Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Със сто филтъра как няма да се подмлади.

Напротив, Камелия си сложи освен зъби и филъри в лицето за освежаване. Или и за тях не вяраваш, както не вярваше за зъбите за 20 бона.

Просто жената се освежава точно на такива години,когато може. Не,като повечето, нямат и 30 а си наблъскаха сума ти и неща в лицето и къде ли не.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На снимката изглежда освежена, но в Гласът, в близките планове, е покъртително зле. А филърите беше ги сложила вече тогава. А на снимката си личи, колко е замазано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На снимката изглежда освежена, но в Гласът, в близките планове, е покъртително зле. А филърите беше ги сложила вече тогава. А на снимката си личи, колко е замазано.

Глупости, Гласа е на запис от преди 3-4 месеца. Всичките процедури си ги е правила преди няма и месец..

Виж я при Петя Дикова каква изпъната беше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На снимката изглежда освежена, но в Гласът, в близките планове, е покъртително зле. А филърите беше ги сложила вече тогава. А на снимката си личи, колко е замазано.

:3fdb8960598fa63e:

17409871_1238084399562498_449095702_n.png

 

17410034_1238084406229164_680760604_n.png

 

17410111_1238084409562497_107998241_n.png

 

17439771_1238084412895830_754462479_n.png

 

17439790_1238084416229163_866589232_n.png

 

17440350_1238084419562496_1599962938_n.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми хич не е зле за жена, която след няколко години ще е на 50.

 

Така е, но все пак да не забравяме, че външният ѝ вид винаги е бил водещото при нея, най-силната ѝ страна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, но все пак да не забравяме, че външният ѝ вид винаги е бил водещото при нея, най-силната ѝ страна.

 

Не само. Острият език и неповторимият контакт с публиката също.

 

Но тя е милионерка, може да се опъва още, колкото иска. Дано само запази някаква естественост.

 

Според мен интервенциите по лицата на Галена и Глория са най-успешни сред българския хайлайф. Едната се превърна от евтин смядовски бюфтек в може би най-красивата българка, а другата на 45 изглежда по-добре отколкото на 30.

 

И знам, че веднага ще кажеш, че Галена е зле напоследък, но аз говоря за преди бременността, когато хормоните й бяха в ред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не само. Острият език и неповторимият контакт с публиката също.

 

Но тя е милионерка, може да се опъва още, колкото иска. Дано само запази някаква естественост.

 

Според мен интервенциите по лицата на Галена и Глория са най-успешни сред българския хайлайф. Едната се превърна от евтин смядовски бюфтек в може би най-красивата българка, а другата на 45 изглежда по-добре отколкото на 30.

 

И знам, че веднага ще кажеш, че Галена е зле напоследък, но аз говоря за преди бременността, когато хормоните й бяха в ред.

По-полека. И аз я харесвам, но ако трябва да сме обективни:

9111360s.jpg

 

И само като сравниш тази физиономия с физиономията на момичето, което ползват за модел на G spot например:

nikol.jpg

Рґki-3.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-полека. И аз я харесвам, но ако трябва да сме обективни:

9111360s.jpg

 

И само като сравниш тази физиономия с физиономията на момичето, което ползват за модел на G spot например:

nikol.jpg

Рґki-3.jpg

 

Е, айде сега, всеки има кофти снимки, на които е направил някаква смотана физиономия. Аз говоря като цяло за визията й в клипове, фотосесии, на официални събития. Въобще трансформацията при Галена е точно като в приказката за грозното патенце и красивия лебед.

 

Момичето, което си постнал е има-няма 20 годишно, Галена е жена на 32 вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, айде сега, всеки има кофти снимки, на които е направил някаква смотана физиономия. Аз говоря като цяло за визията й в клипове, фотосесии, на официални събития. Въобще трансформацията при Галена е точно като в приказката за грозното патенце и красивия лебед.

 

Момичето, което си постнал е има-няма 20 годишно, Галена е жена на 32 вече.

За фотосесии и клипове се съгласявам. Факт е, че си подобри визията много, Преслава също.

Други пък като Анелия и Райна, които бяха красавици сега нещо се развалиха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен интервенциите по лицата на Галена и Глория са най-успешни сред българския хайлайф. Едната се превърна от евтин смядовски бюфтек в може би най-красивата българка, а другата на 45 изглежда по-добре отколкото на 30.

