Jump to content



Кой проект ви допада повече и кой е на по високо ниво?


Кой проект е на по-високо ниво и ви допада повече?  

95 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 61
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Абе вие ще млъкнете ли с тая Глория? Във всяка тема ли ще се оплаквате, че сме написали нещо против баба ви? То не беше ти, не беше гламавия, не беше Васил и ония сръбски фен... Бахти досадата, ми приемете че всички сме с различни мнения.

Значи Сашо може във всяка тема наред да нарича Глория "баба", да я принизява по всички възможни параграфи напоследък. Подчертавам напоследък, защото принципно я харесваш, но имаш фази, в които обиждаш наред. Твой патент са определения като "безвратата", "баба ти", "варела". Аз не обиждам изпълнителите по такъв начин. И ти хвалиш проекти като "Дай го двойно", които съвсем не заслужават апотеози, но само защото са на твоя любима певица ти е позволено... Някой някога да е роптал срещу това? Тук двойните стандарти са на поразия и напоследък феновете на Деса и Кама сте супер авторитарно настроени. Нито някой ви е настъпал вас лично за нещо, нито любимките ви.

 

1.Можем ли да не превръщаме всяка тема в дискусия за Глория?

2.Като видях тийзъра и заглавието, очаквах илагация, но все пак дадох шанс на парчето. Единственото скандално и неподходящо нещо в проекта е заглавието, но очевидно то цели да влезе в плейлистите на младите и диджеите. Самия текст е на едно добро ниво и в куплетите не се пее за боклука, а за лирическата героиня. Ако се абстрахиираш от заглавието, нито в текста, нито в клипа има нещо прекалено, пошло или срамно. Все мрънкаш, че всички рецитирали,а ето дори една Рени се адаптира добре към модерния стил и то с пеене, а не с ретициране, а ти пак недоволен.

 

3.Мадона плю ли си на творчеството си като пусна песен, в чието заглавие се съдържа думата кучка?

 

4.Лана Дел Рей пя, че путката и е с вкус на Пепси, но това непопречи да изгради имидж на стойностен и различен изпълнител.

 

5.Да не би текстове като Безсъние, Дива нощ, Изсвирете нещо ударно, Лятна авантюра да са по добри от текста на Мавродиева към песента на Рени?

С какво текста: Изповядай се с устни по моята кожа да забравя за седмата заповед Божа. Стопли пръсти греховно и рисувай по мене. Лятото е виновно, а не ние с тебе."

е по стойноствен или добър от "Удобна бях някога. И вярна бях някога. И пак не ти изнасях. И пак накрая го отнасях. Съсипана, счупена... Вина прощавам, но изкупена. Кажи ми за теб ли да ми е жал. Нищо ти не си ми дал"

Нали текстовете трябваше да възпитават. И ако анализираме детайлно кой текст възпитава в младите аморалното, то Глория директно приканва към грях, случайни авантюрии нарушение на божиите заповеди, докато текста на Рени възпитава жените да бъдат силни, независими и да не търпят подобно отношение към себе си

 

6. ИСкам да ми извадиш мои цитати, в които плюя Глория, за да постна после твоите постове, в които в целта да защитиш глория, обиждаш наред работещи и добри певици и феновете им.... Но всеки виижда каквото му е удобно

Изобщо няма да се занимавам да ти отговарям подробно вече, Слави. Нали авторитетът ми е паднал в твоите очи?

Пак си ме разбрал погрешно. На Рени й отиват песни като "Губиш ти", "Пусни това парче", "Мъжете също плачат", "И нея купил си с пари". Не знам дали си ги слушал, страхотни са. Това парче за боклука ме зариби, но самият ритъм. Рени евтинее, не е себе си.

