Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Нормално да и въртят слабото място за изминалите 4-5 години само тя и На тебе не отказвам и станаха мегахитове,докато Галена си вади хит след хит!

Хит след хит,които се въртят 5-6 месеца максимум след излизането им.Къде е "Хаваната","Пантера","Боже,прости" в днешен план след като ги гласяхте за мегахитове?Точно това ви е проблема на вас.Всяка новя песен на Галена я изкарвате мегахита ня века или както беше с последната - "Хабиби 2",но виждаме как интересът към нея рязко спада 3 месеца след излизането й.И това е смешно в очите на другите(изкарвайки всички песни едва ли не хитовете на годината).А една Анелия разби всички представи и класации с "Дай ми още" без да бъде натрапвапа от феновете на Анелия както вие натрапвате Галена.Една песен или е голям хит или не е.Същата е ситуацията с "Дай ми още".Анелия пусна 2 колаборации след нея,които що годе станаха хитове,но не е губила позиции от тях."МСМ" си е абсолютен уникат в поп фолка-до ден днешен да се слуша песен на вече почти 3 години и то без клип си е пълното доказателство,че песента хубава ли е може да се оцени и без любимите ви "скъпи" клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към днешна дата нито "Хаваната",нито "Моли се да не почна",нито "Най-добрата"(за мое съжаление,много ми е любима)се въртят по клубовете за разлика от "Моето слабо място" и чат-пат на Галин и Фики,които пък от своя страна бяха предизвикали огромен интерес.Сравнението с Преслава и Юнона няма да го коментирам-абсурдно и смешно е.Колко топ певици се опитаха да направят парчета с хаус звучене и на колко от тях им се получи?Анелия-Аз и ти-флоп,Деси Слава-Не го прави-флоп(уникална песен,друга моя много любима),Галена-Да ти олекне-флоп.Коя друга има 10 милиона на песен без клип?Хайде моля ви се,Преслава каква ли не я изкарахте в този форум и то все едни и същи хора. :gun_bandana:

Коя от изброените хаус песни има толкова леснозапеваем текст като Слабото място?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствено и само в Раманиа "Моро му" е забравена песен! :1000 (10):

Popnable да не би да са определя от раманиа... Да изпаднеш над 40то място за 2-3 месеца. На мегахитовете не се случват такива неща. Ще имате претенция пак . че било найголемия хит... Всяка год в рама хита на год бил запазен за Галена

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хит след хит,които се въртят 5-6 месеца максимум след излизането им.Къде е "Хаваната","Пантера","Боже,прости" в днешен план след като ги гласяхте за мегахитове?Точно това ви е проблема на вас.Всяка новя песен на Галена я изкарвате мегахита ня века или както беше с последната - "Хабиби 2",но виждаме как интересът към нея рязко спада 3 месеца след излизането й.И това е смешно в очите на другите(изкарвайки всички песни едва ли не хитовете на годината).А една Анелия разби всички представи и класации с "Дай ми още" без да бъде натрапвапа от феновете на Анелия както вие натрапвате Галена.Една песен или е голям хит или не е.Същата е ситуацията с "Дай ми още".Анелия пусна 2 колаборации след нея,които що годе станаха хитове,но не е губила позиции от тях."МСМ" си е абсолютен уникат в поп фолка-до ден днешен да се слуша песен на вече почти 3 години и то без клип си е пълното доказателство,че песента хубава ли е може да се оцени и без любимите ви "скъпи" клипове.

И трите песни продължават да се слушат и към днешна дата. Смешно е да отричате това! Не само в клубовете се пускат още, а и като гледания вървят добре и към днешна дата. Така, както ти е смешно да се "натрапва" всяка песен на Галена, същото и като се отричат успеха на тези песни. Никой не спори,че например Да ти олекне, Не ставам втора, Криво ще ми е, Завиждайте, Много ми отиваш и др. са мегахитове, а само за песни, които са се доказали като такива!

