Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Относно Райна... По-добре откровена справедливост дори с цената на вулгарност, отколкото прикрита куртоазия. Не съм съгласен, че е лабилна и лоша. Лабилни са там тия с коката, изтрезвителните, побоищата, храчките и стаичките в Плаза. Райна е сто пъти по-стойностен човек. Виждал съм я как се държи с феновете си, супер мила е. Просто е македонски инат и евала, че си търси правата, макар че пак казвам, никой не е преборил жълтата преса. Глория не е псувала, btw.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Питай Райнето какво е имала впредвид. Тя го подхвърли по зайка и други нейни големи фенове,защото я били критикували за един проект, а дори и банове раздаваше онази вечер.

Държанието на Райна в този в този и в много други случаи е много ниско ниво, непрофесионално и злобно. Само за Райна сякаш пишат. .. Ако всяка започне да се саморазправа като дърта циганка кога ще му излезе края. Може да си откровен, но все пак тактичен, Ще реве, че я наричат :), а използва същата дума срещу медията...

 

Много незряла и сеирджийска постъпка. Плашещо е,че някои не виждат проблема в отношението и, което говори, че се държат вкъщи така като нея...

 

Верно требва да и забранят да говори и ПР да го прави вместо нея, а не фенчетата - админчета...

Вулгарните изцепки на Емилия и Глория са единици като бройка и са импулсивно изръсени. А постовете на Райна са добре премислени и преднамерени

 

Няма какво да добавя :)

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Устата feat. Преслава,Анелия и Деси Слава - Leila pala tute ... coming soon! Какво е това някой има ли на представа?

Което значи "Вземи си я за тебе",ако въобще съществува такъв проект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да вярваме ли,да не вярваме ли ... :mf_surrender:

 

Деси Слава - Бремена,щастлива и хитова.

 

Деси не отрече да е бременна, а отрече да е давала интервю по темата за Уикенд. Може би я е страх от лоши очи на злобни българи.

Дано да е бременна и да се роди здраво момиченце, за каквото мечтае Деситу :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Юни месец почти е на финала си, доста от големите си пуснаха летните предложения, а най-големият летен хит продължава да бъде при отписваната от всички Джена. :) Да видим Галена и Азис какво ще изкарат. Очаквам бързо нови песни и от Галин и Фики след последните провали. Други песни до края на юли не знам очакват ли се от някой от по-сериозните претенденти за летен хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Което значи "Вземи си я за тебе",ако въобще съществува такъв проект.

Пак ли на цигански? Е, после ми кажете, че това не е циганска музика, а певиците не са циганки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Юни месец почти е на финала си, доста от големите си пуснаха летните предложения, а най-големият летен хит продължава да бъде при отписваната от всички Джена. :) Да видим Галена и Азис какво ще изкарат. Очаквам бързо нови песни и от Галин и Фики след последните провали. Други песни до края на юли не знам очакват ли се от някой от по-сериозните претенденти за летен хит.

Кой би предположил наистина, че Джена ще е лидера на лято 2017. И то с хит, който колкото и е голям, не се доближава до номер 1 хитовете на предишните лета. Чалгата наистина залязва...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой би предположил наистина, че Джена ще е лидера на лято 2017. И то с хит, който колкото и е голям, не се доближава до номер 1 хитовете на предишните лета. Чалгата наистина залязва...

 

Чак пък да не се доближава. Масово се знае "Коя" и от неактивно слушащи чалга и звучи отвсякъде. Другите не избухнаха с толкова запеваема и хитово звучаща песен, което в никакъв случай не ги прави слаби. Особено Анелия не я спирам аз. Азис и Галена очаквам да избухнат мощно. Галин вероятно също е оставил някаква черешка за пика на лятото. След онова нещо за баловете ще си вземе поука, защото той е от изпълнителите, които след 2-3 неуспешни проекта просто загиват.

Не мисля, че чалгата залязва, напоследък се връща разнообразието, което е най-голямата й сила. Във Варна в най-вървежната уж нечалга дискотека пуснаха още един чалга ден. Миналата година беше само вторник, сега и в петък има изпълнител. Концертът и той си мисля, че ще е успешен. В другата част на Черноморието чалгата си е на обичайното високо ниво също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е само Джена с най-големият хит в до момента за лятото. ;)

 

Сигурно ви стана досадно все да я пускам, но докато не забележете, че прави по 65 000+- дневно, няма да спра. :*

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е само Джена с най-големият хит в до момента за лятото. ;)

 

Сигурно ви стана досадно все да я пускам, но докато не забележете, че прави по 65 000+- дневно, няма да спра. :*

 

Честно казано са ми малко съмнителни нейните гледания. Като лайкове е малко над Джена, а има с близо 2 млн. гледания повече. А и като че ли не гръмна хич в началото и по дискотеките не се избухва така мощно на нея. Не знам, може и да бъркам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак пък да не се доближава. Масово се знае "Коя" и от неактивно слушащи чалга и звучи отвсякъде. Другите не избухнаха с толкова запеваема и хитово звучаща песен, което в никакъв случай не ги прави слаби. Особено Анелия не я спирам аз. Азис и Галена очаквам да избухнат мощно. Галин вероятно също е оставил някаква черешка за пика на лятото. След онова нещо за баловете ще си вземе поука, защото той е от изпълнителите, които след 2-3 неуспешни проекта просто загиват.

Не мисля, че чалгата залязва, напоследък се връща разнообразието, което е най-голямата й сила. Във Варна в най-вървежната уж нечалга дискотека пуснаха още един чалга ден. Миналата година беше само вторник, сега и в петък има изпълнител. Концертът и той си мисля, че ще е успешен. В другата част на Черноморието чалгата си е на обичайното високо ниво също.

Голям хит си е песента на Джена, но нямам наблюдения да е масова като едни "Пей сърце", "В твоите очи", "Стара каравана" и т.н. Просто самата чалга вече започна да влиза в някакви граници, а това са границите на дискотеките. Там е основния таргет слушатели, а аудиторията извън тях е най-много на 10-20% запозната с актуалните чалга хитове.

Не знам, надявам се нещата да се променят и да се върне не само предишното качество на продукцията, а и предишната популярност...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче гледанията на Джена не са много - само 3,7 млн. за месец. Големи хитове обикновено правят 5-6 милиона първия месец. Песента на Емануела ми е непонятно откъде има толкова, след като със сигурност е по-неизвестна от Туроваве.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче гледанията на Джена не са много - само 3,7 млн. за месец. Големи хитове обикновено правят 5-6 милиона първия месец. Песента на Емануела ми е непонятно откъде има толкова, след като със сигурност е по-неизвестна от Туроваве.

На Емануела звучи отвсякъде. За мен е непонятно това, че тази песен се харесва. Толкова ми е мудна на мен. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче гледанията на Джена не са много - само 3,7 млн. за месец. Големи хитове обикновено правят 5-6 милиона първия месец. Песента на Емануела ми е непонятно откъде има толкова, след като със сигурност е по-неизвестна от Туроваве.

 

Коя песен е правила 6 млн. гледания за месец? Това означава всеки ден средно по 200к. Не мисля, че е имало такава песен. Може би "Хабиби" само, но не съм сигурен и за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя песен е правила 6 млн. гледания за месец? Това означава всеки ден средно по 200к. Не мисля, че е имало такава песен. Може би "Хабиби" само, но не съм сигурен и за нея.

 

И "Пей, сърце" мисля.

________

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...