За феновете на Десислава взе да става жизненоважно да се оправдават комерсиалните напъни. За вас и вашата любимка е борба на живот и смърт да сте в стадото. Искам да ми обясниш какво спечели Десислава повече от това, което беше преди. Утре може да стане вървежно да заприличат на клоуни, маймуни, не знам още какво. Интересно ми е къде ти е границата на теб като почитател любимката ти да се унифицира и какъв текст не би й простил, след като вече е и псувала в такъв. Защото цитираш какви волности си е позволявала Глория, но сега аз трябва ли да извади от скрина на Деса волностите? Миналата година, като направи хубава песен, си казах думата. "И това ще преживея" също е ок, дуетът с Галена и той. Но вие се насра*те да я хвалите. Мило ви е, че се завърна, ама не се ли успокоихте вече?

 

Смешно е да се сравнява песен с нормален текст и такъв за боклуци.Рени от ВипБрадър рязко ми падна в очите и с проекти като "1.20" и този все повече показва колко отчаяно се опитва да бъде актуална.Това да плюеш по музиката,с която си изкарваш прехраната и заради ,която хората те познават само и само да се харесаш на някакви си "интелектуалци" и да си толкова злобно настроен към твоя колжека само защото е 10 пъти по-актуална от теб си е направо смехотворно.Можеше да упреква текста на "Таралежа",а сега прави песни за боклуци :mf_surrender:

Не знам защо тук песента на Преслава някакво дъно при положение ,че е хубава и няма нищо лошо в нея.Аз лично харесвам повече песните й от типа на "Моето слабо място" и "На тебе не отказвам",но все пак трябва и малко разнообразие. А обикновените заяждания с клипа са тооолкова досадни.Преслава никога не е залагала на тях , така че не виждам какво толкова се вживявате за него.В крайна сметка никой не ви кара насила да я слушате.Всеки си има вкус,а песните за боклуци да се издигат в култ пред песента на Преслава някак си не ми се връзва :baaasmiley:

Рени не е плюла Таралежа, дори защити Емануела пред интелектуалците за него. Това, че Емануела не знаеше как да си защити жанра и себе си и че се излагаше по тоалетните, не е ничий проблем. На такава база привеждат всички под общ знаменател и после ходи обяснявай, че не е само простотия и има изключения и хубави песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смешно е да се сравнява песен с нормален текст и такъв за боклуци.Рени от ВипБрадър рязко ми падна в очите и с проекти като "1.20" и този все повече показва колко отчаяно се опитва да бъде актуална.Това да плюеш по музиката,с която си изкарваш прехраната и заради ,която хората те познават само и само да се харесаш на някакви си "интелектуалци" и да си толкова злобно настроен към твоя колжека само защото е 10 пъти по-актуална от теб си е направо смехотворно.Можеше да упреква текста на "Таралежа",а сега прави песни за боклуци :mf_surrender:

Не знам защо тук песента на Преслава някакво дъно при положение ,че е хубава и няма нищо лошо в нея.Аз лично харесвам повече песните й от типа на "Моето слабо място" и "На тебе не отказвам",но все пак трябва и малко разнообразие. А обикновените заяждания с клипа са тооолкова досадни.Преслава никога не е залагала на тях , така че не виждам какво толкова се вживявате за него.В крайна сметка никой не ви кара насила да я слушате.Всеки си има вкус,а песните за боклуци да се издигат в култ пред песента на Преслава някак си не ми се връзва :baaasmiley:

 

1. Сравняваме две песни, които са излезли в един и същ ден. Двете песни са комерс, за клубовете, и двата текста са на едно средно ниво. Интересното е, че са равни по вот, а едната е топ име, а другата е в девета глуха.

 

2.Коя фраза в текста на Рени ви шокира или не и отива на годините... Освен очевидната фраза за боклука, което дори не съм сигурен дали е опит да се хареса на младите, или по скоро е възпяла бившия си съпруг, за който боклук дори е мека дума. Майната ти, боклук и т.н. са жаргонни изрази, които малки и големи ползват в речника си. Не мисля, че някое дете от тези текстове ги е чуло за пръв път въпросните жаргони . Всякапевица има добри и лоши текстове. Рени има повече добри. Дори и този е издържан, ако не се гледа повърхностно и не се съди по заглавието.

