Jump to content



Кой е по-добрият клип?


?  

75 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Следващият концерт на Примата предполагам, че ще е в градинката пред НДК, само за там може да събере хора. :3fdb8960598fa63e:

А и когато Глория закрие концерт на Планета ще си говорим тогава кой какво изпразвал, като гледам употребена и изпразнена от Жоро Илиев и Фильо е само една. :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следващият концерт на Примата предполагам, че ще е в градинката пред НДК, само за там може да събере хора. :3fdb8960598fa63e:

А и когато Глория закрие концерт на Планета ще си говорим тогава кой какво изпразвал, като гледам употребена и изпразнена от Жоро Илиев и Фильо е само една. :3fdb8960598fa63e:

Каква ти е целта с тия коментари??? Интелектуалният ми потенциал не ми позволява сам да се досетя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква ти е целта с тия коментари??? Интелектуалният ми потенциал не ми позволява сам да се досетя.

Mисля, че е лесно видимо. Но не зная защо се занимаваш :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси да се учи как се пълнят зали! :3fdb8960598fa63e:

 

Сложи снимки конкретно от концерта, от началото, от края. За какво си постнал снимки на Фокса, които са правени доста преди началото на концерта и залата тепърва ще се пълни?! По много елементарен начин злобеете - просто се закачате ли, нямам идея.

Не знам дали ти си вярваш на това, което публикуваш?!?Но пък похвално, че Глория е предизвикала такъв интерес у теб, след като си се разровил да търсиш някакви абсолютно нагласени "компромати". :1000 (33):

Също така, можеш да прегледаш някой от съвсем първите клипове на Глория - в някой от тях има кадри от самостоятелни концерти в големи пълни зали. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стефимире, Глория след 2004 до 2008 не ходеше на концертите на Пайнер. Ако не помниш, беше казала, че ще залага повече на самостоятелни изяви. :mf_surrender: Което беше абсурдно разбира се. Точно в пика на Ивана и Преслава, тя се отказа от съревнованието, вместо на концертите да показва, че все още може. И накрая направи безумно завръщане на големите концерти с "Еднопосочен път" и "Усещане за мъж" - тотален крах. В този интервал единствената й голяма изява беше със зор уредената на Мура Мега - още една излагация.

 

Това са лозунгите на Маргарита Лозанова, трудно човек се освобождава от тях. Глория оставала. И къде е Глория днес?

А Глория много отдавна не се развива. Смятай щом се прави на обидена, когато вокален педагог й казва, че не диша правилно и не държи на пеене... за какво говорим изобщо.

 

Глория като подава фразички да не би да е създала текст, който да се запее от всички? Лесно беше едно време - текстовете и идеите на Цеца, музиката на Илия Загоров. Свърши вече тая баница и се вижда кой какво може.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сложи снимки конкретно от концерта, от началото, от края. За какво си постнал снимки на Фокса, които са правени доста преди началото на концерта и залата тепърва ще се пълни?! По много елементарен начин злобеете - просто се закачате ли, нямам идея.

Не знам дали ти си вярваш на това, което публикуваш?!?Но пък похвално, че Глория е предизвикала такъв интерес у теб, след като си се разровил да търсиш някакви абсолютно нагласени "компромати". :1000 (33):

Също така, можеш да прегледаш някой от съвсем първите клипове на Глория - в някой от тях има кадри от самостоятелни концерти в големи пълни зали. :1000 (19):

Глория премазва Преса в анкетата. Смятай щом с тоя клип я смяза, който уж и бил най-добрия ... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нейната цел не е ръчичките да са гора, а хората да са доволни от това, което слушат. Глория за 20 години има само 3 големи концерта със солиден плейбек в тях, особено първите 2.

"Да вземеш нещо" е различно от това да преведеш текст, куплет или припев на друга певица и да се хвалиш, че идеята е твоя. Глупостите за призмата не минават при мен.

Писна ми да пиша в тая тема, казах достатъчно.

Колкото и да съм разочарован напоследък от това което прави и от отношението й... няма как де се откажа от нея.

Оставам несъгласен с много нейни действия, но осъзнавам, че си е такава и няма да спре да прави всичко както си иска без да се интересува далибихме одобрили и харесали.

Напротив , Глория... Нейна песен хит вече много трудно би станала . А и е мега дървена от към клипове и текстове , не може да докосне хората които слушат масово тоя музика .

