Jump to content



Кой е по-добрият клип?


?  

75 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

И двата клипа са много гадни, единият заради Глория и Азис (много се превземат и направо тръпки ме побиват), другият заради Константин и неговият хероинен поглед, и Преслава която има същите жестикулации като Глория. Това е причината да не гледам клипове от този тип, ала "Не лъжи на колене", има един момент, дето Глория си чупи ръцете и направо свят ми се завива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кой е по-добрият клип, но със сигурност се знае по-стойностната песен коя е.

А както знаем, песните остават във времето, не клиповете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смит си мисли, че като има статисти и лимузина в някъв клип е шпо-скъп от другия, но по-скъпото никога не е гарантирало качество.

Да не говорим, че тая песен на Преслава към днешна дата е пълна нула, никой не се сеща за нея.

Те и "Мъж на хоризонта", "Моят нов любовник" и един куп други нейни ги бутаха за великите хитове преди 10 години, ама към днешна дата виждаме как стоят нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те и "Мъж на хоризонта", "Моят нов любовник" и един куп други нейни ги бутаха за великите хитове преди 10 години, ама към днешна дата виждаме как стоят нещата.

Ама какво означава към днешна дата виждаме как стоят нещата?Какво действие очакваш да се случи,че да докаже,че са си хитове?

Преслава си ги пее по участия,хората им се кефят-какво повече? :1000 (19):

Сакън нещо да не кажат против Глория и ще изкарате целия свят крив :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...