Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Аз мисля, че който се бие в гърдите, че може да пее всичко, поотделно не пее перфектно нито едно. Демек от всичко по малко.

Крайно време е Десислава да се събере и да се профилира. Като стил говоря. Иначе нека си пее соул, народно, опера и всичко за кеф по предавания, конкурси, участия и т.н. Нека имитира колежки, да импровизира. Няма лошо. :)

Преди години пееше страхотно народно. В последния брадър пя Дельо - нещо не прозвуча ок, но пък "Женала е дюлбер Яна" я докарва страхотно, "Лале ли си, зюмбюл ли си" и нея. Глория обаче също пее добре народно, определени неща, не от всички области. Слушал съм я как изпълнява "Хубава Мина" на Славка - изключително трудна тракийска песен. Трябваше да я запише за фолклорния албум. Тракийски и македонски песни й лежат. Естрадно едва ли някой от чалгата пее по-добре от нея. Успява и със световните евъргрийни с определени корекции откъм произношение. Отделно си може сръбското със специфичните за там трилери. Преслава е много добра в рок стилистиката освен в поп-фолка и народното. Но тя и Десислава не са по-талантливи от Глория - то се чува и на общите им участия кой изпъква и кой бледнее, нито от Нелина и Емилия са по-добри. Или по-малко фалшивеещи. Абсурд. И тук не говорим само за диапазон, октави и обертонове. То е и техника, емоция, мощ. Кой може да пее е въпрос на слух, а дали ти харесва нечие пеене - въпрос на вкус.

Моят съвет е, хвани някой музикант и го пипай, коя е по - талантлива: Глория или Преслава / Деси Слава. На мен Глория ми харесва повече от тези двете, но фактите са си факти. Както е факт, че Клинтън е по - образована и умна от Тръмп, говорим за нещо доказано. Но Тръмп спечели, щото хората без висше образование гласуваха за него. Това е въпрос на вкус. Не виждам за какво си губим времето да спорим за глупости.

 

Глория си е Глория, талантлива, успешна, самостоятелна. От там насетне, нека всеки си пише и говори квото иска. Мен не ме ебе грам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моят съвет е, хвани някой музикант и го пипай, коя е по - талантлива: Глория или Преслава / Деси Слава. На мен Глория ми харесва повече от тези двете, но фактите са си факти. Както е факт, че Клинтън е по - образована и умна от Тръмп, говорим за нещо доказано. Но Тръмп спечели, щото хората без висше образование гласуваха за него. Това е въпрос на вкус. Не виждам за какво си губим времето да спорим за глупости.

 

Глория си е Глория, талантлива, успешна, самостоятелна. От там насетне, нека всеки си пише и говори квото иска. Мен не ме ебе грам.

Питал съм, както и да е. То според "гениалния" глас, ум, музикант, легенда и не знам още какво Сашо Роман Глория не може да пее, то само това остана да се напише тук и да се удари дъното съвсем. Не мога да се съглася, че са по-талантливи от Глория, Нелина и Емилия, но щом такива са според теб фактите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Питал съм, както и да е. То според "гениалния" глас, ум, музикант, легенда и не знам още какво Сашо Роман Глория не може да пее, то само това остана да се напише тук и да се удари дъното съвсем. Не мога да се съглася, че са по-талантливи от Глория, Нелина и Емилия, но щом такива са според теб фактите...

Махни го него, винаги ще намериш някой да отрича някой. Това е без значение, ти нали я харесваш. Ама много се палиш и си малко пристрастен. Не са според мен, просто съм питал. Но както казах няма значение, Мадона няма кой знае какъв глас, а фенове бол :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че който се бие в гърдите, че може да пее всичко, поотделно не пее перфектно нито едно. Демек от всичко по малко.

Крайно време е Десислава да се събере и да се профилира. Като стил говоря. Иначе нека си пее соул, народно, опера и всичко за кеф по предавания, конкурси, участия и т.н. Нека имитира колежки, да импровизира. Няма лошо. :) Допадна ми как изимитира Ваня Костова в Капките. Получи й се.

Преди години пееше страхотно народно. В последния брадър пя Дельо - нещо не прозвуча ок, но пък "Женала е дюлбер Яна" я докарва страхотно, "Лале ли си, зюмбюл ли си" и нея. Глория обаче също пее добре народно, определени неща, не от всички области. Слушал съм я как изпълнява "Хубава Мина" на Славка - изключително трудна тракийска песен. Трябваше да я запише за фолклорния албум. Тракийски и македонски песни й лежат. Естрадно едва ли някой от чалгата пее по-добре от нея. Успява и със световните евъргрийни с определени корекции откъм произношение. Отделно си може сръбското със специфичните за там трилери. Преслава е много добра в рок стилистиката освен в поп-фолка и народното. Но тя и Десислава не са по-талантливи от Глория - то се чува и на общите им участия кой изпъква и кой бледнее, нито от Нелина и Емилия са по-добри. Или по-малко фалшивеещи. Абсурд. И тук не говорим само за диапазон, октави и обертонове. То е и техника, емоция, мощ. Кой може да пее е въпрос на слух, а дали ти харесва нечие пеене - въпрос на вкус.

