Jump to content



Кой проект ви допада повече и кой е на по високо ниво?


Кой проект е на по-високо ниво и ви допада повече?  

95 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 61
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Мачка. Що мърда, всичко беше изправено на крака за секунди. Певица с опит :girl_witch:

Да, всички вдига. И на новата песен играха. Има си място и за нея, колкото и да плюят.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, всички вдига. И на новата песен играха. Има си място и за нея, колкото и да плюят.

Да. Ами виждам, че поне я уважават публиката и. За по младия таргет ще требва да поработи тепърва. Малките са мн гадни хейтърчета....

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да. Ами виждам, че поне я уважават публиката и. За по младия таргет ще требва да поработи тепърва. Малките са мн гадни хейтърчета....

И да не успее, поне си мисля, че гладна нема да остане.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мачка. Що мърда, всичко беше изправено на крака за секунди. Певица с опит :girl_witch:

Ма ти сериозно ли?! :D

 

Каквито неадекватни гости, такава и певицата... Явно ти по такива си падаш :D

 

Моля се това да не е сватба, а някакво пенсионерско събрание на ветераните комунисти :D

 

Съжалявам Рени. Съжалявам я за неадекватното поведение, за погрешното самочувствие, с което се има за някаква топ певица, за кофти визията. Изглежда повече от гротекстно... Дебеланките, които ни публикуваш са някакви забавни, не се взимат насериозно. А тая тук се величае, та дрънка. Няма да я забравя на концерта на Лепа каква трагикомична рокла си бе навляква (незнайно как се побра в нея), та толкова се хареса, че и в новия си клип пак курдисана с нея. А толкоз екстеншъни наживо не бях виждал никога! Грозно е, нелепо е.

И не само в България, а в цяла Европа си има установени стандарти за пропорции на тялото, за красиво женско тяло и т.н., и т.н. И Рени със сигурност не попада там. Да, Глория може да я щека, но Камелия например никога не е била кльощава или атлетична. Ето ти пример за супер красиво и секси женско тяло. А и както казваш ти, щом в арабските емирства си падат по пацуланки, Рени имаше възможност да се възползвува от тая опция, нали живя в Израел ли, Йерусалим ли, где... да си беше намерила свестен спонсор, а не сега да се чекне по диваните вулгарно. Така ли възпитава дечурлигата си?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Песента не е лоша, но прилича на 100 други, не се отличава, а клипът е супер смешен и посредствен... Рени падна в очите на 90% от феновете във Вип Брадър и връщане назад няма." - Youtube :rolleyes:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя беше Рени?

 

Тази, която ще бъде Преслава след 10 години макс.

 

И двете песни са гняс, клиповете също.Гласувах за Рени, защото преди време наистина бачкаше яко, уцелваше парчета, пълни НДК няколко пъти, проби в Сърбия.Преслава е мързел и половина, нищо, че вокално и визуално е много над Рени.

 

