Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Salvatore, мигом коментирай!

 

Прием ли е, пеене ли е .. КРАЛИЦА! :Vishenka_05:

 

 

Аххх, какви паметни времена!

 

Енергична, готина, луда, брутална!!! Кралица! :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Правила му е орални ДОБРИНИ :1000 (6): :1000 (6): :1000 (6):

 

Днес изкъртваш. И на Фикрет като гледам, няма да простиш :happyppl:

Коментирай,че Галена е прецакала Деси,защото Деси е искала да седне отдясно с тясната рокля , която е от линията на Галош,а тя се изнизала и е взела мястото , защото повече харесвала десния си профил :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай,че Галена е прецакала Деси,защото Деси е искала да седне отдясно с тясната рокля , която е от линията на Галош,а тя се изнизала и е взела мястото , защото повече харесвала десния си профил :3fdb8960598fa63e:

хаахахахаха пахахахах :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Галош веднага си седна на гъза. Личи си, че е нарочно. Аз ако бях на Деса веднага бих ѝ наредил да се премести. Но Деса пак открадна цялото внимание и в крайна сметка Галош остана засенчена както винаги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Галош веднага си седна на гъза. Личи си, че е нарочно. Аз ако бях на Деса веднага бих ѝ наредил да се премести. Но Деса пак открадна цялото внимание и в крайна сметка Галош остана засенчена както винаги.

 

Единственото, което някога ще се помни от това предаване е нарцистичното поведение на Деса. И веднага след това, хората ще се сещат, за тактичното и възпитано на Галена. Така де, тя простотията не може да се покрие, дори да е откраднала вниманието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко има Камелия спрямо другите съдии?

Нейният отбор е наполовина пълен и като изключим Шоколадката, са все много талантливи участници.

Другите ментори са с по-малко. По 4-5 имат.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нейният отбор е наполовина пълен и като изключим Шоколадката, са все много талантливи участници.

Другите ментори са с по-малко. По 4-5 имат.

Останал съм с усещането, че най-малко избират нея. Поне от това, което съм гледал се спират основно на Поли и Графа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Останал съм с усещането, че най-малко избират нея. Поне от това, което съм гледал се спират основно на Поли и Графа.

 

Всъщност Поли има най-малкия отбор до момента. Само трима или четирима души. Камелия има 6. повече от Иван Лечев и Поли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единственото, което някога ще се помни от това предаване е нарцистичното поведение на Деса. И веднага след това, хората ще се сещат, за тактичното и възпитано на Галена. Така де, тя простотията не може да се покрие, дори да е откраднала вниманието.

 

Хората не помнят, че Галена изобщо е била там, камо ли поведението ѝ. Както винаги, Галош остава засенчена от сценична партньорка. Единственият ѝ шанс да бъде забелязана в дует е когато е с мъж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност Поли има най-малкия отбор до момента. Само трима или четирима души. Камелия има 6. повече от Иван Лечев и Поли.

 

Поли не се обръща на всички, докато забелязвам, че Камелия почти винаги и то гледа да е първа.

Но наистина Камс стои много леко до останалите треньори и то си личи, че самата тя го усеща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

;) Май до момента Камелия има най силните учасници в своя отбор. А някои твърдяха че никой не искал.

 

Да! Съгласен съм. По мои наблюдения при Камелия е разнообразието, Графа и Поли точно обратното - еднообразие.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...