Според мен не можем да определим в сегашен план кой е по-талантлив при положение , че Преслава от 10+ години е с огромна заетост по клубове(отделно турнетата , когато все още се организираха)както и Деси Слава.Всички знаем , че това оказва голямо влияние на гласа+че и двете пушат цигари и това допълнително им вреди(не че ги оправдавам-тяхно си решение).Забележете на един Галин колко му се е променил гласа от интензивната натовареност от последните 2 години при все,че той не пуши и води здравословен начин на живот.Аз не съм запозната с програмата на Глория,предполагам,че не е толкова заета колкото на двете Слави с клубни участия и за това не мисля,че е много обективно да се сравняват 3те в момента.Всяка си е силна в различна среда и всяка си има своите плюсове и минуси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе, божееее, тя Десислава едвам си изкарва нейните песни на живо поне малко близкозвучащи до оригинала, ти обсъждаш на Глория постановките. Със сигурност има развитие, особено на големи песни като "Осъдени души", която пее перфектно.

Жив зян и на следващия концерт с тази песен беше пълна скръб.

Уникален лайв. Глория не може да докара и 1/3 от импровизациите на Деса, които освен че и се получават, ами и.ги прави с лекота. Идва и от вътре. Изпълнението и е на много високо ниво, в никакъв случай-чалгаджийско. Глория освен чалга и естрада, за друго не става.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникален лайв. Глория не може да докара и 1/3 от импровизациите на Деса, които освен че и се получават, ами и.ги прави с лекота. Идва и от вътре. Изпълнението и е на много високо ниво, в никакъв случай-чалгаджийско. Глория освен чалга и естрада, за друго не става.

Само дето ако Десислава трябва да изпее половината от най-сложните балади на Глория, ще издъхне като магаре на мост.

Глория, Нелина и Емилия мачкат с глас, а все пробутвате Преса и Деса. Сигурно и Нелина става само за народно и фолк. Само дето като запее, и падат сгради. Думичка не сте казали за нея, нито пък за Тони Дачева. Срамота е просто. Просто трябва едно надпяване и ще се види коя къде е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глото погребва Деса жива в горния клип. Преслава също стоя и се пули тъпо на общото им участие. И това в силните им години. Сега да застанат до нея и толкова няма да могат, защото вече нямат гласове - особено дебелата.

 

Хаха, импровизациите на Деса. Не ме размивайте. Такива безвкусни и ненамясто лигавщини, които отвращават публиката от песента и изпълнението се проваля. Такава песен не става за този тип импровизации. Но за да го разбереш се изисква някаква усещане за красота и вкус, а Десислава е кичозна до смърт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глото погребва Деса жива в горния клип. Преслава също стоя и се пули тъпо на общото им участие. И това в силните им години. Сега да застанат до нея и толкова няма да могат, защото вече нямат гласове - особено дебелата.

 

Хаха, импровизациите на Деса. Не ме размивайте. Такива безвкусни и ненамясто лигавщини, които отвращават публиката от песента и изпълнението се проваля. Такава песен не става за този тип импровизации. Но за да го разбереш се изисква някаква усещане за красота и вкус, а Десислава е кичозна до смърт.

 

Някакво обединение между Камелотите и Десовите, назрява съюз. Даже Сашо едва ли си вярва какво пише.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова сте смешни и жалки... хора без опит на сцената, без дори музикално образование седнали да обсъждат и да критикуват два от най-големите гласа изобщо в българската музика, задържали се повече от 20 години на сцената! Ама в България нали всеки разбира от всичко, та за това сме толкова напред.

 

 

Ето го певеца на годината, пеещ една от най-гледаните песни :mf_surrender: :1000 (29):

https://www.facebook.com/FikiStoraro/videos...20245171355369/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някакво обединение между Камелотите и Десовите, назрява съюз. Даже Сашо едва ли си вярва какво пише.