 

Е то дискотеките не са критерий, гледанията не са критерий, форумът не е критерий, концертите не са критерий... кое е критерий??? :mf_surrender: Търсим си оправдания само. Въпросът по-скоро за мен е следният - защо една Цеца, която като концепция на кариерата прилича на Глория, е хем класика, хем винаги актуална, а наша Глория е презирана толкова много и не може нито да стане баш класика, нито да е актуална? Че Цеца има милиони и има гениален творчески екип - има. Че сръбският народ е по-уважителен от българския - така е. Ама все пак някъде се пречупват нещата.

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж Смит, предлагам ти да спреш да се излагаш като кифладжия. Това което хората са казали е истина и всички го знаем и приемаме. Но то няма общо с темата. Глория е противоречива личност и певица. За по - старото поколение фенове е много голяма, за някои най. За новите е никой. Глория символизира чалгата за масовия слушател и затова е най - нехаресвана от всички, отделно тя има огромен принсо за това, защото е неадекватна в толкова много отношения. Не виждам само защо сипеш злоба по нея, като до преди два дена я харесваше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това което хората са казали е истина и всички го знаем и приемаме. Но то няма общо с темата. Смит е противоречива личност и певица. Смит символизира чалгата за масовия .... и затова е най - нехаресваният от всички, отделно той има огромен принос за това, защото е неадекватен в толкова много отношения.

 

:3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

Не е проблема в Глория, а във феновете й.

 

Леле сериозно ли не е звъннала Глория на момичето?! Това е ужасно тъпо, лицемерно и непрофесионално. Като не иска да се обажда на победителите от въпросната рубрика, защо изобщо се съгласява да участва в нея??? И без друго никога не е отговаряла честно на неудобните въпроси...Как може такова нещо, поела си ангажимент, а после се правиш на интересна...Кой знае кво си е викала: "Ами то никой няма как да разбере обадила ли съм се, не съм ли, няма да се разчуе" и е толкова маааазна, пред камерите: "да, слънце, дай да ти разпиша, ама разбира се, че ще ти дам автограф и ще се снимаме с лицемерната ми усмивка", а после кой знае какво говори по адрес на феновете си...Със всеки следващ ден все повече ме отвращава тая жена, какво като има десетки хубави песни, като човек не струва! :mf_surrender:

 

Не виждам какво смешно има! Като не й се занимава с игри и телефони, да не била участвала във въпросната рубрика! Все пак по тоя начин е уронила и авторитета и престижа на главната редакторка и списанието й, като не е спазила дадената дума и не си е изпълнила ангажимента. Ама иначе по интервюта непрекъснато се хвали през годините какъв сериозен и отговорен човек била, колко била точна, и цепела секундата винаги, бла-бла, как ли пък да не...Най-голямата лицемерка е тая, като светят камерите е една, като изгаснат става друга...Не бях се сетил за това със скрития номер, разбира се, че в днешно време има и такава опция, но то желание се иска...Точното определение за тая жена наистина е темерут! И ако обичаш недей използва в едно изречение някаква пача на име Галина (кокошка) и "Божееее". Ти тази до Бог ли я слагаш, да споменаваш името му напразно, взела се тука за някаква примадона, как ще звъни на нисшите, от простолюдието, те не заслужават нейното благоволение...Дано пораснете някой ден и оцените истинските неща в живота, и вярвайте, Глория не дава пукната пара за вас, образно казано, но вие продължавайте да си харчите парите за тази лицемерна неблагодарница, кой знае подаръците ви в кой контейнер се намират....Честно казано ми е жал за вас и за всички останали наивници, възхваляващи някакви си чалгаджийки!

защо се хващаш за лапешките коментари, а музиката Милене?, а бозите, а тв версиите, а клишетата, а това че повече време си оправя роклята на сцена, отколкото да предложи някакво преставяне, а това , че и е празна главата и една акустична версия не е направила, а това, че е прави музика за ТСонките и е доволна, че те садоволни, а че няма и стотинка представа кое как изглежда и звучи, а досадата...

 

има едно вярно което си мисля :че ако на вас ви стига това което предлага, то дори на нея не и...правилно, че спира...когато е изчерпана и предадена - да се маха, да обикаля малдивите и нидерландите ... и когато реши да започне отново да прави музика да се върне ,пак дано развалнува наново, дано и доиде акъла и се поогледа в съвремието

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...