Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Райна: "На мен не ми отива да пея за кучки и тем подобни".

 

Митев, кометирай. :3fdb8960598fa63e:

Би било скандално и неочаквано да изкрещи в някой сингъл кучка! :roll1:

''Принцеса'' се превърна в най-споделяната нейна песен - дано стане комерс кралица! :heart:

В този клип изглежда невероятно! Дано стане хит на ниво ''Бяла роза'' за да има участия!

 

Коментира се, че е тотален хит в общежитията на София.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

-А., зажадняваме ли за нов хит от Пресито? :Vishenka_05:

Да. За мен последната песен на Преслава е ''Няма да ти пиша''.

-А.

 

КОМЕНТИРАЙ, ЧЕ ПРЕСЛАВА И ГАЛИН СА ЗАЕДНО В БАРСЕЛОНА. :3fdb8960598fa63e:

Преслава ако не си мине всички колеги няма да спи спокойно. ЦАРИЦА!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да. За мен последната песен на Преслава е ''Няма да ти пиша''.

-А.

 

КОМЕНТИРАЙ, ЧЕ ПРЕСЛАВА И ГАЛИН СА ЗАЕДНО В БАРСЕЛОНА. :3fdb8960598fa63e:

Преслава ако не си мине всички колеги няма да спи спокойно. ЦАРИЦА!

По-вероятно е Галин да мине някое гадже на П. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-вероятно е Галин да мине някое гадже на П. :3fdb8960598fa63e:

Няма да се изненадам.

hotarena бяха писали, че Преси си пада по тройки. Обаче почти всички нейни гаджета през годините са били ужасни. :roll1:

Може Преси да го употреби за ft.

 

Искаш ли Преси да запише тази песен ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коце и Деса пребиха. Рядко второто е по добро от първото. В оргазъм съм. Очаквах нещо комерсиално, а то музикантско и тежкарско парче. Деса отдавна не ми беше трошила главата с глас. В нейните балади от 2016 не пее така. Дзвер :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да се изненадам.

hotarena бяха писали, че Преси си пада по тройки. Обаче почти всички нейни гаджета през годините са били ужасни. :roll1:

Може Преси да го употреби за ft.

 

Искаш ли Преси да запише тази песен ?

Не, бога ми, под нивото й е. :gun_bandana:

Очаквам скандален хит на ниво "Мъжете са лесни" - паметна песен от богинята Милица!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, бога ми, под нивото й е. :gun_bandana:

Очаквам скандален хит на ниво "Мъжете са лесни" - паметна песен от богинята Милица!

Паметен момент когато излезе този сингъл заедно с ''Така се случи'' на Мария и ти изпадна в транс и укор, че песента на Мили мачкаше с интерес във vbox7 за разлика от Марчелис.

 

Оле, помниш ли като припадаше по ''Тръгвам с теб'' на Ивана ? :roll1:

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коце и Деса пребиха. Рядко второто е по добро от първото. В оргазъм съм. Очаквах нещо комерсиално, а то музикантско и тежкарско парче. Деса отдавна не ми беше трошила главата с глас. В нейните балади от 2016 не пее така. Дзвер :Vishenka_05:

Аз дори не я изслушах цялата. Обаче Моллов е Люси втори номер, Иларионов плеска яко жълти филтри, този - яко сини и то в клипа на Коце и този на Емилия май са си едни и същ филтър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса Анелия. Тъпа и с беден речник, но беше себе си, според мен тя трудно би могла да играе роля. Непринудена ми се стори, положително настроена, интересува се от себе си и е доста изключена за останалия свят. Дано случва на хубави проекти и занапред.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз дори не я изслушах цялата. Обаче Моллов е Люси втори номер, Иларионов плеска яко жълти филтри, този - яко сини и то в клипа на Коце и този на Емилия май са си едни и същ филтър.

Не знам, но Деса не е обработвана и стеснявана, което е похвално. Показа си се вече заоблена в национален ефир, така е вече нема кво да се обработва. Видяхме си я :3fdb8960598fa63e:

Най малкото е добре да се възприема самата тя каквато си е, без да и пука от повърхностни коментари и да не дава поводи да я хейтят, че се е свивала по клипове. Достойно

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой ще обясни ли защо тази прекрасна песен не се превръща в хит, а боклуци като последния на Александрова, да? Какво стана, тА не вечерАаме...

 

ТВ версиите винаги имат по малко гледания в сравнение с видеата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще е.а Пайнер в гъза, махнаха ми Деса която за 3 дни имаше над 150K :roll1:

А защо от Пайнер не ви блокират всички фалшиви каналчета, дето сте набълвали?

 

ТВ версиите винаги имат по малко гледания в сравнение с видеата.

Едва ли това е причината, но е факт, така е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо от Пайнер не ви блокират всички фалшиви каналчета, дето сте набълвали?

Едва ли това е причината, но е факт, така е.

Към самата Мария също няма интерес, язък за хубавата песен.

 

Текстът на тази песен е толкова актуален и след 20 години. :ninja:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТВ версиите винаги имат по малко гледания в сравнение с видеата.

Ко каза ко? :3fdb8960598fa63e:

 

Искаш ли Преси да запише тази песен ?

Скандален хит от скандална кралица!! След като издаде "Искам секс" се кандидатира за кметица на родния си град! Яни да се учи от нея. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коце и Деса пребиха. Рядко второто е по добро от първото. В оргазъм съм. Очаквах нещо комерсиално, а то музикантско и тежкарско парче. Деса отдавна не ми беше трошила главата с глас. В нейните балади от 2016 не пее така. Дзвер :Vishenka_05:

 

Песни като новата на Коцето с Деси Слава се опитват да изкарат поп-фолка от дупката , която е влезнала и успяват, но идва една мангалка Т. Александрова , която се мисли за номер 1 и насира всичко!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

:Vishenka_05:

 

Супер песни изкараха Рико Бенд. Вокалиста ми е един от най-добрите приятели само леглото ни е разделяло , даже понякога и заедно спяхме много добро момче, много пеещо заслужава успеха , който имат в момента!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер песни изкараха Рико Бенд. Вокалиста ми е един от най-добрите приятели само леглото ни е разделяло , даже понякога и заедно спяхме много добро момче, много пеещо заслужава успеха , който имат в момента!

 

Аман от тези кючеци, дори не го изслушах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песни като новата на Коцето с Деси Слава се опитват да изкарат поп-фолка от дупката , която е влезнала и успяват, но идва една мангалка Т. Александрова , която се мисли за номер 1 и насира всичко!

Значи Теда е мангалка и разваля жанра, но Рико Бенд, цяла тайфа мангали, правят супер песни така ли? Или щото сте делили една постеля с мангал от групата, за това си толкова пристрастен :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...