И понеже трябва да ти пука, нека се заяжда. Неговото мнение за Глория не би следвало да има значение, особено като се има предвид, че той гласовите данни не ги цени особено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

И нещо важно към феновете на Глория, защо не приемете, че Глория не може да е НАЙ във всичко. Толкова ли е лошо, ако не е номер 1 във абсолютно всичко. Тя си има неща в които е непобедима, но няма изпълнител който да е номер 1 във всяко отношение. Понякога просто много добре е достатъчно. Като глас, хитове и сценично поведение нашата любима изпълнителка не е НАЙ. Тя е просто от ОК до много добре и това стига. В други неща като концерти, продажби, репертоар, живо пеене е отлично. Стига сте се опитвали да я изкарате най - добрата във всичко, не е нужно, а и дразни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория ми е любима след Десислава,но последните 8 години е забита в 9та глуха и никой от младите не я бръсне за жива.Единствено Десислава от ГИД е интересна към 2017!Гледайте фактите -не вашите желания!

И сама си е виновна за това!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникален лайв. Глория не може да докара и 1/3 от импровизациите на Деса, които освен че и се получават, ами и.ги прави с лекота. Идва и от вътре. Изпълнението и е на много високо ниво, в никакъв случай-чалгаджийско. Глория освен чалга и естрада, за друго не става.

 

За пореден път ще го кажа - фен на Камелия, Цветелина Янева и Галин да говори за пеене е просто абсурдно. :mf_surrender:

Между другото, Сашо, не съм очаквал от теб такава злоба. Като видиш някой от феновете на Глория да обикаля темите и да обижда Камелия ела ми се обади.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако трябва да сме честни - месеците без актуална продукция са почти 11, последната песен не знам кой я брои за жива въобще :3fdb8960598fa63e:

Мен си ме кефи.. по дискотеки също съм я чувал,не мисля че е толкова голям провал.Дано днес или утре излезе новата,казаха ми,че е готина. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен не можем да определим в сегашен план кой е по-талантлив при положение , че Преслава от 10+ години е с огромна заетост по клубове(отделно турнетата , когато все още се организираха)както и Деси Слава.Всички знаем , че това оказва голямо влияние на гласа+че и двете пушат цигари и това допълнително им вреди(не че ги оправдавам-тяхно си решение).Забележете на един Галин колко му се е променил гласа от интензивната натовареност от последните 2 години при все,че той не пуши и води здравословен начин на живот.Аз не съм запозната с програмата на Глория,предполагам,че не е толкова заета колкото на двете Слави с клубни участия и за това не мисля,че е много обективно да се сравняват 3те в момента.Всяка си е силна в различна среда и всяка си има своите плюсове и минуси.

Стига с тия оправдания за натовареност, пушене и т.н. Има кръчмари, дето пеят всеки ден по 3 часа, пушат и нямат проблеми с гласа. Измисленяци като Галин изобщо не могат да пеят и допълнително си съсипват жалките гласчета с неправилно дране, така че не ги споменавайте дори. Между другото, хора, занимаващи се с опера, са ми казвали, че пушенето няма отношение, но пиенето - да. Не знам доколко да им вярвам.

 

Глото погребва Деса жива в горния клип. Преслава също стоя и се пули тъпо на общото им участие. И това в силните им години. Сега да застанат до нея и толкова няма да могат, защото вече нямат гласове - особено дебелата.

 

Хаха, импровизациите на Деса. Не ме размивайте. Такива безвкусни и ненамясто лигавщини, които отвращават публиката от песента и изпълнението се проваля. Такава песен не става за този тип импровизации. Но за да го разбереш се изисква някаква усещане за красота и вкус, а Десислава е кичозна до смърт.

Не знам защо постоянно сочат Преслава като голям глас. Има поне 10 по-пеещи. Просто е по-популярна.

Десислава не знам дали наистина се лигави или опитва да внуши на публиката, че е някаква богиня с това виене. Дано да е първото.

Доста принизяват Глория - може да е скучна и всякаква, но пее по-добре от другите обсъждани в последните дни.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смешни сте. Ако трябва да говорим за прехвалени певици, Глория дълго време беше такава от трибуната на Нов Фолк. То нямаше такова четкане и лизане на подметки, от там и феновете и се превърнахте в абсолютни лизачи и нагаждачи. Естествено тя се е отнасяла с вас отвратително през годините, но вие сте си научени да лижете подметките й.

 

Когато баба ви изпее така тая песен, елате и ми се обадете. Деса и Надя направо пръскат тук.

 

https://www.vbox7.com/play:b1bc7afd

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига с тия оправдания за натовареност, пушене и т.н. Има кръчмари, дето пеят всеки ден по 3 часа, пушат и нямат проблеми с гласа. Измисленяци като Галин изобщо не могат да пеят и допълнително си съсипват жалките гласчета с неправилно дране, така че не ги споменавайте дори. Между другото, хора, занимаващи се с опера, са ми казвали, че пушенето няма отношение, но пиенето - да. Не знам доколко да им вярвам.