 

И кои са тези интервенции по лицето на Глория? Случайно да се е изострила като Галена, Алисия или Преслава?

Искам да разбера кои са тези интервенции според теб щом си такъв специалист. :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-полека. И аз я харесвам, но ако трябва да сме обективни:

9111360s.jpg

 

И само като сравниш тази физиономия с физиономията на момичето, което ползват за модел на G spot например:

nikol.jpg

Рґki-3.jpg

Те по фотосесии,клипове,проекти и т.н. всички изглеждат добре при положение , че минават и голямо количество обработки.Галена беше с красиво лице до към 2014-2015.От тогава не знам какви интервенции си е правила,но на някои снимки скулите й изглеждат адски неестествено и дори е сравнявана с мумия.А момичето е много красиво , но и годините играят роля там.

660_1f01a5fdea87ebb6531c97da785ca742.jpg

Тук според мен изглежда много по-симпатично отколкото на следващата

galena-otkade-izvadi-tova-iako-tialo-vijte-ia-v-nai-goreshtata-i-snimka-po-banski-1.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, но все пак да не забравяме, че външният ѝ вид винаги е бил водещото при нея, най-силната ѝ страна.

Е нали ти казах,че се е ремонтирала преди месец. Какво не разбрахте.

Даже евала и правя, че до последно си беше естествена. Едни цици и съвсем малко си беше пипнала носа.

Баба ти Глория още 2000 година почна с пластиките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз чак тъпи бих нарекъл "Лятно пълнолудие", "Пулс" и "Остани тази нощ", но и те са някакъв вид нелоши експерименти и все има някой, който ги харесва. И споменавайки Еднопосочния път, нямах предвид да прави песен точно като нея, макар че на мен си харесва и на хората лятото на 2008 яко им хареса - просто й трябва нещо свежо. "Хипноза" и "Град на греха" също бяха различни като за нея и жанра тогава. За съжаление или нещо не им достига на такъв тип песни и публиката не ги приема, или не знам и аз. Трябва да се рискува. Чудя се вече и аз какво трябва да се опита и да е успешно хах. Падам си по по балканските, етно неща повече принципно. Като ще слушаме фолк, фолк да е, ама е на - явно трябва да направи нещо кръчмарско и тогава ако не се възприеме, вече със сигурност ще знам повредата в чий приемник е и май няма да е в нейния.

 

 

Това "пълнолудие" наистина си беше пълна лудост, опит за оригиналност, ама супер кухо, направо съм се смял на тая песен, дори след 10 слушания пак не можеше да ми се набие в главата и дори насила не можех да я харесам! След подобни песни, колкото и голям фен да си, не можеш една адекватна дума да кажеш в защита....Аз каквото и да съм казвал, всички край мен отсичат: "а бе Глория последно 2004 май имаше там една балада с хубав клип с едни роклички, и това е, оттогава няма келяв хит и младите не я бръснат за нищо!" (визират "Присъда")

 

Най ме е яд 2007-ма като чух албума й, нищо не ми се видя като потенциален огромен хит, но си мислех, че с едни хубави клипове може да превърне някои от песните в шлагери, ама не мисля, че се случи дори с "Ако те няма" и "Благодаря". А пък "На мъжете, които не обичах" и "На чисто" ако беше вложила не в рокли и саксии с мечове, можеше да ги докара до нивото на "Крепост" и "Феникс" примерно (втората не е с някакъв скъп клип, но е ефектно заснето...).

 

Колкото до тия експерименти - хаус-дъбстеп-техно простотиите й, май само тя си ги слуша. Да, насилвате се в дискотеките да пищите и да денсите все едно са на някой световноизвестен DJ, ама я си кажете с ръка на сърцето - бихте ли си ги надули вкъщи за настроение или да си денсите пред огледалото? Сигурно дори и Планетчо не би си ги пуснал. И причината е много проста - каквито и модерни ритми да вкарва, с тоя естраден глас, с разпявания, вибрато и подобна постановка на гласа, няма никакъв шанс да е слушаемо - все едно Йорданка Христова, Маргарита Хранова и т.н. естрададжийки да запишат пеенето си върху инструментал в стил хаус...Слушали сте предполагам световноизвестни вокали - ми то пеенето е съвсем различно, някакви "мяукащи" гласове, без разпявания, по-нежно, по-лежерно, по-отсечено....

