Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Преслава не търси такива като Фики. Тя харесва друг тип мъже. Все пак е зодийка с Глория, Анелия, Джена и т.н. Някой път ще ти обясня, ако имам време.

 

Ще е хубаво вече в скоро време да си намери мъж , да забременее и да си даде почивка като Джена. Да се надяваме това да се случи през 2017/2018

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ще е хубаво вече в скоро време да си намери мъж , да забременее и да си даде почивка като Джена. Да се надяваме това да се случи през 2017/2018

 

Абе чуват се и едни други слухове за нея, защото разпитва хора около Кама как е без Пайнер в детайли. Но да видим, че Митака им е сърдит, на всички....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе чуват се и едни други слухове за нея, защото разпитва хора около Кама как е без Пайнер в детайли. Но да видим, че Митака им е сърдит, на всички....

 

За Преслава това няма как да е вярно , тя е много добри отношения с продуцентите си , това са пак някакви измишльотини на жълтите сайтове , те какво ли не пишат за нея вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Преслава това няма как да е вярно , тя е много добри отношения с продуцентите си , това са пак някакви измишльотини на жълтите сайтове , те какво ли не пишат за нея вече.

 

Не са жълти сайтове и не е от вчера и днес, а от 2 години. Миналата година, когато и подариха "Певица на годината" ви говорех, че за това става дума.

 

Няма нищо случайно в този бизнес....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той Азис сам си каза в книгата, че е платил на режисьора да отрежат всички хубави кадри на Деса от "Жадувам", защото била прекалено красива.

 

Бахти злобната завистлива циганка! :mf_surrender:

 

Взел е най-лошото от своя етнос и сексуалната си ориентация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За пореден път се убеждавам ,че между Преси и Фики е имало връзка. Току-що Преси честити Рождения Ден на Галин , именно за това,че е главния конкурент на Фики,а на него поне едно честито не написа!

 

Да, доста е странно. Хем и дует имаха, уж приятели бяха, Преса е гъста с баща му...

 

Аз съм склонен да вярвам, че между тях е имало нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои неща и хора никога не се променят! Важното е, че Камелия се представя добре в гласът и определено като поведение и излъчване е топ звездата на предаването. Просто е порасла като голямо име и си личи, че се е вглеждала в себе си и грешките си. Браво за което! Другото, ами то мен не ме вълнува. Ако хонорара и е 3000, 5000, 10 000 за два часа пак е престъпно много. Някои хора работим цял месец за тези пари.

 

Другото което искам да коментирам е колко адекватно е облечена Камелия. Дано продължава така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Screenshot_20170312_192948.jpg

Тук и аз с днешна дата бих гласувал за проекта на Кама. Сравнен с най лошия на Деса за 2016 проект заСЛУжава да води. И все пак Отново се родих гони 7 милиона, а на кама заби на 1и малко...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

За пореден път се убеждавам ,че между Преси и Фики е имало връзка. Току-що Преси честити Рождения Ден на Галин , именно за това,че е главния конкурент на Фики,а на него поне едно честито не написа!

Имаха, на Фики по-друг начин му е честитила, чак й завиждам на мръсницата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаха, на Фики по-друг начин му е честитила, чак й завиждам на мръсницата!

Правила му е орални ДОБРИНИ :1000 (6): :1000 (6): :1000 (6):

 

Днес изкъртваш. И на Фикрет като гледам, няма да простиш :happyppl:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

С каква цел намаляват участията на Преслава?

Да не се канят да я пенсионират? :helpsmilie:

Ясно е , че е в следствие от увеличаването на хронорара й , но пък това сто процента са го предвидили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С каква цел намаляват участията на Преслава?

Да не се канят да я пенсионират? :helpsmilie:

Ясно е , че е в следствие от увеличаването на хронорара й , но пък това сто процента са го предвидили.

Тя умишлено го прави. Жената иска голям концерт, спокойствие и семейство!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя умишлено го прави. Жената иска голям концерт, спокойствие и семейство!

Надявам се някой ден да я видим в булчинска рокля и да си има детенце,тя го заслужава след толкова години работа. :Vishenka_05:

През лятото я пишеха , че щяла да има сватба с Гъмов и дори Галош щяла да пее на сватбата им :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя умишлено го прави. Жената иска голям концерт, спокойствие и семейство!

Ти чуваш ли се? Тя и едно от тези неща не иска ... ако искаше едно минимум щеше да е постигнала вече.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се някой ден да я видим в булчинска рокля и да си има детенце,тя го заслужава след толкова години работа. :Vishenka_05:

През лятото я пишеха , че щяла да има сватба с Гъмов и дори Галош щяла да пее на сватбата им :3fdb8960598fa63e:

Опази Боже, само не с тоя боклук! С Фики да се вземат, да си направят детенце и да са щастливи! И Райна, и Преслава, и Камелия - заслужават най-голямото щастие!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новите песни на Галена не ме впечатляват, визирам 2-те от тази година, даже Морому да съм я слуша 8-9 пъти, искам пак такава тупалка, дето да се слуша и след 5 години:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...