Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Много скучна мелодия. Не ме кефи! Сцените с диамантите сякаш са вдъхновени от "На две големи" на Галена.

Те и другите са вдъхновени от Галош.

https://www.instagram.com/p/BDyYm0ATBPy/

https://www.instagram.com/p/BJ5iAGHg1wI/

:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тъкмо щях да помоля да накачиш и другите, че тя очевидно няма да се сети да си ги добави в канала.

"Очи като звезди" качи, ако можеш. :1000 (19):

Хита!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо щях да помоля да накачиш и другите, че тя очевидно няма да се сети да си ги добави в канала.

"Очи като звезди" качи, ако можеш. :1000 (19):

 

Любима ми е!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те и другите са вдъхновени от Галош.

https://www.instagram.com/p/BDyYm0ATBPy/

https://www.instagram.com/p/BJ5iAGHg1wI/

:1000 (29):

Впрочем винаги съм мислел, че сцените с чашите в "На две големи" са голяма тъпня, а тя Яни точно тях изкопирала :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хита!

Още един. Покрай концерта й в НДК 2009 ги въртяха, не знам защо после спряха. Със страхотно качество ги имат.

Иначе според нея не може да се направи двд с първите й клипове - "технически не било възможно". Мхм. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Впрочем винаги съм мислел, че сцените с чашите в "На две големи" са голяма тъпня, а тя Яни точно тях изкопирала :mf_surrender:

Яни е фенка на Галена. Във Вземай задължително беше изкопирала сцените с въжетата от Пантера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още един. Покрай концерта й в НДК 2009 ги въртяха, не знам защо после спряха. Със страхотно качество ги имат.

Иначе според нея не може да се направи двд с първите й клипове - "технически не било възможно". Мхм. :1000 (29):

 

уМИРАМ докато синхронизирам аудиото , то влачи касетката тооо чудо ... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яни е фенка на Галена. Във Вземай задължително беше изкопирала сцените с въжетата от Пантера.

И не само тя :3fdb8960598fa63e:

Тя е фенка, но никога не копва това, което е оригиналното в един клип на Галена, винаги копва пълнежа. Иначе с тая визия от клетката можеха да я направят да излиза от една пееща кутийка в началото на клипа, щеше да е оригинално и да вкарат балерини в клипа :mf_surrender: Някакъв сюжет, а не просто визия - хвърлена ей така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

- Ти твърдиш, че единствените конфликти, които си имала с колежка, са с ДесиСлава, с която сте пели като малки. За какво става дума?

- Нямам никакъв проблем с ДесиСлава, по-скоро тя си имаше някакъв проблем с мене в началото, когато работехме заедно. Нито я мразя, нито й завиждам. Защото не смятам, че има за какво да й завиждам!

 

По онова време тя получи пареза на лицев нерв и постъпи в болница. Аз отидох на прослушване в оркестър “Раднево” при Минчо Атанасов и той ме взе. Когато ДесиСлава се оправи, дойде и продължихме двете.

 

Знаеш ли, когато някой не е искрен към някого, то си личи! Аз винаги подхождам към хората чисто, споделям си, раздавам се, готова съм всичко да направя. И си мисля, че аз като съм такава, това важи и за другите! Но - не!... Минчо Атанасов веднъж провокира ДесиСлава и каза: “Ами, тя Силвия е по-хубава от тебе!”. А тя като ревна със сълзи! Не можахме да я успокоим половин час! Тогава аз си казах: “А, тая работа не е хубава! Аз не бих плакала, ако някой ми каже нещо такова! Един човек, който е уверен в себе си, който се харесва, не би реагирал така”. Прегръщала ме е, целувала ме е, казвала ми е: “Аз много те обичам, Силве!”. А аз не съм човек на силните думи – нещата не трябва да се казват, а да се доказват!

 

Питала ме е, като сме пътували: “Искаш ли да заплача?!”. Казвам: “Защо?!”. А тя, за да ми покаже колко е артистична! И почваше да рони едни сълзи, след това пък почваше да се смее! Извадих си извода, че

 

ДесиСлава не е толкова чист човек, по-скоро се преструва!

 

Това го умее до съвършенство! Правеше всичко възможно, за да е център на внимание. Веднъж се съблече по прашки и сутиен и ми вика: “Силве, иди извикай чичо Минчо и оркестъра да ме видят!”. И застана в едни стрийптизьорски пози! Останах като шашната: “Ама, как така да ги извикам, ти си по сутиен и по прашки?!”. А тя: “Ами, ей така, да ме видят!”. Отивам аз при тях и им викам: “ДесиСлава каза да дойдете!”.

 

Тогава нашият общ мениджър Минчо Атанасов й се скара: “Деси, какви са тези работи? Защо стоиш така? Какво правиш?!”. Е така е правила всякакви щуротии! Аз тези неща не ги одобрявам! Идваше често със закъснение, винаги неглиже, по дънки, негримирана, с ролки! Минчо Атанасов много се дразнеше и й викаше: “Виж Силвия как държи на себе си, как се облича, как се гримира! Как може да се появяваш в този вид?!”. Тя пак започне да реве! Може би затова се е настроила към мен. Аз проблем с нея нямам!

След това, когато записа 6 песни в “Пайнер”, изведнъж реши, че трябва да получава повече пари от нас, защото вече е едва ли не звезда! А по принцип в оркестъра всичко сме делели по равно...

 

Това ми звучи малко и като Преслава и Галена :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понеже знам , че ще питате за снимките от "Плюшено мече", имам ги , но нямам разрешението нито на Камелия нито на Теди да ги пускам в оригинално качество.

Сори .. :D :girl_witch:

 

:whistling:

 

Бре, това звучи политкоректно! :1000 (33): Тези у фейса и не са ли със същото качество? Има папка там със снимките....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очи като звезди ми е любима от албума "Носталгия" много ми харесва това звучене.. :Vishenka_05:

https://www.vbox7.com/play:a6f45d8eb1

Пантерите са направили страхотна промоция, не бях гледал това видео, браво.. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бре, това звучи политкоректно! :1000 (33): Тези у фейса и не са ли със същото качество? Има папка там със снимките....

Не, ако бяха защо щях да искам тези, които има Роско :mf_surrender:

Плюс това фейсбук скопява качеството на всички снимки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова ти казах, питай си директно във фейсбука й. Тя е платила на Теди за тези снимки :) Веднъж като ти каже да, може да ги вземеш или от него или от Росен. Никой няма да ти откаже, ако Камелия е разрешила. Това е най - лесният и адекватен начин според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

ВЕЛИКА песен :confused:

Биолчев все пак. Един от най-добрите ни композитори.

Момчето не е гей, кви са тея проститии. Кик боксьор е, имам позната която преди години се занимаваше с него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че прилича на травестит, не значи, че е. Това е просто певицата Мария.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Тихо, аз я харесвам!

 

ВЕЛИКА песен :confused:

А, верно. Хем наскоро разцъквах клиповете на Лияна и не успях да се сетя. Песента и видеото са уникални наистина! Иначе гейчето преди 2 вечери плюеше по чалгата. Смятай.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...