 

3.Не толерирам гнусни текстове с обидни послания. А когато топ име вкара на мода подобна практика и колежките и повторят опита и, вече става проблем. Лицемерно е да се въъзмущаваш на подобен текст като този на Рени, когато Преслава с Кажи здравей разби жанра и масово след нея се заработи в тази насока. Ето ви го шедьовъра:

Би ми шута според теб,според мене те зарязах,

за десети път е така!

Много страдаш - аз пък НЕ!

Според тебе всеки чакам,хайде спри се,стига лъга хората!

 

Припев:

Знам,разправяш,че съм не вярна!

Кажи здравей на слуха,че си падаш г*и!

Кажи здравей на слуха,че страхлив си и ненормално ревнив си!

 

4.Какво общо има резила на Рена в брадъра с проектиите? Едва ли преди брадъра сте и били фенове, че да го изтъквате като основен проблем.

 

5.Рени не е злобяла срещу Емануела. Имаше ситуации, в които беше зад гърба и и такива , в които се отвращаваше и не е като да нямаше защо. Рени може да нарича бившия си боклук, но посланието и в текста не тласка към грях, похот, срам. Докато текста на Таралежа и Кажи здравей слагат кофти етикети н жанра, защото са топ хитове на топ певици. Ами Аматъорка и Нежен рекет???

Ти се прибирай по-късно сега,

мене ме чакай след тебе едва.

Лошо ти е? - Малко ти е!

Малко съм зла!

 

Ще съм таралежа в твоите гащи

хайде, оплачи се пак на вашите..

Като си ме взел си взел белята

Аз сега ще ти бягам!

 

Няма да забравя реакциите на потресените съквартиранти и срамът, който ме накара да изпитам Емица за това, че слушам попфолк. А по лошото е, че текста отговаря на манталитета на емица и мисленето и. тя е олицетворение на простотията, лекото и недостойно за една дама поведение и език...

 

6.Рени има за какво да е озлобена към Пайнер. Всичките имат, но малцина като Деса, Кама, Рена са взели мерки, което ги прави достойни, а не страхливки като Емануела, която и един сингъл не посмя да пусне в 2та периода, в които остана сама. Преди години се направи, че напуска Ара. Беше имтоп името тогава. Спряха и клиповете във Вбокс, отрязаха я от Пайнер, свърши турнето на Слави и като мръсно куче след 3 месеца пак си заработи с Ара, сякаш всичко казано е вятър... Втория път като напусна една година за самопродуциране говореше, а един снгъл не посмя да пусне. Рени е станала популярна с музиката си, а не с това, че била изоставена на олтара, с което проби Емица.

 

7. Песента на Преслава не само тук е дъно. Върви много дбре като гледания, но нека да видим топ коментарите:

 

Поп Фолкпреди 5 часа

Много ми е тъпо за Преси! Еми няма да лъжа, не не впечатли... Все едно слушам Яница през 2015! (харесвам Яница) Къде замина старата фурия от преди време? - 100 лайка

 

Димитър Бенчевпреди 5 часа

МЕГА ЗЛЕ - 75 лайка

 

Stamen Stamenovпреди 5 часа

Песента трябваше да се казва ,,Залязваща звезда'' :D - 72 лайка

 

 

Bojidar Stoikovпреди 5 часа

Голяма мъка ... Какво стана с Преслава.... какви са тези бози? И ако сте и истински фенове .... недейте я залъгва с подобни изказвания, че това е хит, мега хит и прочие ... тя затова и така се отпусна и няма хит от години насам ... - 54 лайка

 

tancheto azis_loverпреди 5 часа (редактиран)

Хм тази песен е добра,но отново доста комерсиална пак ще стане хит,защото сещаш ли се това е Преслава...тази мелодия до сега доста пъти сме я чували,но е доста по-добре от последната й песен и пак казвам МОЖЕШ ПОВЕЧЕ! ИСКАМЕ СТАРАТА ПРЕСЛАВА! Аз си чакам Галена и Деси това е! - 40 лайкс

 

Като коментари върви 50/50. Един хбав, един с храна... Тук дори малко и сипваме, защото сме свикнали на подобни песни и клипове.

