Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Разбира се, истинска кралица! Близо година без хит, но какво пък :3fdb8960598fa63e:

Кажи нещо за това паметно изпълнение, че аз съм без думи! :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажи нещо за това паметно изпълнение, че аз съм без думи! :Vishenka_05:

 

Кралица! :Vishenka_05:

Аз много се кефя на това изпълнение на "Лъжа е" и между другото 3та седмица подред я засичам по дискотеки към 3 и 30 да я пускат + виждала съм и от снапчат/инстаграм history-та на приятели , че и на други места я пускат-вечен хит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

То най-добре е точно да се задържиш с добри гледания, а не само в началото да гръмнеш с такива. Напоследък все по-често ставаме свидетели на клипове, които започват с огромни цифри, но после...

 

Камелия според мен не искаше да стане 'една от многото' и затова не пусна песента от Оцко докато все още песните му бяха по-актуални. Напоследък обаче нещата при него наистина не вървят като преди и може да е дошъл момента да чуем и това парче, ще бъде нещо различно легенда като Камелия да разбие с подобно звучене.

Да, и аз мисля че това е причината да не пуска песента. А и отделно е голяма приятелка с Ники Пашев и жена му и предпочита неговите парчета. Поне така мисля. Ще видим, със сигурност в скоро време пуска нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветина не е спирала да пуска добри песни. Трудно се задминава хит като The best, особено когато сама се продуцираш в мизерен канал. За хубави клипове няма как като не ходиш интензивно на участия, ами с продажба на парфюми си финансираш нещата. Цветина е най доброто нещо в попфолка за последните 10 години. Надявам се да се ориентира към фирма, за да не пропилее таланта си. Виждате една ДесиСлава като си мисли само за проектите , а не се занимава със 100 неща, какъв успех постигна. Много е важно талантливите изпълнители да имат продуценти и да са в хармония със себе си, за да покажат какво могат :1000 (30):

Последната е песен е уникална. Дори Его е класа, просто клипа е зле. Мацката има як стайл, хубав глас и е идейна. Сигурен съм че я чака успех за напред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Покажи снимка на тоя, да се пази народът!

Разбира се, ето този с червеното: https://m.facebook.com/photo.php?fbid=27809...2&source=48

С този невинен вид подлъгва наивни хора да теглят кредити и стоки на изплащане и да му ги дават, при обещанието, че ще им уреди много по-голяма сума. Една приятелка дължи 25 хиляди на банките. Но това е тема за друг раздел...

 

 

:Vishenka_05:

С тези клипчета обаче много яко заблуждавате. :3fdb8960598fa63e: Преди малко едни познати ми звънят и ме питат чувал ли съм новата на Деса и аз специално влязох в Рама да проверя има ли наистина такава. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, ето този с червеното: https://m.facebook.com/photo.php?fbid=27809...2&source=48

С този невинен вид подлъгва наивни хора да теглят кредити и стоки на изплащане и да му ги дават, при обещанието, че ще им уреди много по-голяма сума. Една приятелка дължи 25 хиляди на банките. Но това е тема за друг раздел...

 

Първо, има вид на дебил. Второ, хората са си виновни, че са толкова тъпи :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо, има вид на дебил. Второ, хората са си виновни, че са толкова тъпи :mf_surrender:

И двете неща не са далеч от истината. :3fdb8960598fa63e: Но е много тъпо, че такива като него си остават на свобода и продължават със схемите. Но предполагам, че докато има кой да се връзва, винаги ще има такива...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, ето този с червеното: https://m.facebook.com/photo.php?fbid=27809...2&source=48

 

За този се говори, че е издънил Плаза и Константин за "тайната стая" :1000 (30): :1000 (30): :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде снима кралицата?

Пак ли песента от Пашев?

Според теб мегахита "С въздух пълни" ще направи ли 10 милиона до края на годината? :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо, има вид на дебил. Второ, хората са си виновни, че са толкова тъпи :mf_surrender:

Тъпанари. Не е хванат, защото никой умен не си е направил труда да се направи на повярвал и да му разгони фамилията. Явно е по-умен и подбира по-тъпи жертви.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...