 

Всеки да си знае нишата и възможностите. Глория да се разпява в нейния си стил и фолклорно-македонските си напеви,и да не се прави излишно на модерна и вървежна и много експериментираща. DenFevgo правилно го е казал - новата публика не иска Глория и тя не прави нищо, за да привлече нова публика. И друг потребител говори и за външността й - тя още на 20 изглеждаше като на 35, винаги е излъчвала някаква дистанция и студенина, нещо по-сериозно и вглъбено и няма как да се хареса на тийновете, точно като учителка изглежда сериозна и дръпната, хем искаща да я харесват и да й се възхищават,но все пак да имат и респект и да не се доближават прекалено много.

 

Просто е загубена кауза - правилно се е ориентирала с тези концерти и къде е нейната публика. Само да спре да мъкне Симона - уж учела друго и искала да се развива в друга посока, а все до полата на майка си и не се спряха с тия техните дуети и клипове, които са "мечешка услуга" за Симона. Аз ако бях на мястото на Камелия нямаше да й предложа за втори път да идва в моя отбор. Сега съм сигурен, че Поли няма да я задържи дълго - защото следват супер битки и от 8 човека в отбор, ще останат само 4 - силно се съмнявам Симона да е от тези 4 и да стигне надалеч в концертите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кои са тези интервенции по лицето на Глория? Случайно да се е изострила като Галена, Алисия или Преслава?

Искам да разбера кои са тези интервенции според теб щом си такъв специалист. :)

Скули,Ботокси, филъри, дарне говорим че от 2004 е почнала да слага хилурон в устата, та и до ден днешен. Има.опъване на веждитех100%. Циците не и ги броим, макар че тя лъже като циганка,че нямала силикон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ботокси, филъри, дарне говорим че от 2004 е почнала да слага хилурон в устата, та и до ден днешен. Има.опъване на веждитех100%. Циците не и ги броим, макар че тя лъже като циганка,че нямала силикон.

 

 

Ааа тука имаме напредък - признава, че има силикон. Даже го има и документирано и заснето - пусни си Черешката на тортата, когато тя готви. Тогава правеше нещо в едни силиконови форми за кекс и като ги вадеше каза:"Не тези силиконови форми (посочи циците си), а тези тук (за готвенето)"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хакнаха профила на Яница в Instagram

 

Yanitsa201705031.jpg

 

Певицата стана поредната звездна жертва на недоброжелатели, които хакнаха официалния й акаунт в Instagram. Вчера вечерта Яница съобщи пред телевизия “Планета”, че профилът й - yanitsa_official към момента е недостъпен за самата нея и в него са се появили кадри с еротично съдържание на неизвестни лица, които нямат нищо общо с нея и рушат имиджа й. Снимката на профила бе сменена с лого “18+”, но името му не бе променено. Твърде вероятно хакерската атака да е провокирана от големия брой последователи, които има звездата, с цел да бъде използван за комерсиални цели. Яница и екипът й са предприели всички мерки, за да й бъде върнат контрола върху профила, като към момента той е временно недостъпен. Певицата се надява възможно най-скоро отново да бъде в социалната платформа и да продължи да общува с феновете си там.

 

http://planeta.tv/news/view/Haknaha-profil...tsa-v-Instagram

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скули,Ботокси, филъри, дарне говорим че от 2004 е почнала да слага хилурон в устата, та и до ден днешен. Има.опъване на веждитех100%. Циците не и ги броим, макар че тя лъже като циганка,че нямала силикон.

 

Мхм големи интервенции... Тва за веждите е глупост. Не е лъгала за силикона и кое я задължава да казва по принцип!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа тука имаме напредък - признава, че има силикон. Даже го има и документирано и заснето - пусни си Черешката на тортата, когато тя готви. Тогава правеше нещо в едни силиконови форми за кекс и като ги вадеше каза:"Не тези силиконови форми (посочи циците си), а тези тук (за готвенето)"

Хахах е след 15 години е сменила плочата. Преди как лъжеше,че нямала нищо. 2004 беше конкуренция на Мара с големите си джуки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...