 

8. Драмата за клиповете ида от това, че неколко месеца Преса дрънка, че иска да напави различни неща, феновете масово негодуват срещу евтините клипове, а когато изпаднеш в подобно положение, ако уважаваш себе си и публиката си ще се прежалиш за един добър клип годишно.

Наилоново море, анимирано небе и вдъхновение от Стара каравана... Само, че Галена и ДесиСлава рискуват много често здравето си, за да заснемат некви кадри. И те не обичат, но от уважение към имената си, не снимат в мазето на пайнер фейк клипчета

 

 

 

Рени - За Най-расивия боклук [ 24 ]

Преслава - Пада звезда [ 24 ]

Логично обяснение?

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Сравняваме две песни, които са излезли в един и същ ден. Двете песни са комерс, за клубовете, и двата текста са на едно средно ниво. Интересното е, че са равни по вот, а едната е топ име, а другата е в девета глуха.

 

2.Коя фраза в текста на Рени ви шокира или не и отива на годините... Освен очевидната фраза за боклука, което дори не съм сигурен дали е опит да се хареса на младите, или по скоро е възпяла бившия си съпруг, за който боклук дори е мека дума. Майната ти, боклук и т.н. са жаргонни изрази, които малки и големи ползват в речника си. Не мисля, че някое дете от тези текстове ги е чуло за пръв път въпросните жаргони . Всякапевица има добри и лоши текстове. Рени има повече добри. Дори и този е издържан, ако не се гледа повърхностно и не се съди по заглавието.

 

3.Не толерирам гнусни текстове с обидни послания. А когато топ име вкара на мода подобна практика и колежките и повторят опита и, вече става проблем. Лицемерно е да се въъзмущаваш на подобен текст като този на Рени, когато Преслава с Кажи здравей разби жанра и масово след нея се заработи в тази насока. Ето ви го шедьовъра:

Би ми шута според теб,според мене те зарязах,

за десети път е така!

Много страдаш - аз пък НЕ!

Според тебе всеки чакам,хайде спри се,стига лъга хората!

 

Припев:

Знам,разправяш,че съм не вярна!

Кажи здравей на слуха,че си падаш г*и!

Кажи здравей на слуха,че страхлив си и ненормално ревнив си!

 

4.Какво общо има резила на Рена в брадъра с проектиите? Едва ли преди брадъра сте и били фенове, че да го изтъквате като основен проблем.

 

5.Рени не е злобяла срещу Емануела. Имаше ситуации, в които беше зад гърба и и такива , в които се отвращаваше и не е като да нямаше защо. Рени може да нарича бившия си боклук, но посланието и в текста не тласка към грях, похот, срам. Докато текста на Таралежа и Кажи здравей слагат кофти етикети н жанра, защото са топ хитове на топ певици. Ами Аматъорка и Нежен рекет???

Ти се прибирай по-късно сега,

мене ме чакай след тебе едва.

Лошо ти е? - Малко ти е!

Малко съм зла!

 

Ще съм таралежа в твоите гащи

хайде, оплачи се пак на вашите..

Като си ме взел си взел белята

Аз сега ще ти бягам!

 

Няма да забравя реакциите на потресените съквартиранти и срамът, който ме накара да изпитам Емица за това, че слушам попфолк. А по лошото е, че текста отговаря на манталитета на емица и мисленето и. тя е олицетворение на простотията, лекото и недостойно за една дама поведение и език...

 

6.Рени има за какво да е озлобена към Пайнер. Всичките имат, но малцина като Деса, Кама, Рена са взели мерки, което ги прави достойни, а не страхливки като Емануела, която и един сингъл не посмя да пусне в 2та периода, в които остана сама. Преди години се направи, че напуска Ара. Беше имтоп името тогава. Спряха и клиповете във Вбокс, отрязаха я от Пайнер, свърши турнето на Слави и като мръсно куче след 3 месеца пак си заработи с Ара, сякаш всичко казано е вятър... Втория път като напусна една година за самопродуциране говореше, а един снгъл не посмя да пусне. Рени е станала популярна с музиката си, а не с това, че била изоставена на олтара, с което проби Емица.

