Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Някой гледа ли му вече реакциите? :D

Попринцип гледаемостта му доста е поспаднала, може би заради това, че пуска прекалено много клипчета. Аз отдавна не го гледам, но въпреки това бях приятно изненадан от реакцията му на "В друг живот".

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път виждам да търси превод на песен на английски, веднага след реакцията.

 

Това се нарича музикант в пълния смисъл на думата!ДА можеш да докосваш сърцата на хората с пеенето си.Уникална е нашата Деска :Vishenka_05:

А клипът заслужаваше отличие-уникален е!Дори повече ми допада от "И на всички като тебе".Деси миналата година им показа коя е,надявам се и тази да има такива успехи и невероятни проекти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава кога ще издаде албум, пуснала е 25 песни след "Как ти стои" и 26-тата е напът тези дни!

Изпусна момента отдавна, още през 2014 трябваше.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе не знам дали му гледат реакциите, ама абонатите му са 13 пъти повече от твоите :))

Какво значение имат моите абонати с неговите като той не прави гледания? :D

То и моите са 50 пъти повече от твоите :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпусна момента отдавна, още през 2014 трябваше.

 

 

Като неин фен ще си позволя да изкажа възмущението си от начина и на развитие през последните няколко години. Тя изпусна момента за много неща, албуми спря да прави, клипове не предлага с кой знае какви различия помежду им! Живите и изпълнения по участие се свеждат до минимум, а контакта и с публиката е почти нулев! Едно пищене и това е! Няма как това да не поражда в мен доза разочарование. Факт е, че името и е доста актуално и днес, хората я обичат и има завоювано място в жанра, но мързела и идва в повече. Липсата на желание да направи нещо както едно време е очеваден и мисълта, че може и без да си мърда пръста съвсем скоро ще и изиграе финална лоша шега. От последната и песен мина адски много време, очевидно бе за всички, че това не е хит и не е масово слушаема песен. Не е редно да пренебрегваш феновете си и да очакваш с песни като последните си няколко проекта да си адекватно конкурента на случващото се и заедно с това да имаш и претенции за каквото и да било. Отново казвам, харесвам я, но винаги се опитвам да гледам обективно и реално на нещата. Можеща е, но се е взела за недостижима и непоклатима, нещо което винаги свършва лошо. Дано нещата се променят и да се завърне старата Преслава, такава каквото я харесваме много от нас!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На този реакциите са му от-до пълен фалш, обаче Деса стана музикант от раз. :1000 (29):

Деса си е музикант дори и без неговото мнение. И именно различни проекти като "В друг живот" го доказват. И виждаме, че безпристрастните хора го забелязват.

 

Какво стана с Деса?

 

И на мен това ми е интересно, искам някакво инфо вече. :D Миналата година по това време изненадващо разби с най-голямата балада за последните няколко години, дано и сега да е подготвила нещо на ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

#queenisbackComing #sheisliderka

#treperiteli

path_5697.jpg

Това "Ши ис Лидерка" ме просна на земята!!!

Никола, както виждаш мен не ме вълнуват гледания и абонати, аз правя проекти най-вече за себе си, за семейството ми и за Делян!

-Смитка Цветелинова Янева - Пеевска

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса трябваше да пее "В друг живот" на рождения ден на Планета. Песента заслужава един страхотен лайв.

Така е, и все още се надявам да я изпее на голяма сцена някой път. Но за РД тя избра да поналожи новата песен и дори изненадващо получи някакъв прием на нея. Представям си как цялата зала щеше да пее 'Мангава' ако се беше спряла на "В друг живот". :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че бяха Галин и Коце да я изкарат от мазето... новия пак е там :1000 (29): :1000 (29):

Точно пък тея са я изкарали. Още с "Като теб" смачка, а дуета с Константин се знае като Емануела И Коцьо. По-скоро Вип-а й помогна, от колкото дуетите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък тея са я изкарали. Още с "Като теб" смачка, а дуета с Константин се знае като Емануела И Коцьо. По-скоро Вип-а й помогна, от колкото дуетите.

Той/тя имаше предвид, че всичките й клипове са снимани в студиото на Пайнер. Дуета с Коцето и той е сниман там между другото. :1000 (29):

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...