Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Този отлив отдавна си го има,а не защото Галена не е част от последните концерти.Но мисълта ми беше, че все пак ги имаше тези концерти и пак си имаше някаква публика и песни дори и без нея,тоест не е незаменима.Иначе е ясно , че спада в публиката е огромен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ти кажи, вие галенените не спирате да си налагате мнението и дрънкате глупости от рода на как Галош била незаменима

Ти ли пишеш за налагане на мнение? :roll1:

Ти, която постоянно се занимаваш с Галена - къде седнала при Слави, как пеела на турнето от преди 3 години, как се бъзикала по участия с "как си се нашмъркал" , чак я намеси в мението ти за най-харесван изпълнител,където се пита защо харесваш даден изпълнител,а ти и там намери да плюеш по Галена. Постоянно ти е в устата Галена. Иначе ние сме дрънкали глупости. Да си видяла да намесвам постоянно други изпълнители, когато формирам мнение за Галена или да седна да им търся клипове какво правили или не правили другите? Налагане на мнението е точно това, което правиш ти. Не си прехвърляйте "греховете" на другите. Някои хора не могат и едно мнение да напишат, в които да изтъкнат любимците си без да омаловажат друг изпълнител.

 

Днес очаква ли се премиера от някой?

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Къде му е милиона на този вселенски хит? :bag:

Изненадан съм, че го казвам, но тази година и Емануела, и Галин не тръгнаха много добре. Първата песен на Емануела е съвсем малко над нивото на Да ти олекне/Без теб, но повече от 3 милиона не я виждам да направи в близкото бъдеще. А от този клип очаквах много по-големи успехи, пък той една седмица не може да направи 1 милион, което е недопустимо през 2017 за дует на две ТОП имена.

Поне покрай тази ситуация форума може да се увери, че гледанията не се манипулират толкова лесно и повечето милиони на хитовете са напълно реални- точно Галин и Емануела не биха си позволили толкова слабо представяне на проекта си, ако можеха да купуват на воля.

За момента има само два големи хита- на Галена и на Яница.

 

Днес очаква ли се премиера от някой?

Не знам дали ще има, но аз лично очаквам с голямо нетърпение Джулия.... По снимките ми се струва, че ще разбива- дано наистина се изстреля нагоре, жанра има нужда от нова голяма звезда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен причината за провала на дуета е ясна. Галин се опитва да се прави на много модерен и бяга от чалга звученето. Публиката си иска чалга в най-чист вид. Тип "Моро му" и "Дай ми още".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо се отвратих като я видях. Айде за другото може да измисли някакво обяснение защо е ревала, но за цигарата няма оправдание. Дето се вика "Хубава работа, ама циганска!".

И какво като е пушила цигара?

По принцип позволяват на бременните по няколко цигари на ден , защото ако ги спрат от раз организма не го приема правилно ..

И все пак - не е правилно ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво като е пушила цигара?

По принцип позволяват на бременните по няколко цигари на ден , защото ако ги спрат от раз организма не го приема правилно ..

И все пак - не е правилно ..

 

А, няма проблем. Нека си пуши и по една кутия ако иска. :mf_surrender:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен причината за провала на дуета е ясна. Галин се опитва да се прави на много модерен и бяга от чалга звученето. Публиката си иска чалга в най-чист вид. Тип "Моро му" и "Дай ми още".

 

Кое му е чистата чалга на Моро му? :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

А този дует е пълен боклук, изпълнен от утайките на обществото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое му е чистата чалга на Моро му? :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

А този дует е пълен боклук, изпълнен от утайките на обществото.

За дуета съм съгласен, смотана песен, която видиш ли щяло да стане хит. Не е от модерното звучене. Къде, къде има по-модерни и успешни песни. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За дуета съм съгласен, смотана песен, която видиш ли щяло да стане хит. Не е от модерното звучене. Къде, къде има по-модерни и успешни песни. :)

 

Много си е добре дуета. Просто ние отдавна вече не сме тийнейджъри и не харесваме подобен саунд. Песента е правена за по-младите. И единствената причина, поради която не е гръмнала с гледания е, че клипчето не се показва отстрани като предложение.