 

7. Песента на Преслава не само тук е дъно. Върви много дбре като гледания, но нека да видим топ коментарите:

 

Поп Фолкпреди 5 часа

Много ми е тъпо за Преси! Еми няма да лъжа, не не впечатли... Все едно слушам Яница през 2015! (харесвам Яница) Къде замина старата фурия от преди време? - 100 лайка

 

Димитър Бенчевпреди 5 часа

МЕГА ЗЛЕ - 75 лайка

 

Stamen Stamenovпреди 5 часа

Песента трябваше да се казва ,,Залязваща звезда'' :D - 72 лайка

Bojidar Stoikovпреди 5 часа

Голяма мъка ... Какво стана с Преслава.... какви са тези бози? И ако сте и истински фенове .... недейте я залъгва с подобни изказвания, че това е хит, мега хит и прочие ... тя затова и така се отпусна и няма хит от години насам ... - 54 лайка

 

tancheto azis_loverпреди 5 часа (редактиран)

Хм тази песен е добра,но отново доста комерсиална пак ще стане хит,защото сещаш ли се това е Преслава...тази мелодия до сега доста пъти сме я чували,но е доста по-добре от последната й песен и пак казвам МОЖЕШ ПОВЕЧЕ! ИСКАМЕ СТАРАТА ПРЕСЛАВА! Аз си чакам Галена и Деси това е! - 40 лайкс

 

Като коментари върви 50/50. Един хбав, един с храна... Тук дори малко и сипваме, защото сме свикнали на подобни песни и клипове.

 

8. Драмата за клиповете ида от това, че неколко месеца Преса дрънка, че иска да напави различни неща, феновете масово негодуват срещу евтините клипове, а когато изпаднеш в подобно положение, ако уважаваш себе си и публиката си ще се прежалиш за един добър клип годишно.

Наилоново море, анимирано небе и вдъхновение от Стара каравана... Само, че Галена и ДесиСлава рискуват много често здравето си, за да заснемат некви кадри. И те не обичат, но от уважение към имената си, не снимат в мазето на пайнер фейк клипчета

Рени - За Най-расивия боклук [ 24 ]

Преслава - Пада звезда [ 24 ]

Логично обяснение?

Преслава в дискографията си има много малко песни от типа на "Кажи,здравей" и "Аматьорка",където директно се обижда някой.Все пак е нужно разнообразие.Аз лично втората не я харесвам,но никъде не съм тръгнала да я сравнявам с песен като "В твоите очи" просто защото нямат допирни точки.Не смятам,че точно от "Кажи,здравей" се е почнала агресията в повечето песни през последните години при положение,че тя дори не е клипирана.Не съм била фенка на Рени,но от участието й в Брадъра си изградих много лошо мнение за нея,както и голяма маса от зрителите на предаването.Тя там си беше като фурнаджийска лопата,а излагацията с Нобеловата награда няма да я коментирам.Емануела също имаше доста гафове,но поне си отстояваше мнението до края и се държа достойно при анти-чалга атаките на "интелектуалците" към нея от самото начало,без дори да са я опознали.Факт е,че Таралежа е безумно глупава песен,но не е и единствената на Емануела-има си "Да си плащал" , има си уникалната "Нищо не знаеш","Попитай за мен".Защо не се коментираха тези песни?Най-лесно е да се плюе.При коментарите играят и пристрастия на разни агитки.Те и "Няма да ти пиша" черна я изкараха половината,а си беше един от хитовете на лятото , въпреки коментарите.Няма как една песен да се хареса на всички,но е наистина смешен този хейт към Преслава,която изкара съвсем прилична песен,на която заслужено ще се избухва по клубовете ,с тази на Рени,която дори няма и до там да стигне.Тази анкета с нищо няма да промени настоящото положение на Преслава или на Рени.Няма да промени и факта , че на Рени песента ще се забрави след месец и никой няма да си спомня за тази анкета.Аз не се сещам Преслава да е дрънкала някъде ,че иска да прави различни неща.Kико го беше споменал в интервюто за "Открит микрофон",че тя се е обърнала към тях с тази цел.Какво е вдъхновението от "Стара каравана",че аз такова не виждам?Всеки сам си решава какви клипове ще снима и дали му харесва ,или не.И на мен не ми харесва тази черта в Преслава,но я приемам и не споря с всеки казал нещо против нея по това отношение.Като не ви харесва не я слушайте и готово.Ще си спестим излишни нерви и разправии :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени.

