Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Тя и Десислава като беше с хубаво тяло не спираше с голотиите, ама сега се покрила, показва само баджаци. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая ок ли е? Уж спирала с дуетите, колаборациите и пак такава ще пуска

Каза, че след този дует с гръка спирала.

Дано го пуснат в понеделник. :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

1500 души,снощи на участие на Галена в Русе!

Богиня! :Vishenka_05:

Че това си е като публиката на концерт в по-малка зала. Евала на Галка!

 

Андреа защо има толкова малко участия? :helpsmilie:

Тя нещо взе да се отказва от кариерата си след Пайнер, а очаквах да е обратното. Не знам дали липсата на участия е заради липсата на интерес или защото тя самата ги отказва, но положението при нея не е никак цветно. Да се връща вече в компанията и да започва начисто, според мен все още има място за нея сред ТОП имената, доколкото може да се каже, че към днешна дата чалгата е ТОП...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че това си е като публиката на концерт в по-малка зала. Евала на Галка!

Тя нещо взе да се отказва от кариерата си след Пайнер, а очаквах да е обратното. Не знам дали липсата на участия е заради липсата на интерес или защото тя самата ги отказва, но положението при нея не е никак цветно. Да се връща вече в компанията и да започва начисто, според мен все още има място за нея сред ТОП имената, доколкото може да се каже, че към днешна дата чалгата е ТОП...

Много е жалко,че няма почти никакви участия и нови песни..От последните години "Най-добрата" и "Секс за ден" станаха големи хитове и са ми много любими.Тя с нещо друго занимава ли се освен с музика?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е жалко,че няма почти никакви участия и нови песни..От последните години "Най-добрата" и "Секс за ден" станаха големи хитове и са ми много любими.Тя с нещо друго занимава ли се освен с музика?

Да, с графичен дизайн. Страхотна е на Photoshop-а!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Като сме ги заброили ... още един милион направила и то на супер песен.

 

 

Съвсем скоро и тук ...

 

 

.. и тук

 

 

тук пък 2

 

 

"Не лъжи на колене" сумарно има доста гледания, почти 1 млн, колкото и да казвате, че не се е откроила като балада, а ако беше правила платена ротация и реклама на песента, щеше сигурно 2 - 3 млн да гони :)

 

Редактирано от gotiniq
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава отново стъпи на върха

 

Преслава е победител в актуалното издание на "50-те Най...". Новият хит на певицата - "Пада звезда", си върна призовата позиция след като читателите на Signal.bg дадоха своята най-силна подкрепа за него. На второ място се нарежда Джена със сингъла "Коя", който се изкачва с една позиция.

 

Лидерът от предишното издание на чарта - Емануела с песента "Виновна", остава в челната тройка.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава отново стъпи на върха

 

Преслава е победител в актуалното издание на "50-те Най...". Новият хит на певицата - "Пада звезда", си върна призовата позиция след като читателите на Signal.bg дадоха своята най-силна подкрепа за него. На второ място се нарежда Джена със сингъла "Коя", който се изкачва с една позиция.

 

Лидерът от предишното издание на чарта - Емануела с песента "Виновна", остава в челната тройка.

Мачкай,Преси! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

1500 в Русе, 2000 в Мегами... ?!!! :1000 (10): Абе вие наистина ли изтрещехте? Къде има дискотека над 600-700 души в тая държава и защо изкуствено раздувате Галена като добричко-преслин балон? Айде така по-кротко, по-обрано, че да хващат дикиш изхвърлянията. Те 30 певачки не могат 2000 души да съберат в "Армеец арена", а вие за една, при това доста преекспонирана ще и го пишете актив. 2000 души имаше снощи в летния театър в Сандански, не бъркайте нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1500 в Русе, 2000 в Мегами... ?!!! :1000 (10): Абе вие наистина ли изтрещехте? Къде има дискотека над 600-700 души в тая държава и защо изкуствено раздувате Галена като добричко-преслин балон? Айде така по-кротко, по-обрано, че да хващат дикиш изхвърлянията. Те 30 певачки не могат 2000 души да съберат в "Армеец арена", а вие за една, при това доста преекспонирана ще и го пишете актив. 2000 души имаше снощи в летния театър в Сандански, не бъркайте нещата.

 

Сигурно са искали да кажат 150. :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно са искали да кажат 150. :whistling:

 

Напротив, точно 1500 и 2000 и резервация с бутилка за 500 кинта си мислят. Нито те са се объркали, нито аз съм разбрал грешно. Значи, за мен най-голямата дискотека е "Галакси" в Пловдив, защото е в бивше кино, което е същият модел, като нашето на площада във Видин. А тук преди 16-17 години наистина се събираха по 2000 души, но пожарната задължи собствениците да намалят капацитета, защото няма достатъчно пожарни изхода. В момента е 400-450 души и за повече не дават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм убеден, че Екстра и Час пик летните във Варна събират повече от 1000 човека. Огромни дискотеки (бяха) и двете. Някой друг, който е бил, да потвърди или отрече, но особено ЧП при участие преспокойно би събрал 1000.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...