 

Предната му песен на Галин да не би да беше по-добра? В същия стил, само че нямаше бъг в youtube и ето я на - скоро ще има 10 млн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си е добре дуета. Просто ние отдавна вече не сме тийнейджъри и не харесваме подобен саунд. Песента е правена за по-младите. И единствената причина, поради която не е гръмнала с гледания е, че клипчето не се показва отстрани като предложение.

 

Предната му песен на Галин да не би да беше по-добра? В същия стил, само че нямаше бъг в youtube и ето я на - скоро ще има 10 млн.

 

"Царя на купона" е шедьовър пред това. За разлика от дуета в предната му песен ясно се чува какво пее и има интересни фрази. И стига ги оправдава, че нямали гледания заради бъг. И двамата са достатъчно популярни. Става въпрос за топ имена, ако реално песента е хит ще я потърсят и слушат, няма да чакат Youtube да им я предложи отстрани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Царя на купона" е шедьовър пред това. За разлика от дуета в предната му песен ясно се чува какво пее и има интересни фрази. И стига ги оправдава, че нямали гледания заради бъг. И двамата са достатъчно популярни. Става въпрос за топ имена, ако реално песента е хит ще я потърсят и слушат, няма да чакат Youtube да им я предложи отстрани.

 

Аз забелязах, че хората масово припадаха по песента от лайв записите от дискотеката, а като излезе и почна да прави малко гледания, изведнъж вкупом почнаха да я плюят. :mf_surrender:

 

Щом вече се показва отстрани, очаквам да се вдигнат гледанията. Тъпото е, че статиската е скрита и няма как да ги следим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз я слушах повече на записите, колкото сега.

 

Пускаха кадри, които ги няма в клипа, като онези с г*за на Галин, предполагам са били отхърлени и затова имаше и забавяне - и Яница е връщана така заради такива кадри.

 

Също имаше едни вокали в началото на песента в едно изтекло демо на Емануела, които ги няма и заместени от Галин в началото. В някоя страница го мярнах демото във фейса, някакво "хе йе йе" викаше Емката в началото на песента, а сега е заменено с това "Уааа" на Галин. Умшилено ли са и намалени партиите на Емануела не мога да разбера, но наистина очакванията бяха прекалено големи, а накрая - интрото не е като в демото, някои кадри, промотирани предварително липсват във видеото и така...

 

А относно тия кадри си имах едно наум, че няма да влязат в клипа и си го знаех от самото начало - Димитров няма да отниса хиляди глоби заради задните части на Галин, не би си го позволил, а нали клипа се излъчва и по ТВ, не само в Youtube. Те така...

Link to comment
Сподели в други сайтове

А относно тия кадри си имах едно наум, че няма да влязат в клипа и си го знаех от самото начало - Димитров няма да отниса хиляди глоби заради задните части на Галин, не би си го позволил

 

Важното е, че Галин е държал да си ги покаже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прости са... Жалин, Кама... за кво си пеят песните по участия преди премиерата. Тъпи, тъпи...

 

То, че пеят песни дето и без това нямат заряда и те самите не вярват в тях, ам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледания през първата седмица:

 

"Царят на купона" (с помощта на Преслава): 1 296 000

 

"5, 6, 7, 8" (с помощта на Емануела): 960 000

 

Като се има предвид, че дуетът изтече доволно преди премиерата, разликата не е толкова фрапираща.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прости са... Жалин, Кама... за кво си пеят песните по участия преди премиерата. Тъпи, тъпи...

 

То, че пеят песни дето и без това нямат заряда и те самите не вярват в тях, ам...

 

Кама не е пяла песен преди излизането и от много, много години. Но, на всеки се случва. А за вярата - той Пайнера вече не верва, ти за чалгарите искаш...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледания през първата седмица:

 

"Царят на купона" (с помощта на Преслава): 1 296 000

 

"5, 6, 7, 8" (с помощта на Емануела): 960 000

 

Като се има предвид, че дуетът изтече доволно преди премиерата, разликата не е толкова фрапираща.

И като имаш в предвид , че "5,6,7,8" е дует , а в "Царя на купона" Преслава казва две-три думи и е генерирала повече гледания на Галин!Кралица :Vishenka_05: (шегувам се :1000 (29): )

На мен "5,6,7,8" пък много ми хареса,много ме кефят частите на Емануела :ar:

П.С.Какво стана с дуета на Фикрет и Галош?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...