Най-малкото се е постарала 200 пъти повече от Пресла, която е чакала на готово всичко. За това и крайният резултат е толкова отчайващ.

Участвала е в създаването на музиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Участвала е в създаването на музиката.

Слушайки В 5 ми звънни и Наркотик...

 

 

Само като се сетя,че и тя в първите 2 албума ни предлагаше нейната музика. Помним ли Нямам право. изтече и за една вечер се превърна в мегахит...

 

Горчиви спомени, Заклевам те, Безразлича, Не и утре, Дума за вярност, Другата жена... Какъв маниер на пеене имаше. Баладите как ги изпяваше... Помня, че е иало моменти до 2005, в които съ си мислел, че дори вокално е много по добра от Деса... Дано някой ден се върне към този тип пеене и музика....

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все гледате да принизите Преслава. Големи бунтове, голямо чудо. Много ясно, че нейната песен е по-добра.

Да не говорим, че клипа е по-добър от "Moro mou", а там пак го изкарахте световно ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хем искате Рени да е актуална и да си върне позициите, хем да пее стойностни песни, балади и т.н.

Няма как да стане и явно го е осъзнала перфектно. Това се слуша днес, такава е публиката, принуждаваш се и продължаваш напред само и само да се завърти колелото.

Иначе тя и преди си имаше чекии в първите 2-3 албума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако това и донесе участия защо да не пусне следваща песен балада? Имаш ли хитче, хората дават шанс и на следващото ново. Нямаш ли хит обаче и най хубавата балада да имаш нема да ти се получи...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудех се защо песента на Рени ми звучи позната, докато не видях, че Пашев я е продуцирал... обаче по-ме кефи на Преслава. Клипът и песента са по-модерни, докато Рени е заложила на това, което се слушаше преди 3-4 години :1eye:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В този форум обаче ме кефи как всеки от нас си вижда и чува квото иска... :D

За мен песента на Прес напомня 2011 стила

А на Рени е по схемата на Пашев от Една жена , на Цветина, на Кама. тоест година и половина макс. На кое отпреди 4 год ти прилича, че ми стана интересно

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, хора, вие добре ли сте?! Кой ще покани Рени в студентски град?! Никой не се сеща за нея, тук-там някоя от двете й песни хитове от времето, и туй то. Камо ли пък някой да я покани да си пее актуалното творчество. Преслава може да е долна наркоманка, мързелана, да пее на плейбек, но вълнува хората, полудяват. Така е и с дъртата, опърпана, скръндзава Кама, която може да е на 40 и, но вълнува хората и ти е кеф дори да й гледаш само краката. Кама е всяка седмица в студентски и ги побърква... Рени няма как да го види това никога повече. Не знам дали са наборки с Рени, но последната изглежда трагикомично в тези "секси пайетеночорапогащнически рокли", с които Ивана се гиздеше по турнетата преди петнайсет години.

 

Рени е бита карта, и каквото и да направи, нито ще си увеличи фенската маса (ако има такава изобщо), нито ще види участие, нито ще види признание от страна на публиката. Нещо като Петя Буеклиева във фолк вариант - неадекватност до безобразие и орезиляване във всеки възможен формат.

