Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И аз да бях - и аз щях да го орева. Те разчитат супер много на тоя дует и песента изобщо не е лоша, има нужните качества да направи над 10 млн. Много по-добра е от Царят на купона, а се очертава да се представи доста по зле като гледания, ако не оправят бъга.

Аз не мога да си обясня ниските гледания като това си е готов хит.Поне за мен това си е изцяло завършен продукт-много яка песен+клип,който се връзва с тематиката и е пълен с много готини визии на изпълнителите.Даже повече ми харесва от "Не ме заслужаваш",но очевидно вкусът ми не съвпада с масовката :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес Десислава бе пълно дърво и изпълнението беше супер фалшиво.

Бъдете поне веднъж обективни.

Миналата седмица беше пефектна, но тази седмица приличаше на травестит от Гулянци. За изпълнението наистина думи нямам. Толкова фалшива не е била никога и нямаше НИЩО ОБЩО с гласа на Рияна!

 

 

Целувате ли жаби докато консумирате уасаби ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Загубена песен, това с уасабито изобщо каква връзка има, турили го там хем да е рима, хем уж да е нещо различно като лаф.

 

Единствения позитив и новия напън на Райна е, че показва хубав гъз. Нищо, че е жив инфантил, с кеф бих и ударил отзад.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Загубена песен, това с уасабито изобщо каква връзка има, турили го там хем да е рима, хем уж да е нещо различно като лаф.

 

Единствения позитив и новия напън на Райна е, че показва хубав гъз. Нищо, че е жив инфантил, с кеф бих и ударил отзад.

Ами ако си ял някога суши с него ти донасят уасаби - горчиво и гадно е.

За т'ва после пее, че само с нея е СЛАДЪК.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ако си ял някога суши с него ти донасят уасаби - горчиво и гадно е.

За т'ва после пее, че само с нея е СЛАДЪК.

 

Ще трябва да се разяснява какво е уасаби-то!

Аз много го обичам, хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена

Много ми харесва като глас на първо място. Много разпознаваем глас има и успява да разграничава стиловете, когато пее различни песни. Много добре експериментира и то успешно с по-различно пеене от обичайното за нея. Също така като характер ми харесва. Много силна, амбициозна жена, но не е загубила човечността си към хората. Без да съм от най-големите й фенове, които обикалят страната, за да са постянно на участията й, тя се държи с всички еднакв

 

Какви са тия тролове? Галена да не си е наела писачи доакто се занимава с детето, голям смях :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са тия тролове? Галена да не си е наела писачи доакто се занимава с детето, голям смях :baaasmiley:

 

Очевидно е, че не го е писала Галена и сервилността в написаното идва малко вповече, на редовият чалгар. Но то си остава, за сметка на "мозъците" от нейният екип, които по непонятни, за мен причини, се държат така пораженчески, с една откровено провалила се и окарикатурена снощи в "Капките" Деса...

 

Иначе, трябва да отбележим огромната промяна в един димитровградски кандидат-пенсионер, който само 2 години, след като ревеше, като отвързан добитък във вестниците на Делян Пеевски: - Ще види тя какво е без мен и компанията ми!.... е безкрайно обран и лаконичен в интервю, по повод 64-годишнината си. Явно провалът на причината за реформите преди 2 години в "Като 2 капки простота" и неочакваният фурор, на "белязаната от 2002-ра" го накараха да се кротне и да е нормален бизнесмен, а не поскомунистическа охранена свиня, с всички негативи характерни за новобогаташите на прехода. Палец нагоре, когато има за какво.... :1000 (30):

 

Митко Пайнера: Камелия и Андреа едва ли скоро ще се върнат

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очевидно е, че не го е писала Галена и сервилността в написаното идва малко вповече, на редовият чалгар. Но то си остава, за сметка на "мозъците" от нейният екип, които по непонятни, за мен причини, се държат така пораженчески, с една откровено провалила се и окарикатурена снощи в "Капките" Деса...

 

Иначе, трябва да отбележим огромната промяна в един димитровградски кандидат-пенсионер, който само 2 години, след като ревеше, като отвързан добитък във вестниците на Делян Пеевски: - Ще види тя какво е без мен и компанията ми!.... е безкрайно обран и лаконичен в интервю, по повод 64-годишнината си. Явно провалът на причината за реформите преди 2 години в "Като 2 капки простота" и неочакваният фурор, на "белязаната от 2002-ра" го накараха да се кротне и да е нормален бизнесмен, а не поскомунистическа охранена свиня, с всички негативи характерни за новобогаташите на прехода. Палец нагоре, когато има за какво.... :1000 (30):

 

Митко Пайнера: Камелия и Андреа едва ли скоро ще се върнат

 

Ясно, че не го е писала тя, но дали не ги е напускала тя тия няколко нови мегафенове.

 

Какво ще кажеш за Да, България?

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЕЙ ТОЧНО ТАКИВА ХОРА НЕ ТРЯБВА ДА ИМАТ ДЕЦА :gun_bandana:

 

––––––––

Роксана (Official)

18 часа ·

Здравейте, скъпи мои!

