Jump to content



Кой искате да е големия победител ?


Кой ?  

69 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 43
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

След като откъсна майската роза на Кели, Конди стана вторият най-интересен участник в този формат!! Всички зрители пред екраните са в шок, дори не можем да гласуваме! Пред очите ни е само Кака кели!! :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трудно, но ще подкрепя Salvatore. Не го ли направя, Съюз на юристите в България ще ме изхвърлят и после лошо ми се пише. Друга причина е, че масово участниците агитират в негова полза, вероятно е бил много приятен за съжителстване. Искаше ми се обаче да се изкаже защо трябва да спечели.

 

Радвам се, че в предната анкета успях да подкрепя Blueberry, обещавам, че ако има следваща, трета с всички участници, то ще гласувам за Kondomcho.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бахти агитация за Салваторе в общия чат. :mf_surrender: Ще кажеш, че на някои хора им зависи живота от някаква измислена игра в Интернет форум. :bx:

 

Не съм агитирал никого да гласува за мен, просто хората ме подкрепят, а това е нещо, което не мога да го искам на сила.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм агитирал никого да гласува за мен, просто хората ме подкрепят, а това е нещо, което не мога да го искам на сила.

 

Аз не казвам, че ти си агитирал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...