 

Та конкретно, ако трябва да сравним двата проекта, разбира се, че на Преслава е по-добрият. Някак си й отива да голи бедра на сала, за разлика от тумбестата Ренка. А и това фъфлене мен винаги ме е дразнило. Чувалите са ебати арт ефекта в целия проект на Преса :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, хора, вие добре ли сте?! Кой ще покани Рени в студентски град?! Никой не се сеща за нея, тук-там някоя от двете й песни хитове от времето, и туй то. Камо ли пък някой да я покани да си пее актуалното творчество. Преслава може да е долна наркоманка, мързелана, да пее на плейбек, но вълнува хората, полудяват. Така е и с дъртата, опърпана, скръндзава Кама, която може да е на 40 и, но вълнува хората и ти е кеф дори да й гледаш само краката. Кама е всяка седмица в студентски и ги побърква... Рени няма как да го види това никога повече. Не знам дали са наборки с Рени, но последната изглежда трагикомично в тези "секси пайетеночорапогащнически рокли", с които Ивана се гиздеше по турнетата преди петнайсет години.

 

Рени е бита карта, и каквото и да направи, нито ще си увеличи фенската маса (ако има такава изобщо), нито ще види участие, нито ще види признание от страна на публиката. Нещо като Петя Буеклиева във фолк вариант - неадекватност до безобразие и орезиляване във всеки възможен формат.

 

Та конкретно, ако трябва да сравним двата проекта, разбира се, че на Преслава е по-добрият. Някак си й отива да голи бедра на сала, за разлика от тумбестата Ренка. А и това фъфлене мен винаги ме е дразнило. Чувалите са ебати арт ефекта в целия проект на Преса :D

Ти добре ли си днес. Какви участия, какъв студентски град. Две песни сравняваме, а не актуалността на двете.

Абе в студентски правят вървежни ретро партита. Защда не се урежда с по едно-две на месец. Рени има богат репертоарне само с нейни песни. Не вярвам да занимава на участия хората с непопулярни песни от последния албум, вместо да изпее малко сръбско, вариететно...

 

Рени 3 концерта зад гърба си в НДК има, а Преса и Камс нито един. Рени сама си отгледа децата. Нека ако не като певица се държим по уважително за това, че е самотна МАЙКА и се борбена жена :}

 

 

Много ви манипулират брадърите. Що ги гледате толова години като не може да хванете тънките моменти на сценаристите. Изгавриха се с рени, защото няма компания, която да се грижи за интереса и , докато беще вътре. Деса или Пресаимаха железни договори и ао те се бяха изцепили,щяха да го изрежат. Но по лесно е да се възползват от една жена, която преминава през много трудни моменти, но се бори

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти добре ли си днес. Какви участия, какъв студентски град. Две песни сравняваме, а не актуалността на двете.

Абе в студентски правят вървежни ретро партита. Защда не се урежда с по едно-две на месец. Рени има богат репертоарне само с нейни песни. Не вярвам да занимава на участия хората с непопулярни песни от последния албум, вместо да изпее малко сръбско, вариететно...

 

Рени 3 концерта зад гърба си в НДК има, а Преса и Камс нито един. Рени сама си отгледа децата. Нека ако не като певица се държим по уважително за това, че е самотна МАЙКА и се борбена жена :}

Много ви манипулират брадърите. Що ги гледате толова години като не може да хванете тънките моменти на сценаристите. Изгавриха се с рени, защото няма компания, която да се грижи за интереса и , докато беще вътре. Деса или Пресаимаха железни договори и ао те се бяха изцепили,щяха да го изрежат. Но по лесно е да се възползват от една жена, която преминава през много трудни моменти, но се бори

 

Секси, споменавам студентски град, защото вие оправдавате професионалните й неволи, че искала да си върне позициите, да имала участия, да бъдела актуална. И аз ви казвам категорично, че това няма да стане. Десислава също може да е всякаква, ама се опитва и успява доста по-успешно. При Ренка просто няма шанс. Не смятам, че на Десислава, Камелия и останалите парантии животът им е бил песен, за да се смилим над жалките опити на Рени да бъде топ звезда. Няма шанс. Добре, че брадърите ме манипулират мене... :D

Извинявай, ама... в края на клипа направо го избиват на софт порно - как тя си нагъва списанието нагоре-надолу, а той си играе с цветето във вазата, между краката му. Супер грозно е.

