Jump to content



Online: Татяна - Бивша за секс


Препоръчани коментари

  • Отговори 29
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Пълна тъпня. Не издържах да я изслушам дори до края. Тоти както имаше известен прогрес, така и започна да се връща на дъното, където е мястото й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааааааааааааааууууууууууууууууу! Много яка! Изкефи ме адски пак тая Татяна! Супер яко изглежда, както винаги, но и песента пак си я бива!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много зле, тва е неслушаема какафония. По-тъп и неритмичен текст не бях чувал никога, то дори няма рима на повечето места, как може да се хареса това от някого не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента наистина е много зле.

 

Татяна ми изглежда променена в лице, все едно има нескопосано поставен ботокс.

 

Мислех, че само на мен така ми се струва. Определено има нещо, да е и в такъв кратък срок.

Не ми харесва песента, предишната повече ми допадаше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слабооо. Тоя Асенов е доста зле, парчетата са му пълен буламач. Ясно, че е евтин и за това работят с него, но все пак.

Иначе на места в припев не е зле, но пак имитира - Гери Никол в припева с това - да,да,да. Но на нея сме и свикнали на копирането от родни колежки (по-успели от нея).

Клипа- евтинее от където и да го гледаме - Скерлев, фитнес и миндила Дилена. Не и ли писна да я снима във всеки клип?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли неочаквано...много ми хареса? Песента не е дори фолк, отсвен отсвира, самото звучене си е RNB, добре изпята, добре направена , клипа е много добър - радвам се, че има и спонсор, т.е. има кой да помогне, в днешно време и "спонсор" и "поп-фолк" са трудно поставяеми в едно изречение. Браво :)

 

Не съм очаквал да ми хареса, но.. като ми харесва, си ми харесва.

 

И не се хващайте за това "да,да,да", , не е от Гери Никол, още преди 2-3 години имаше някаква рапърска песен на F.O. и Hoodini или нещо подобно, точно така се казваше, имаше и още една, нещо от типа на на "тя казва само да, да, да", Николче хич не е открила топлопровода.

 

Виждам,че се старае и това е хубаво. А Татяна е подоходяща за рекламно лице на фитнес - катетогично. На годините и тялото и е желязна.

 

Пак казвам, учудвам се, но факт - харесва ми клипово и като песен. Само Дилена ми е излишна, и това е по други причини.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...