Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Никой не се чуди. Просто липсва официална информация за подобен хонорар. Дано да е 10, ама надали е повече от 3.Бъ6дете реалисти

 

Фокси може да си пише квото иска. Той не знае. Кама и Цветин са го отлъчили отдавна.

 

Мисля, че си се превъзбудил от мъка, по валамето. Фокс е такъв тип, че трудно може да му се влияе, от който и да е. Спечелил си го е с акъл... :1000 (19):

 

 

Не е на 3, ти вярваш ли си? На 23 ще пее в Плаза Варна, където и е платено 4500- сама !!!

 

Въобще как си вярвате, цял живот да е била в топ-а на високите хонорари с по 5-6 бона и изведнъж са падне на 3, при все че в момента е доста търсена покрай Глаъст на България. Спрете са спекулирате с тоя хонорар, защото накрая ще се види на колко е и ще останете с пръст в уста.

 

Кама пее на хонорари между 4000 и 5000, в зависимост от пазарлъка и хората отсреща. Това е тавана в чалгата, на който стават сделките. Другото е вятър и мъгла....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена #2 в "Най-стилни българки", там я признаха тийн идолите на Бг. :D

 

Йорднка Христова каза, че Деси леко е наподобявала пародия. Това ни го спестяваш, Слави.

То Деса не е лоша, напротив ама с такива фенове, като Слави ми се гади от нея. Аман!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена #2 в "Най-силни българки", там я признаха тийн идолите на Бг. :D

 

Йорднка Христова каза, че Деси леко е наподобявала пародия. Това ни го спестяваш, Слави.

То Деса не е лоша, напротив ама с такива фенове, като Слави ми се гади от нея. Аман!

г-жа Христова имаше упрек към грима и килограмите,които са и сложили стилистите, а не към Десиното изпълнение

 

И на хората им се повръща от транссексуалното Лорена, но не намират за необходимо да мрънкат по форуми, чебурашке. На галено щи викам Чиба :1000 (6):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на хората им се повръща от транссексуалното Лорена, но не намират за необходимо да мрънкат по форуми, чебурашке. На галено щи викам Чиба :1000 (6):

 

Поне не мяза на преяло морско свинче.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започвам да си мисля, че при Галена депресията не е следродилна,а по повод хонорара на Пресли от 10 бона. Без да си дава зор, а дори и си качи цената, за да я канят по малко, пак помита всичко живо :whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започвам да си мисля, че при Галена депресията не е следродилна,а по повод хонорара на Пресли от 10 бона. Без да си дава зор, а дори и си качи цената, за да я канят по малко, пак помита всичко живо :whistling:

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Не е лошо да имате мярка понякога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Не е лошо да имате мярка понякога.

 

Да не съм го писал на стената на Галена случайно. Не съм минал границата. Харесвам си Галоша, ама феновете и си просят провокациите ми. Както вероятно и обратно :gun_bandana:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Славчо, няма да спечелиш "преслините" за жалката си кауза, като плюеш тази, която удари рамо, на жалкото валаме преди 2 години. :1000 (29):

Всички знаем , че Галена е предложила дует на Деса и Деса не е търсила ничие рамо.

Ако не беше Галена, щеше да е някой друг от 7те предложили и дует веднага след завръщането и.

А и на Деса нещата и потръгнаха след дуета и с Галин и победата в брадъра. Деса е благодарна. Аз няма за какво да съм и задължен

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички знаем , че Галена е предложила дует на Деса и Деса не е търсила ничие рамо.

Ако не беше Галена, щеше да е някой друг от 7те предложили и дует веднага след завръщането и.

А и на Деса нещата и потръгнаха след дуета и с Галин и победата в брадъра. Деса е благодарна. Аз няма за какво да съм и задължен

 

 

Лъжа е това. Митко Пайнера накара Галена да направи песента си дуетна с Деса, за да опита, да съживи мъртвец....

Link to comment
Сподели в други сайтове

За пореден път се убеждавам ,че между Преси и Фики е имало връзка. Току-що Преси честити Рождения Ден на Галин , именно за това,че е главния конкурент на Фики,а на него поне едно честито не написа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

За пореден път се убеждавам ,че между Преси и Фики е имало връзка. Току-що Преси честити Рождения Ден на Галин , именно за това,че е главния конкурент на Фики,а на него поне едно честито не написа!

 

Не, не е имало нищо. Имаха полза от PR-а двамата, затова оставиха нещата да се вихрят. Преса си се мота със стари гаджета...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лъжа е това. Митко Пайнера накара Галена да направи песента си дуетна с Деса, за да опита, да съживи мъртвец....

 

Галена и Деса друга история разказват, ама ти знаеш по добре там във Видин. Всяка седмица отчет ти дават

е, успя, Франкенщайн е съживен :1000 (6):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя в брадъра псле 2007 съжаляаше и се вайкаше.

Стореното сторено. А и не вярвам буквално Азис да и го е набил. По скоро и е препоръчал... Има логика в казаното оттеб .В този период Азо сам е признаал, че и е завиждал .

Той Азис сам си каза в книгата, че е платил на режисьора да отрежат всички хубави кадри на Деса от "Жадувам", защото била прекалено красива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не е имало нищо. Имаха полза от PR-а двамата, затова оставиха нещата да се вихрят. Преса си се мота със стари гаджета...

 

Имах информация от лични приятели на Фики , но го има и този вариант , който го казваш ти!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той Азис сам си каза в книгата, че е платил на режисьора да отрежат всички хубави кадри на Деса от "Жадувам", защото била прекалено красива.

Той през годините ралично плямпа. Много му е богата фантазията. В книгата си какви случки разказа, а после призна, че са измислица.

Помня, че в един момент говореше, че той завиждал на фенскатаи маса и затова решил да си покаже краката голи в Жадувам, за да и върне :lol:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имах информация от лични приятели на Фики , но го има и този вариант , който го казваш ти!

 

Преслава не търси такива като Фики. Тя харесва друг тип мъже. Все пак е зодийка с Глория, Анелия, Джена и т.н. Някой път ще ти обясня, ако имам време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...