пореден път...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя беше Рени?

Онази с 3 успешни концерти в НДК, един от който без Пайнер

Онази, която преди години уреди Пайнер на евтини сръбски кавъри за всичките им певачки, и изглади отношенията им с Гранд и ПИНК ТВ

Онази, която е дала два живота, а не гушка нагадите си като рожби...

 

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Онази с 3 успешни концерти в НДК, един от който без Пайнер

Онази, която преди години уреди Пайнер на евтини сръбски кавъри за всичките им певачки, и изглади отношенията им с Гранд и ПИНК ТВ

Онази, която е дала два живота, а не гушка нагадите си като рожби...

Това е изключително злобно и долно. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Онази с 3 успешни концерти в НДК, един от който без Пайнер

Онази, която преди години уреди Пайнер на евтини сръбски кавъри за всичките им певачки, и изглади отношенията им с Гранд и ПИНК ТВ

Онази, която е дала два живота, а не гушка нагадите си като рожби...

Дейба, дай жива и здрава завалийката.

Ся никой не я помни. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дейба, дай жива и здрава завалийката.

Ся никой не я помни. :helpsmilie:

Ама никой не твърди, че е много помнена или популярна. Още по обиден за вас трябва да е факта, че една певица, която никой не помни е с 13 глса, а Певица на века 15 гласа, от които 10 от активните и фенове.

Не сравнявам певиците, а продуктите им.

 

Да, Рени, не е сред слушаните днес, но повечето хора я знаят като име. Питай 10 човека познавате ли рени от фолка и ще се убедиш сам, че не е толкова забравена. Изпълнител , който повече от веднъж е била в национален ефир в праймтайма, винаги е познато за народа лице...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава много ясно. Тоя бидон Ренета само се излага. Не можах да й изтрая песньовката докрай.

Ако Преса беше изпяла на Рени, щеше ли да яа изтърпиш?

 

КАкво общо имат килограмите. Жена на 40 год, 2 пъти раждала...

 

Данчето Христова, Ваня Костова, Тони Димитрова, Марга Хранова и повечето естрадни изпълнители са по или колкото рена огромни, но поколенията, които са ги слушали, не са го поставяли на дневен ред...

 

Иначе не ви пречи, че Адел е бидон, но що е българка, требва да е с манекенски мерски....

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете си плюят на нивото. Едната пее за боклуци, а старите й хитове са едни от най-големите в жанра. Това непременно да яхнеш вълната, за да не те забравят, е безсилие. Да, трябва да са комерсиални понякога, но след "1 и 20" й беше време за нещо стойностно пак. Трябва да се съобразяваш малко със стила, годините си, имидж. Мисля, че удариха дъното с тия кучки и боклуци.

Преслава прави песни по инерция. В старите й хитове поне имаше драма, емоция, а сега прави евтинджоси.

Темата се е превърнала в арена на пристрастия и обсъждане на лични качества и заслуги за жанра. Няма нужда. Всяка си е за себе си, но това ниво, което се представя, е далеч от приемливо. И все пак на Рена песента ме зариби, не знам защо. Не трябваше да е с този текст.

При тези песни, които се появяват, да плюете Глория и нейните... Дъното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано, идват ми почти наравно. НО песента на Рени ми харесва малко повече, а и клипът в цялостност ми се струва някак по-завършен. На Преслава ако излъчването беше само с кадри като от сала и ако имаше вода, а не найлони, щях да гласувам за него, но към момента Рени натежава с 1%. А и ми е някак по-мило, че жената се е постарала въпреки не много доброто си парично състояние, докато милионерката с по 200 участия на година определено можеше да изръси много повече, за да няма въобще база за сравнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано, идват ми почти наравно. НО песента на Рени ми харесва малко повече, а и клипът в цялостност ми се струва някак по-завършен. На Преслава ако излъчването беше само с кадри като от сала и ако имаше вода, а не найлони, щях да гласувам за него, но към момента Рени натежава с 1%. А и ми е някак по-мило, че жената се е постарала въпреки не много доброто си парично състояние, докато милионерката с по 200 участия на година определено можеше да изръси много повече, за да няма въобще база за сравнение.

