Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Zasto otkradna NAGRADATA NA GALENA??

 

Хаха блокира ме

 

 

А, се прави, че бързо и минават и не успява да ги прочете. Да не говорим, че ако я питаш, тя не знае как се блокира. Голяма е циркаджийка в отношенията с феновете си. Ако за толкова години, не си се научил как да посрещаш и не до толкова милите и "мазнещи" мнения, то за какво израстване говорим? Да не говорим, че ласкателства от сорта на ""Пада звезда" е брутална, хит, пръска ..." не са обективни и само я заблуждават и няма реална преценка за проектите си. Трябва да имаш доблест да пуснеш и оставиш и коментари, който не ти свалят звезди и ти казват мнение за нещо което си предложил на аудиторията. В повечето случай именно "не феновете" са най - обективни и градивни в критиката си. / В повечето случай, с малко изключения, разбира се. / Ако един фен няма правото да сподели истинското си мнение и оценка, с риска да бъде блокиран, то за какво говорим? Пълна пародия и избиване на комплекси за величие. И това не само при Преслава, а при повечето, за съжаление.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каза ли нещо интересно?

 

BTW:

 

qRC0IUj.jpg

 

 

Нищо, едни и същи заучени неща си знае. Поне този път нямаше: " Толкова рано не мога да пея" и изпя един, два рефрена от звездата. :D Може би е интересно, че може би, без да обещава, ще пусне live във Facebook от Приморско довечера или от Слънчака.

 

PS: Джена, не можеше ли да се постарае поне за "завръщането си" да изглежда прилично?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Галена е споделила постера за концерта в Шумен и е тагнала Преслава ... много ще ми е странно да са заедно на една сцена и да пеят "Живей" след всичкия цирк в последната година :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Галена е споделила постера за концерта в Шумен и е тагнала Преслава ... много ще ми е странно да са заедно на една сцена и да пеят "Живей" след всичкия цирк в последната година :mf_surrender:

 

И двете са прости скумрии.. обаче по прости са тея дето им се вържат.

 

Тея двете за награди и пари са готови на всичко и са го доказали... едната тръгна от ваната, другата мина през кревата на ПЕтко, Коко Динев и да не изброяваме. Уж и двете не са за наградите, а 5 години си менкаха железата... бяха Путин-Медведев... и се правиха на големи приятелки.

 

Харесва ми, че поне Галин-Фики не се правят на дружки... те поне винаги са демонстрирали дистанция помежду си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Галена е споделила постера за концерта в Шумен и е тагнала Преслава ... много ще ми е странно да са заедно на една сцена и да пеят "Живей" след всичкия цирк в последната година :mf_surrender:

 

Галошка де, що прави,струва,

накрая Пресиното дупе все целува.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Егати пропагандата. Да мъчат жената на смъртния й одар...Нещастни телевизионери. :mf_surrender:

Да не говорим, че Свинята така и не отдели няколко минути да посети учителката си преди да почине. :gun_bandana:

 

Иначе наистина Десислава пееШЕ народно страшно. Вече просто няма глас. Тя и затова хитро хитро си избра Притури се планината, която не е от най-трудните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не говорим, че Свинята така и не отдели няколко минути да посети учителката си преди да почине. :gun_bandana:

 

Иначе наистина Десислава пееШЕ народно страшно. Вече просто няма глас. Тя и затова хитро хитро си избра Притури се планината, която не е от най-трудните.

 

Как не те е срам, чак се чудя?

 

Кой си ти да съдиш хората какво са направили и какво не?

 

Мъчно ми е за теб, или си голям комплексар или си преживял ужасни неща в живота си, че да бълваш толкова жлъч и негативност. Във всеки един твой коментар.

 

Дано най-доброто за теб предстои и успееш да научиш, че човек може да изказва негативно мнение и да не харесва нещо и без да го обижда.

 

Не забравяй, че начинът по който пишеш и това, което всъщност пишеш говори повече за теб, отколкото за нещата, за които пишеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не говорим, че Свинята така и не отдели няколко минути да посети учителката си преди да почине. :gun_bandana:

 

Иначе наистина Десислава пееШЕ народно страшно. Вече просто няма глас. Тя и затова хитро хитро си избра Притури се планината, която не е от най-трудните.

Каква пумия и злоба се лее от тебе, отврат.

И Притури се планината не е от най-трудните!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не говорим, че Свинята така и не отдели няколко минути да посети учителката си преди да почине. :gun_bandana:

 

Иначе наистина Десислава пееШЕ народно страшно. Вече просто няма глас. Тя и затова хитро хитро си избра Притури се планината, която не е от най-трудните.

Ужасно поведение ..

На какво се дължи това ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това обложка на албум с народни песни ли е ? :Д

Колкото и да е било странно винаги... да. :D

 

DarkChild, прекаляваш.

 

Поздрав за всички, които харесват фолклорното пеене на Деси: :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мога ли да помоля някого, на когото му се занимава да ми направи гифче на момента от 3:30 мин. от този клип на Десислава, където точно дават кадъра, в който пее "докраааай..."? :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...