Не знам защо постоянно сочат Преслава като голям глас. Има поне 10 по-пеещи. Просто е по-популярна.

Десислава не знам дали наистина се лигави или опитва да внуши на публиката, че е някаква богиня с това виене. Дано да е първото.

Доста принизяват Глория - може да е скучна и всякаква, но пее по-добре от другите обсъждани в последните дни.

Никого не оправдавам,дори изрично съм го написала в скоби.И няма как да няма разлика в гласа при такава константна натовареност през годините при двете.Оказва си ефект и то голям.Кръчмарските певици нямат по 200+ участия на година,така че няма смисъл да се сравняват.Сещам се Фики в началото на кариерата си как обясняваше , че цигарите много вредят и че не би причинил това на гласа си , а после го гледах в "Папараци" как пафкаше и почесваше малкия Фики най-нагло :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За пореден път ще го кажа - фен на Камелия, Цветелина Янева и Галин да говори за пеене е просто абсурдно. :mf_surrender:

Между другото, Сашо, не съм очаквал от теб такава злоба. Като видиш някой от феновете на Глория да обикаля темите и да обижда Камелия ела ми се обади.

Васе, ще ти подмина поста с надсмешка, че ще кажа неща, които няма да ти станат приятни.

Не се впрягай толкова за баба ти, това е форум и всеки е свободен да си пише каквото иска. Като не ти харесват коментарите ми просто ги подминавай, не е нужно да ми казваш кое е абсурдно и кое не, просто не ме цитирай :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никого не оправдавам,дори изрично съм го написала в скоби.И няма как да няма разлика в гласа при такава константна натовареност през годините при двете.Оказва си ефект и то голям.Кръчмарските певици нямат по 200+ участия на година,така че няма смисъл да се сравняват.Сещам се Фики в началото на кариерата си как обясняваше , че цигарите много вредят и че не би причинил това на гласа си , а после го гледах в "Папараци" как пафкаше и почесваше малкия Фики най-нагло :1000 (29):

Че какви 200+ участия при Десислава, тя е извън играта за всякакви благинки като стадиони, награди, много участия, концерти още от 03.2003-та. Чак 2016 с изкуствено натрисане от страна на Димитров и изкуствено намаляване на продукцията на Преслава - успя да докара по 10 участия на Деса.

Къде го почесва малкия, дай клипче...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смешни сте. Ако трябва да говорим за прехвалени певици, Глория дълго време беше такава от трибуната на Нов Фолк. То нямаше такова четкане и лизане на подметки, от там и феновете и се превърнахте в абсолютни лизачи и нагаждачи. Естествено тя се е отнасяла с вас отвратително през годините, но вие сте си научени да лижете подметките й.

 

Когато баба ви изпее така тая песен, елате и ми се обадете. Деса и Надя направо пръскат тук.

 

https://www.vbox7.com/play:b1bc7afd

С мен никога не се е държала отвратително. :D :D

То си е до човека.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми не са ли интервенции? Или викаш щом е за баба ти, не ги броим. Глора е от първите в жанра с ремонти, тук и там.

И не ми викай глупости, че веждите и така са се деформирали с годините, това е само от повдигане и лифтинг.

Съгласен съм,че през годините преекспониряха операциите на баба ти, ама.ти още малко ще кажеш, че не е пипана никъде. И не , не е длъжна да признава, но беше смешна като отрича, при все все че бюста и е огромен. Ама Глория, кво да очакваш от нея.

 

Операцията за силикона ок, но всичко останало са едни козметични процедури като ботокс, филъри и т.н. които дори една обикновена жена с повече възможности на тези години та и по-млада прилага редовно.

За лифтинг и повдигане дума неможе да става, няма такова нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, пичове, нови песни няма ли, че се занимавате с отломки от миналото... ГИД или ГИК... тотално все тая е ...

Кама се вписа в Гласът и даже пя по-добре от Поли Генова. Представям си колко пъти са презаписвали и Поля пак е зле...

А Деса е в топ 3 и спечели 2 пъти лайв на капките.

 

Гло си пее глупавите песни по селски читалища и върна читалищната дейност (все е опит), а Ивана е шефка на мегдана и селско-съборната дейност ... Онзи ден последните две ги засякох 5-6 пъти по Планета... явно ги въртят до откат.

 

Кажете сега за новите песни и изпълнители... или да се затваря форума... :baaasmiley:

 

40 дена ви чета и да ви кажа - по-скучно никога не е било. И като количество, и като качество.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...