В последно време не бях много активна в социалната мрежа. Отдадох се на моята прекрасна бременност, но Вие, моите фенове, също сте важни за мен и смятам, че е редно да ви държа в течение на всичко, което се случва с мен и около мен.

Снощи в предаването "Папараци" аз и Сашко бяхме обект на папарашка атака. 😌

В Live видео тази сряда от 20.00 часа, тук в официалната ми страница ще ви разкрия причината за моите сълзи. Така, че ОЧАКВАЙТЕ МЕ!

Обичам Ви. Искрено Ваша - Роксана!

https://www.facebook.com/roksanaofficiall/v...46087255429912/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са тия тролове? Галена да не си е наела писачи доакто се занимава с детето, голям смях :baaasmiley:

А ти кой си и за какво се бориш, та да се присмиваш на мнението на някой и да го наричаш трол??? От къде на къде някой си си мисли,че неговото мнение има по-голяма тежест от това на друг и то във форум?

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти кой си и за какво се бориш, та да се присмиваш на мнението на някой и да го наричаш трол??? От къде на къде някой си си мисли,че неговото мнение има по-голяма тежест от това на друг и то във форум?

Ти кажи, вие галенените не спирате да си налагате мнението и дрънкате глупости от рода на как Галош била незаменима

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти кажи, вие галенените не спирате да си налагате мнението и дрънкате глупости от рода на как Галош била незаменима

 

Галош е незаменима към днешна дата, за тази фирма и това не го оспорва дори Преслава. Пайнера никъде няма, да се покаже без Галена и спорът приключва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Антонина: Политиката и изкуството не са места, където да представяш "дупарата" си

Тази по принцип не я понасям , но е казала нещо свястно този път.Толкова ли нямат за какво да пеят в музиката , че си опяват дупарите?На хората им омръзна от такива просташки текстове и най-вече , че това излиза дори и от пределите на чалгата-последната песен на Гери-Никол , колкото и да е яка като мелодия и клип е със супер просташки текст.С всяка изминала песен нейните текстове стават все по-прости и по-прости.Не знам в следващата какво да очаквам :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЕЙ ТОЧНО ТАКИВА ХОРА НЕ ТРЯБВА ДА ИМАТ ДЕЦА :gun_bandana:

 

––––––––

Роксана (Official)

18 часа ·

Здравейте, скъпи мои!

В последно време не бях много активна в социалната мрежа. Отдадох се на моята прекрасна бременност, но Вие, моите фенове, също сте важни за мен и смятам, че е редно да ви държа в течение на всичко, което се случва с мен и около мен.

Снощи в предаването "Папараци" аз и Сашко бяхме обект на папарашка атака. 😌

В Live видео тази сряда от 20.00 часа, тук в официалната ми страница ще ви разкрия причината за моите сълзи. Така, че ОЧАКВАЙТЕ МЕ!

Обичам Ви. Искрено Ваша - Роксана!

https://www.facebook.com/roksanaofficiall/v...46087255429912/

 

Аз гледах, бяха я снимали как пуши цигара :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галош е незаменима към днешна дата, за тази фирма и това не го оспорва дори Преслава. Пайнера никъде няма, да се покаже без Галена и спорът приключва.

Какво значи , че Пайнера никъде няма да се покаже без Галена?Последните два концерта как минаха без нея?

Иначе до някъде си прав , защото и мене ме изуми липсата на награди тази година , сякаш във фирмата няма по-кадърни изпълнители от нея,а за клиповете всичко е относително(Малина прави също много добри,Янева,Деси и Анелия до някъде).Участията си вървят и без нея,от което най-много намаза Емануела.Концертите също минават без нея.Просто ми е интересно защо Пайнера клекна пред нея като си има златни кокошки като Преслава,Анелия,Емилия,Емануела,Деси Слава,в които има много потенциал все още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значи, че Пайнера никъде няма да се покаже без Галена? Последните два концерта как минаха без нея?

 

Та това концерти ли бяха? Снимат от 20 метра чалгарките, за да не се види, че залата е празна. И Пайнер не нарекоха тези полюции концерти. Каквото и да се говори, отливът на публика е мощен и неочаквано голям. Това е тенденция, а не изключение от правилото. Само се самозалъгват с трафика в канала си в тубата.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Та това концерти ли бяха? Снимат от 20 метра чалгарките, за да не се види, че залата е празна. И Пайнер не нарекоха тези полюции концерти. Каквото и да се говори, отливът на публика е мощен и неочаквано голям. Това е тенденция, а не изключение от правилото. Само се самозалъгват с трафика в канала си в тубата.

Този отлив отдавна си го има,а не защото Галена не е част от последните концерти.Но мисълта ми беше, че все пак ги имаше тези концерти и пак си имаше някаква публика и песни дори и без нея,тоест не е незаменима.Иначе е ясно , че спада в публиката е огромен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз гледах, бяха я снимали как пуши цигара :mf_surrender:

 

Направо се отвратих като я видях. Айде за другото може да измисли някакво обяснение защо е ревала, но за цигарата няма оправдание. Дето се вика "Хубава работа, ама циганска!".

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...