Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ще й звънне да й честити или евентуално е отиде да я види с голям букет червени рози и статуетката "Певица на 2015-та"? :3fdb8960598fa63e:

Никакъв шанс, особено последното :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Коментирайте каква според вас е първата реакция на Преси, когато разбере за Галс? Ще реже вени, че още не ѝ случва? Ще ѝ звънне, плачейки? Ще влезе под душа с шепа хапчета? :3fdb8960598fa63e:

Най-много ще и пише един СМС и това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С още една изненада ще ни зарадва Галена днес и това е премиерата на дългоочаквания нов видеоклип от нея. След като в Новогодишната нощ тя ни представи песента “Мина ми”, певицата сега е посветила новия си музикален проект на своя син. Песента носи заглавието Moro mou (Бебето ми) и е по музика и аранжимент на Даниел Ганев. Вълнуващият текст пък е дело на Анастасия Мавродиева. Режисьор на лентата е Георги Манов.

Очертава се да е флоп по линията на "Да ти олекне" .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте каква според вас е първата реакция на Преси, когато разбере за Галс? Ще реже вени, че още не ѝ случва? Ще ѝ звънне, плачейки? Ще влезе под душа с шепа хапчета? :3fdb8960598fa63e:

Ше иска да се направи на Адел и да и даде половината ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очертава се да е флоп по линията на "Да ти олекне" .

Ами вероятно ще е нещо по-различно и некомерсиално, все пак трябва да има песни и за слушане вкъщи, не само за дискотеките. Заради такива като теб, които оплюват различните песни, певиците не смеят да експериментират и си карат само по познатата и сигурна формула.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами вероятно ще е нещо по-различно и некомерсиално, все пак трябва да има песни и за слушане вкъщи, не само за дискотеките. Заради такива като теб, които оплюват различните песни, певиците не смеят да експериментират и си карат само по познатата и сигурна формула.

Тя затова рибата е на тоя хал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Preslava

преди 2 мин.

Не ми трябват деца. Очаквайте "Мъжът ми", днес

:roll1: :roll1: :roll1:

Може пък да последва примера на колежките си и да вземе да забременее тази година. Тъкмо вече всички ще са родили и тя ще е единствената, която ще се обсъждава заради бременността си :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очертава се да е флоп по линията на "Да ти олекне" .

Малеее Фаст ти си бил много злобен ! Боли нали, че Преса след някоя година ще стане Префтасала мома :3fdb8960598fa63e:

 

Честито на кралицата :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на Галена , много се радвам за нея , нека бебенцето й да расте живо и здраво и много да радва мама и тати!

Новата песен на Галена е уникална ще е тотален хит , а видеото е страшно различно досега никоя не се е осмелила да го направи това , да се снима с огромен корем и да изглежда блестящо , евала адмирации!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на Галена , много се радвам за нея , нека бебенцето й да расте живо и здраво и много да радва мама и тати!

Новата песен на Галена е уникална ще е тотален хит , а видеото е страшно различно досега никоя не се е осмелила да го направи това , да се снима с огромен корем и да изглежда блестящо , евала адмирации!

Браво! Адмирации!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...