Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Коментирай на кого дават песните на Фики и Галена, излагация и половина!!!

Шоколадката :1000 (6): Гледам Дърти хлапета 2 и пропуснах Гласът на Бг. После ще го гледам на запис и ще коментирам. :P

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Слаба е, добре, че се е отказала от нея.

Не е била тази песен за Галена. Някои хора просто бяха качили част от песента с името на Галена. То се чуваше ясно,че пее друга, а не Галена. :1000 (19):

 

Гледах Шоколадката и момичето ( забравих й името) и не ми харесаха. Нещото,което проваля основно този дует е сменената мелодия. Как може да сложат такъв нелеп аранжимент на тази яка песен.. Много са зле! С оригиналната мелодия имаха шанс да разбият. Особено припева са го съсипали, а има мега енергия в него.Жалко.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Следващата песен на Джулия ще е дует с Галин :)

Сигурна информация !

Ще се пее за въртолети и разни други неща , опозоряващи Фикретсс :D

Леле, тая е психо. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следващата песен на Джулия ще е дует с Галин :)

Сигурна информация !

Ще се пее за въртолети и разни други неща , опозоряващи Фикретсс :D

Дано момичето просто си прави пиар, защото да хапеш ръката, която те е хранила е много долно. Нали, той я вкара в Пайнер и плати първата и песен? :mf_surrender:

Имах големи надежди за нея след "Искам от теб" и "Точка за мен". Но се вижда, че ще бълва комерс бози с агресивни текстове за бившата.Нещо, което всяка друга предлага. :1000 (27):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано момичето просто си прави пиар, защото да хапеш ръката, която те е хранила е много долно. Нали, той я вкара в Пайнер и плати първата и песен? :mf_surrender:

Имах големи надежди за нея след "Искам от теб" и "Точка за мен". Но се вижда, че ще бълва комерс бози с агресивни текстове за бившата.Нещо, което всяка друга предлага. :1000 (27):

Ужас! Това е доста долно, за пореден път се убеждавам Фики колко добронамерен и чист човек е, а Джули и в моите очи пропада - след толкова хубава песен като "Точка за мен" да пусне комерс боза, само и само, за да види хит. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли си мисля, че Джулия и до ден днешен си е в добри отношения със "светата вода" Фикрет и тия подмятания в песните са само за ПР понеже е известно, че са имали връзка? Много ясно, че ще пуска и комерсиални неща, само с песни като "Ще се върна" няма как да прокопса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, някой знае ли по колко горе-долу струват старите албуми на Пайнер - визирам тези на Глория и Преслава, защото видях в оелекс-а, че "Влюбена в живота" го има за 6 лева и се чудя дали да не си го взема? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, някой знае ли по колко горе-долу струват старите албуми на Пайнер - визирам тези на Глория и Преслава, защото видях в оелекс-а, че "Влюбена в живота" го има за 6 лева и се чудя дали да не си го взема? :3fdb8960598fa63e:

Различно. Ако търсиш нещо конкретно, пробвай на sklad@payner.bg - ще ти кажат дали го имат налично и цената съответно. Доста тиражи на доста албуми вече са изчерпани, така че ако търсиш нещо по-касово на по-голямо име, пробвай в продавалника или базар, но са средно по 6 лв, зависи диск или касета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Различно. Ако търсиш нещо конкретно, пробвай на sklad@payner.bg - ще ти кажат дали го имат налично и цената съответно. Доста тиражи на доста албуми вече са изчерпани, така че ако търсиш нещо по-касово на по-голямо име, пробвай в продавалника или базар, но са средно по 6 лв, зависи диск или касета.

Мерси :))

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Песента, която уж щеше да е на Галена :D

Евала на момичето, текста и музиката са нейни, мен лично ме изкефи още като чух демото уж на Галена. Тва сигурно е най-добрия аранжимент на Асенов, 1:1 с Пашевия стил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следващата седмица:

 

Преслава отвя конкуренцията с "До смърт заразни" :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изтече записът на Тони Стораро - "Добре ти беше"/ ЧУЙ

автор: Signal.bg на 1 май 2017 в 14:49

 

 

Броени дни след премиерата на видеоклипа към съвместното парче на Алисия ft. Тони Стораро - "Добре ти беше", изтече и соловият вариант на изпълнителя на Диапазон рекърдс.

 

Както Signal.bg писа, песента "Добре ти беше" е подарък на Алисия от колегата Стораро. Той пръв я записал, но когато тя я чула, толкова я харесала, че Човека глас кавалерски й я отстъпил.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следващата седмица:

 

Преслава отвя конкуренцията с "До смърт заразни" :Vishenka_05:

Предричам 6 седмици лидерство+1 седмица на 3тия месец от песента , както беше и с "Няма да ти пиша" :Vishenka_05:

П.С. Коментирай досадния хейт на ГниЛо към Преси.Май иска да изяде една статуетка в главата :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да не предричате нищо без да сме видели и чули каквото и да било. Видяхме какво стана с "Без теб", уж щеше да размазва, а накрая какафония + се друсам още. И пренавиването със статиите за клипа й изиграха доста лоша шега. Нейният стил хич не ми се вписва в този на Кишев, само да не е направила някоя песен като на Алисия, че хептен ще се закопае. Не знам какво ще прави, какво ще струва, ала трябва да си върне позиции, че Галена, Цура, Анелия, Алисия, Емануела, Десислава в последната година направо с парцалите я изядоха! Добре, че поне участията не секнаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам П. с песен като "Жените след мен" - дано за лятото ни сюрпризира :Vishenka_05:

 

Епичен момент - хвърлянето на салфетката!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изтече записът на Тони Стораро - "Добре ти беше"/ ЧУЙ

автор: Signal.bg на 1 май 2017 в 14:49

Броени дни след премиерата на видеоклипа към съвместното парче на Алисия ft. Тони Стораро - "Добре ти беше", изтече и соловият вариант на изпълнителя на Диапазон рекърдс.

 

Както Signal.bg писа, песента "Добре ти беше" е подарък на Алисия от колегата Стораро. Той пръв я записал, но когато тя я чула, толкова я харесала, че Човека глас кавалерски й я отстъпил.

:roll1:

Смешни са с тези лъжи...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...