Аз на нейно място не бих разчитал на приятелството на Есил, тая ако й беше дружка нямаше да продължава да я облича толкова трагикомично, а уж Есил има стил, класа, а-у.

 

Рени е неадекватна, няма как да се бори с актуалните на деня, без значение от социалното й положение. Нима, ако твоята майка те е изгледала самичка, шефа й увеличил заплатата или кмета й подарил апартамент?! Стига вече! Всеки да се оправя кой как може.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Секси, споменавам студентски град, защото вие оправдавате професионалните й неволи, че искала да си върне позициите, да имала участия, да бъдела актуална. И аз ви казвам категорично, че това няма да стане. Десислава също може да е всякаква, ама се опитва и успява доста по-успешно. При Ренка просто няма шанс. Не смятам, че на Десислава, Камелия и останалите парантии животът им е бил песен, за да се смилим над жалките опити на Рени да бъде топ звезда. Няма шанс. Добре, че брадърите ме манипулират мене... :D

Извинявай, ама... в края на клипа направо го избиват на софт порно - как тя си нагъва списанието нагоре-надолу, а той си играе с цветето във вазата, между краката му. Супер грозно е.

Аз на нейно място не бих разчитал на приятелството на Есил, тая ако й беше дружка нямаше да продължава да я облича толкова трагикомично, а уж Есил има стил, класа, а-у.

 

Рени е неадекватна, няма как да се бори с актуалните на деня, без значение от социалното й положение. Нима, ако твоята майка те е изгледала самичка, шефа й увеличил заплатата или кмета й подарил апартамент?! Стига вече! Всеки да се оправя кой как може.

Ние не сме тръгнали да и спасяваме кариерата или децата.

Аз не мисля, че можем да говорим за връщане на позиции. Не и без фирма, която да се грижи за интересите и , но все пак да прави по3-4 участия месечно, за да си гледа дечицата и да пуска по 2 проекта годишно. Знам, че без Пайнер или Фен като ПОДКРЕПА дори обичан изпълнител като Деса изчезва от картата. за 12 год съм видял , че не става само с хубав проект. Дори и да влезе в дискотеките, пак те гледат като забравено лице... По трудно стига до хората... рени требваше да го качи в канала на Фен.

С актулните на деня не, но с Глория, Нелина, Райна, Тоти.

 

Според мен е хубаво певиците над 40 да имат некв заетост и по 2 проекта годишно. Не ми харесва, че попфолка е толкова консуматорска музика и ако одъртее или надебелее, веднага заповат едни обиди, подигравки. Не е хуманно. Бизнеса вече е много различен, но акоси изиграеш правилно картите пак си в играта. Няма нужда да напомням,че бяхте скептично настроени и за Деса. Кой я виждал неадекватна, кой неконкурентноспособна, кой дебела...

 

Между другото, да майка ни е отгледала 2ма братя сама и сиг заради тва имам спец отношение. Шефа не и увеличи заплатата. направо се ожениха :lol:

 

 

Преди 2 год офиса ни бе на раковска до бутика и. така и не видях за 2 год некой да и купи шарениите. Набутва ги на Рени, но предполагам не и взима суми. Рени вече е зряла жена. Требва да се носи в по неутрални цветове и по стилно... Писна ми кича да бъде синоним на чалга

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени я канят в Студентски град и то редовно, най-малко веднъж на 2 месеца по ретро партита. Като за нея е добре.

 

Българинът много държи да пенсионира някой възможно най-бързо. Що се чекнела, що се пипала, ами не може ли? Само Яница и Емануела да се барат? :mf_surrender:

Абсолютно двойни стандарти. Дебела е, ама на дебелите хора не им е забранено да ходят полуголи! Нещо не ви кефи, че изпя и тя от вървежните песни в момента, сакън да не прокопса малко. Две деца храни! Да легне да мре ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко, че не е на живо. Иначе това е хит, как хората веднага затанцуваха от първите акорди. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...