Класации отричате, гледания отричате, клубове отричате... когато ви изнася. Еми няма как да се спори с едни голи твърдения на база лично мнение на някой си!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хит след хит,които се въртят 5-6 месеца максимум след излизането им.Къде е "Хаваната","Пантера","Боже,прости" в днешен план след като ги гласяхте за мегахитове?Точно това ви е проблема на вас.Всяка новя песен на Галена я изкарвате мегахита ня века или както беше с последната - "Хабиби 2",но виждаме как интересът към нея рязко спада 3 месеца след излизането й.И това е смешно в очите на другите(изкарвайки всички песни едва ли не хитовете на годината).А една Анелия разби всички представи и класации с "Дай ми още" без да бъде натрапвапа от феновете на Анелия както вие натрапвате Галена.Една песен или е голям хит или не е.Същата е ситуацията с "Дай ми още".Анелия пусна 2 колаборации след нея,които що годе станаха хитове,но не е губила позиции от тях."МСМ" си е абсолютен уникат в поп фолка-до ден днешен да се слуша песен на вече почти 3 години и то без клип си е пълното доказателство,че песента хубава ли е може да се оцени и без любимите ви "скъпи" клипове.

И трите песни продължават да се слушат и към днешна дата. Смешно е да отричате това! Не само в клубовете се пускат още, а и като гледания вървят добре и към днешна дата. Така, както ти е смешно да се "натрапва" всяка песен на Галена, същото и като се отричат успеха на тези песни. Никой не спори,че например Да ти олекне, Не ставам втора, Криво ще ми е, Завиждайте, Много ми отиваш и др. са мегахитове, а само за песни, които са се доказали като такива!

Класации отричате, гледания отричате, клубове отричате... когато ви изнася. Еми няма как да се спори с едни голи твърдения на база лично мнение на някой си!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Popnable да не би да са определя от раманиа... Да изпаднеш над 40то място за 2-3 месеца. На мегахитовете не се случват такива неща. Ще имате претенция пак . че било найголемия хит... Всяка год в рама хита на год бил запазен за Галена

 

Като хората я знаят и слушат още, кво ти пука за popnable :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами кво да ви кажа - Деси Слава официално е по-силно име от Преслава към днешна дата:

 

"Пада звезда" първи ден: 232К

 

"Гледай да не бъркаш" първи ден: 243К

 

И това - 20 години след дебюта си. Еваларка!

Преслава все още не си е пуснала летния проект. Не прибързвай с изводите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствено и само в Раманиа "Моро му" е забравена песен! :1000 (10):

Съжалявам Галенови, но фактите са си факти. Към днешна дата "Moro mou" прави по малко гледания от песни насочени към ромската аудитория - "Хиляда пъти", "Панда", такива от края на 2016 като "Почти перфектен" и "И на всички като тебе" и скучни балади като "Не лъжи жена". Между другото изглежда че "Гот ми е" е истинският хит на 2016.

 

5xZoQkY.png

 

NlUqsWb.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава все още не си е пуснала летния проект. Не прибързвай с изводите.

 

Да бе да, не била пуснала. А това нищо с бялата рокличка на сала, пуснато точно за баловете, на което даже и името не знам какво е? :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам Галенови, но фактите са си факти. Към днешна дата "Moro mou" прави по малко гледания от песни насочени към ромската аудитория - "Хиляда пъти", "Панда", такива от края на 2016 като "Почти перфектен" и "И на всички като тебе" и скучни балади като "Не лъжи жена". Между другото изглежда че "Гот ми е" е истинският хит на 2016.

 

Дай ми още е хитът на 2016 и 2017! Анелия на 3 морета! :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам Галенови, но фактите са си факти. Към днешна дата "Moro mou" прави по малко гледания от песни насочени към ромската аудитория - "Хиляда пъти", "Панда", такива от края на 2016 като "Почти перфектен" и "И на всички като тебе" и скучни балади като "Не лъжи жена". Между другото изглежда че "Гот ми е" е истинският хит на 2016.