Интересно ми е при една анкета с пени-емблеми на двете коя ще дръпне (Дяволско желание срещу Като птица примерно).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се пъни толко, всички чалгатреси тва ги чака, тва да не са ти Мадона и Тина Търнър...всички ще свършат в крайпътни механи с народни песни.Тези, които могат да ги изпълняват, де. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки, че не мога да гласувам в анкетата, и аз също съм категорично за Рени. Песента е потенциален хит, страхотен заряд и изпяване, модерен бийт и саунд. Супер модерна и комерсиална, което е добре, защото това се котира и така по - лесно ще намери място в клубовете - ето, че вече намери. Радвам се, че се довери на топ композитора Николай Пашев, който прави повечето хитове на младите и актуални изпълнители, както и на все по - търсената напоследък текстописка Анастасия Мавродиева - така се вписва напълно сред слушаните от тийн масата изпълнители. Доказателство за това са мои приятели и съученици, които веднага харесаха песента и няколко дни ми казват, че е супер и им харесва много. Вече я знаят и пеят, пускат я по колонки, телефони и т.н., а в техните плейлисти влизат само актуални и правени по вървежните стандарти хитове. Трудно биха пуснали песни на утвърдили се певци, не съм чул песни на Глория, Ивана, Тони Дачева, дори на Нелина, която заедно с Рени и Камелия се адаптират към течението в момента, за разлика от първите 3. Клипа също е нещо различно, но е нормален и напълно в границите. Визиите също са в крак с времето, Рени е провокативна, смея да кажа и секси. За мен секси не са скелетите, които бият на анорексички - хората са казали : "На дъски ще лежим в гроба" :D А и няма как, Рени е раждала два пъти, и то на години - трудно се възстанови втория път. Преди първото раждане беше 53-4 килограма, но сега няма как - самата тя е на 47, а за годините си изглежда прекрасно, младолико и поддържано, за разлика от наборката и Ивана, например. Всеки, който съм питал не и дава годините, стигат до 40, а във Вип Брадър не можеха да повярват, че Глория е по - млада от нея, и че Ивана е на нейните години, а там през повечето време я виждахме без грим. Все пак Мис Бони е казал, че Рени е една от малкото певици, на които е по - хубаво с възможно най - малко грим, защото е чаровна и усмихната. Относно хейтърските нападки, не ми се влиза в подробности за успехите и кариерата, които е изградила вече 18 и половина години - няма как да отречете популярността и мястото, което си е изградила и феновете и го поддържат, дори и през паузите. Оставям пробива в чужбина, трите концерта в препълнената зала 1 на НДК, многото награди и златни хитове и това, че бе първата със самостоятелен концерт както в най - голямата зала на Балканите, допреди няколко години, и то без Пайнер, така и на стадион, но който и да питаш за Рени, всеки я знае - разпознаваема и запомняща е и като глас, и като визия. Та, ще завърша така - Рени уцели десятката, а това не се нрави на всички, които очакват да е в сянка, само за това, че вече е изживяла звездните си мигове.

За да не говоря само за нея, ще се съглася към многото коментари, гласящи, че Преслава слиза от върха с последните няколко песни. След половин година от "Без теб", която последва "Чуплива и влюбена", се очакваше избухвация. За едно топ име това не е мега хита, които Галена вади. Имам чувството, че само защото и стана време за нова песен, трябваше да се отчете с нещо, за да поддържа статуса си, не искам да казвам, че е посредствена еднодневка без онзи power, каквито мнения имаше също. Факт е, че и тя има доста високо мнение за себе си, но е назад с няколко години. На страна незаслужените награди, това че пее на плейбек по участия, и че я мързи за клипове, но видео с две визии и море от найлонови чували - та бременната Галена се постара повече. Лично мнение, както и на други хора, Рени този път надмина песента и - друг е въпроса за политиката в музикалния ни бранш и стабилния гръб, реклама и подкрепа на най - голямата музикална компания и най - гледаната телевизия с най - популярната YT платформа у нас, които налагат дори и на DJите какво да се слуша и пуска. Факт е, че не се осмели да напълни един път зала 1, и че няма видими успехи в чужбина, което е предимство на Рени, като не отричам успехите на Преслава, но на всеки е ясно, че дори най - голямата боза да пусне името ще работи за нея и ще се слуша, защото е на Преслава. Дано заглавието "Пада звезда" не е пророк, защото някои го перифразираха на "Залязваща звезда".. :/

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Публикувано (редактирано)

Колкото и да не поставям Преслава на пиадестал нейната песен е далеч! по-печеливш проект. И мелодията е по-запаметяваща и клипа е приятен. Всички и клипове имат някаква вдървеност и липса на динамика, но с найлоновото море и мятането на косата :D се е получило приятно разсейване. Също така аз по дискотеките не чувам новата песен на Рени, така че не знам откъде идва това сравнение и каква е общата почва :D освен може би жанра и ориентировъчното време на излизане...

Редактирано от JelousJewel94
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...