Абе вие ще млъкнете ли с тая Глория? Във всяка тема ли ще се оплаквате, че сме написали нещо против баба ви? То не беше ти, не беше гламавия, не беше Васил и ония сръбски фен... Бахти досадата, ми приемете че всички сме с различни мнения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете си плюят на нивото. Едната пее за боклуци, а старите й хитове са едни от най-големите в жанра. Това непременно да яхнеш вълната, за да не те забравят, е безсилие. Да, трябва да са комерсиални понякога, но след "1 и 20" й беше време за нещо стойностно пак. Трябва да се съобразяваш малко със стила, годините си, имидж. Мисля, че удариха дъното с тия кучки и боклуци.

Преслава прави песни по инерция. В старите й хитове поне имаше драма, емоция, а сега прави евтинджоси.

Темата се е превърнала в арена на пристрастия и обсъждане на лични качества и заслуги за жанра. Няма нужда. Всяка си е за себе си, но това ниво, което се представя, е далеч от приемливо. И все пак на Рена песента ме зариби, не знам защо. Не трябваше да е с този текст.

При тези песни, които се появяват, да плюете Глория и нейните... Дъното.

 

1.Можем ли да не превръщаме всяка тема в дискусия за Глория?

2.Като видях тийзъра и заглавието, очаквах илагация, но все пак дадох шанс на парчето. Единственото скандално и неподходящо нещо в проекта е заглавието, но очевидно то цели да влезе в плейлистите на младите и диджеите. Самия текст е на едно добро ниво и в куплетите не се пее за боклука, а за лирическата героиня. Ако се абстрахиираш от заглавието, нито в текста, нито в клипа има нещо прекалено, пошло или срамно. Все мрънкаш, че всички рецитирали,а ето дори една Рени се адаптира добре към модерния стил и то с пеене, а не с ретициране, а ти пак недоволен.

 

3.Мадона плю ли си на творчеството си като пусна песен, в чието заглавие се съдържа думата кучка?

 

4.Лана Дел Рей пя, че путката и е с вкус на Пепси, но това непопречи да изгради имидж на стойностен и различен изпълнител.

 

5.Да не би текстове като Безсъние, Дива нощ, Изсвирете нещо ударно, Лятна авантюра да са по добри от текста на Мавродиева към песента на Рени?

С какво текста: Изповядай се с устни по моята кожа да забравя за седмата заповед Божа. Стопли пръсти греховно и рисувай по мене. Лятото е виновно, а не ние с тебе."

е по стойноствен или добър от "Удобна бях някога. И вярна бях някога. И пак не ти изнасях. И пак накрая го отнасях. Съсипана, счупена... Вина прощавам, но изкупена. Кажи ми за теб ли да ми е жал. Нищо ти не си ми дал"

Нали текстовете трябваше да възпитават. И ако анализираме детайлно кой текст възпитава в младите аморалното, то Глория директно приканва към грях, случайни авантюрии нарушение на божиите заповеди, докато текста на Рени възпитава жените да бъдат силни, независими и да не търпят подобно отношение към себе си

 

6. ИСкам да ми извадиш мои цитати, в които плюя Глория, за да постна после твоите постове, в които в целта да защитиш глория, обиждаш наред работещи и добри певици и феновете им.... Но всеки виижда каквото му е удобно

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смешно е да се сравнява песен с нормален текст и такъв за боклуци.Рени от ВипБрадър рязко ми падна в очите и с проекти като "1.20" и този все повече показва колко отчаяно се опитва да бъде актуална.Това да плюеш по музиката,с която си изкарваш прехраната и заради ,която хората те познават само и само да се харесаш на някакви си "интелектуалци" и да си толкова злобно настроен към твоя колжека само защото е 10 пъти по-актуална от теб си е направо смехотворно.Можеше да упреква текста на "Таралежа",а сега прави песни за боклуци :mf_surrender:

Не знам защо тук песента на Преслава някакво дъно при положение ,че е хубава и няма нищо лошо в нея.Аз лично харесвам повече песните й от типа на "Моето слабо място" и "На тебе не отказвам",но все пак трябва и малко разнообразие. А обикновените заяждания с клипа са тооолкова досадни.Преслава никога не е залагала на тях , така че не виждам какво толкова се вживявате за него.В крайна сметка никой не ви кара насила да я слушате.Всеки си има вкус,а песните за боклуци да се издигат в култ пред песента на Преслава някак си не ми се връзва :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...