 

5xZoQkY.png

 

NlUqsWb.png

По-скоро "Дай ми още" е с потенциала да се окаже по-голям хит. И аз първоначално си мислех, че "Гот ми е" е по-голяма от "Дай ми още", но с времето се убедих, че втората е много по-масова. Та тя все още е на 18 място по гледаемост и в ТОП 5 на Сигнал, и тепърва е по върха на класации в Турция. Браво на Анелия, това може би е златният й хит от 2016.

 

Аз отдавна не бях отварял попнейбъла и останах приятно изненадан да видя, че "В друг живот" още е в ТОП 100, година и нещо след излизането си, след десетки и дори стотици песни, появили се след нея. Все още прави по 75 хиляди на седмица, което е забележително за не толкова нова балада. Постепенно оставаме във времето, струва ми се...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз възприемам "Дай ми още" като песен от 2017, защото излезе чак през декември.

Действително, парчето си се развива главно през 2017, подобно на Хабиби през 2016. Но си се води песен на предишната година.

 

Кефя се, че и Кали направи хит на нивото на актуалните изпълнители. Те с Деска винаги са били сред имената, които имат усет за кариерите си и знаят как да се приспособяват към новото. Очаквам и от Камелия да направи нещо такова в близкото бъдеще, защото и тя винаги е била такъв артист.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Действително, парчето си се развива главно през 2017, подобно на Хабиби през 2016. Но си се води песен на предишната година.

 

Кефя се, че и Кали направи хит на нивото на актуалните изпълнители. Те с Деска винаги са били сред имената, които имат усет за кариерите си и знаят как да се приспособяват към новото. Очаквам и от Камелия да направи нещо такова в близкото бъдеще, защото и тя винаги е била такъв артист.

Защо във всеки пост е нужно да ни натрапвате Деска? Преди я харесвах поне малко, но от както съм в този форум не спирате да я величаете все едно е Бионсе и честно това ме дразни адски много и вече подминавам всичко що е нейно. До такава степен ми писна да чета колко велика певица била и какво направила , че дори не и давам шанс на новите песни поне да ги чуя как звучат. Особено онзи клоун Слави не го понасям с неговите писания видиш ли ДС била най голямата в Бг. Ами не е така !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо във всеки пост е нужно да ни натрапвате Деска? Преди я харесвах поне малко, но от както съм в този форум не спирате да я величаете все едно е Бионсе и честно това ме дразни адски много и вече подминавам всичко що е нейно. До такава степен ми писна да чета колко велика певица била и какво направила , че дори не и давам шанс на новите песни поне да ги чуя как звучат. Особено онзи клоун Слави не го понасям с неговите писания видиш ли ДС била най голямата в Бг. Ами не е така !

Не правим нищо по-различно от феновете на другите. А конкретно Слави дори се старае да пише дълги и изчерпателни постове, в по-голямата част от които има доста логика, но някой трябва да се замисли над нея. И аз се опитвах да пиша такива преди, но се отказах след като получих не една забележка и видях, че няма голям смисъл да се мъча. Но като погледнем реално на нещата, човек, който се опитва да анализира по-дълбоко нещата трябва да бъде по-оценен от човек, който просто е възприел даден възглед и си го налага с по 1-2 изречения. А и ако четете постовете на Слави ще знаете, че той доста често критикува и Десислава.

А и Десислава е единствената изпълнителка, която след над 20 години на сцена има комбинация от разнообразни хитове, много участия и стабилна фенска маса, а и цялостно одобрение от българите. Какъв е проблемът да я водим най-голямата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато прослушваш чалга, бърках Бони и Кали, много са ми прости и двете. Бони дори е малко по-добре.

Кали е неспасяемо тъпа ако ще още 3 дипломи да вземе. То просто като човек и начин на мислене е адски недостойно и простовато същество. А циганката я бие с махлена хитрост

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като хората я знаят и слушат още, кво ти пука за popnable :3fdb8960598fa63e:

Никой не е интересува какво слушате гнидите на рамания. Слушате квото ви подхвърлят... 20 човека пролет не правите...

 

 

Моро му ако се слушаше в цяла бг все още, щеше да е 20ката на попнейбъл. почти никой вече не тегли музика. Щом там е изпаднла, значи не се слуша. Точка

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...